PDA

Pogledaj punu verziju : imam jednu molbu



zarko
01.02.06., 05:26
e imam jedno pitanje i molbu za sve likove iz Bg grada. ovako u bgu ima prodavnica koja se zove GARDEN CENTAR tel 011 2322322 i tamo jedino ima fito hormona za uziljavanje biljaka pa ako neko ima volju da mi ucini veliku uslugu, ako mu nije problem da ih tamo pazari i da mi ih posalje za nis naravno novac saljem pre nego sto odete u kupovinu trebaju mi kao leba jer imam neke pipave biljke koje nece da se prime bez tih zebancija ,ceo nis ih nema jer su smrdlje. to je jedino mesto gde sam ih naso pa ako neko bude naso malo vremena na odmet da mi ucini to .mnogo bi mi znacilo.
fala
ps. ako ste pod obaveze uopste nemoj da se sekriate nacicu ja vcec nacin i nema potrebe niko da se oseca prozvanim (mislim na prijatelje sa kojima sa vec duze u kontaktu mada mi se cini da smo svi prilicno cool) :P
poz

gilezmaj
01.02.06., 16:58
sve ce da bude sredjeno

gilezmaj
03.02.06., 11:34
zarko nasao sam ti hormone,520 din,saljem u petak.
umocis u bocicu grancicu i u zemlu zasadis

kimo
03.02.06., 15:33
Aj malo objasnjenje o cemu se radi?Kojim biljkama i za sta ti hormoni sluze?Da se biljka primi i pocne rasti ili da se primi na neku podlogu? :?

gilezmaj
03.02.06., 17:36
konkretno da se prozile,hormoni za bilke sluza da se neke biljke koje nemaju odgovarajuce uslove prime,razviju