PDA

Pogledaj punu verziju : prijav o maltretiranju



gilezmaj
17.01.06., 13:04
neznam koliko ste upuceni u petsop ucvijicevoj,juce sam bio i neradi nekoliko dana(kaze slipers pored radnje),kroz izlog sam video mrtvu tarantulu,neke ribe u zelenoj vodi pitaj boga sta jos ima tamo,a cuosam da ima i iguana.
TREBA SPASTI STO SE SPASITI MOZE

kimo
17.01.06., 16:50
Pretpostavljam da pricas o Beogradu...podrzavam to samo nadji nekoga pa idite da prijavite to.To je stvarno uzas :(

kimo
17.01.06., 17:43
Mozda se ta tarantula presvlacila pa si video ili nju na ledjima ili njeni stari ekzoskelet.

miljance
18.01.06., 00:55
Napomena za Gile-ta, od 6 clanova dva su iz Beograda, i to pogodi koja dva clana.
Ja i ti. ;) :D :\O/:
Stavi u profil iz kog si grada da znaju ljudi, ako ne znas da stavis stavicu ti ja.
Poz
Btw nema frke, kad cemo da dogovorimo provaljivanje u radnju?
;)

kimo
18.01.06., 01:11
Sta ces se pojavljivati ako je radnja zatvorena :lol: btw sta je slipers?

gilezmaj
18.01.06., 11:17
sliprrs je lik koji spava u tom trznom centru,klosar.

zarko
18.01.06., 18:42
idite u ministarstvo za zastitu zivotne sredine ,, oni ce vam otvoriti.
ja sam odma iso kod njih u nisu i upoznao se sa njima i doveo ih da vide sta imam tako da sad sta god sa pravne strane idem kod njih

pozurite junaci

gilezmaj
18.01.06., 18:48
hvala zarko,poslusacu te,a stose tice kalciuma i hormona u njemu,nisi bio u pravu,objasnicu ti zasto

kimo
19.01.06., 01:47
Pretpostavljam da je taj odnos vezan za ishranu iguane ili bradatog zmaja :lol:

gilezmaj
19.01.06., 11:41
to je bilo moje neko zapazanje u vezi gustera,posto se bavim seplementaciom,dakle,postoje preparati koji se korisste za jacanje kostiju,osteroporozu,i oni u sebi sadrze calcium(karbonat),vitamin d(cholecalciferol),magnezium(oxide) i nemaju hormone,nikakve vrste,jer su hormoni kao prvo zabranjeni,a drugo mnogo skuplji i nebi mogli da se uvezu.naravno ove neznaci da se skloni uv lampa,to je bilo samo moje pitanje za pomoc.
sta vi mislite o ovom

kimo
19.01.06., 17:38
Mislis suplementacijom?Dajes vitamine svom Giletu(koji je koja zivotinja?) ? Pa te interesuje sta?Malo preciznije postavi pitanje :)

gilezmaj
20.01.06., 13:57
imam prodavnicu sa sportskim preparatima.
zarko i ja smo nesto razgovarali u vezi kalciuma za gustere,pa eto teme.
imam l. gekona i nisam mu nista davoa,nego sam mislio da mogu da se pomognu

zarko
20.01.06., 20:46
pazi foru jasno mi je sta pricas... jer ovde se ne radi o posebnom leku za osteoprozu pa se sa tobom slazem ima raznih ali ,poznajem osobu koja ima osteoporozu i pije lekove(ozbiljan slucaj osteoproze) i u njima su hormoni neki , nebitno za sprecavanje ovulacije itd itd pa sam ti zato to reko inace ima raznih zebancija i ako je stvar "cista" moze da ide ali opet je ja ne bih davao....
to ti kazem nekad proste stvari kao sto je kaltegal su savim dovoljne to je moja poenta , naravno po pitanju kalcijuma inace za ostale stvari tipa jod i minerali neophodniu u malim kolicinama apsolutno najbolje je odgovarajuci mineralno vitaminski dodatak za reptile.
to je moje misljene inace u kakvoj smo mi situaciji seci dupe krpi glavu moramo da se snalazimo :P

gilezmaj
23.01.06., 12:36
potpuno se slazem sa tobom zare,jeftinije i imaga u apoteci,ja sam samo pitao dali moze da se koristi

Proka
22.07.07., 21:50
ma o ovome netreba komentarisati ima ljudi petshop u balkanskoj u kojoj su do skoro drzali zajdeno dve bradate agame i dve iguane u terarijumu od prilike 50x40x40 ... to bi bilo to ... jadne zivotinje ...

svarog
04.08.07., 11:49
Dobro!!!!
Sta se desilo sa tim vasim obijanjem pragova!
Nije valjda da ste posustali u borbi???
E ajde da organizujemo ``zelenu gerilu :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage: :camouflage:`` kao ono puske u ruke pa poubijaj sve zivotinje??? mislim na ljude koji muce zivotinje :icon_blackeye:
Ako ste za takvo organizovanje i akciju sirih razmera! Javite se- pozovi me!!!!!!! 999999 88 200 200 ???? samo tvoj :shock: Razigrani cvrcak