PDA

Pogledaj punu verziju : Slike na Zarkovom sajtu



miljance
01.02.06., 14:04
Elem, da ne bi ljutili gile-ta :D
Nastavljamo ovde ako se slazete.
Slike su ti super kvaliteta.
Sve su slikane sa sony cyber-shot p72 fotoaparatom ako se ne varam.
Ne znam da li si ti slikao slike ali se cini da je slikao neko ko zna solidno da slika. Jedina slika koja ne valja je ona sa tobom i kameleonom u sobi koju je neko drugi slikao. :)
Jedino ja bih vise voleo da su u malo vecoj rezoluciji(bar 800*600) ali nema veze, pretostavljam da su zbog ogranicenog prostora na serveru takve.

zarko
01.02.06., 16:40
bas tako i mislim da si upravu za model aparata inace ona slika je slaba da bi mi identitet bio tajanstven hahahaah :lol: zezam se to je slikano idiotom pre 4 godine tako da...
hvala puno za pohvale stvarno mi znaci

kimo
06.02.06., 00:22
Jel to na jednoj slici vidim tokaja na lampi?Mislim da je to losa ideja ako je to njegov stalni terarijum,moze se sprziti na sijalicu,zar ne?

zarko
06.02.06., 00:25
ma jok ne znam kako on zna ali penje se na nju samo kad se ugasi i kad moze da se pipne rukom. 100 puta sma se izcimao ali vidim da vec godinama radi, ako se #####e hmmmmmm ali nadam se da one dve ganglije u glavi koje ima toliko znaju...

mada i ja bih isto to skrenuo paznju
fala enyway

kimo
06.02.06., 11:03
Ma kontam to sve,ali cisto radi preventive.Koliko znam iguane spadaju u glupe gustere one bi se k'o za inat ispekle na sijalicu...ali tokaji su cudovista,pa ih se i sijalice valjda boje(nece grom u koprive) :lol: