PDA

Pogledaj punu verziju : Dendrobates



skorpac
24.02.06., 17:20
Da li netko od vas ima Dendrobates žabice ili možda znate nekoga da ih ima?

kimo
24.02.06., 17:43
Ej toga nema kod nas nikako izgleda ja imam 2 gatalinke koje sm "spasao zime" dok su bile male i njih cu mozda pustiti kad otopli a hteo bi da nabavim Dendrobate ili od Denija kad dobije ili iz Madjarske ako nadjem, vec sam se dosta raspitao i napravio sam terarijum sutra pravim pozadinu i oko 8. marta ce biti sve zasadjeno(najveci izbor biljaka :D )

Jel ih se ima kod vas gde nabaviti ili da li ti mozes nekako da ih nabavis?

esdy_11192
24.02.06., 19:11
Mislim da bi trebao da pustis te gatalinke cim otopli, zasticene su zakonom... :?

zarko
24.02.06., 20:03
moze da se desi da mogu da nabavim neke..
bile su u ponudi neke zeleno crne ali nisu me interesovale sad imam novu ponudu ali nisu bas jeftine
#### ga

Zero
24.02.06., 20:26
koliko znam deni prodaje par...

kimo
24.02.06., 23:31
Kako to?Zar ih nije Deni uzeo da ih razmnozi?Koliko para trazi, javi mi Zero.
P.s.Naravno da cu ih pustiti,nije problem nikakav...ne brini se samo sam hteo da im pomognem, jer sam mislio da su se predugo zadrzale u vikendici sada je tamo prehladno.

Zero
25.02.06., 13:27
Kako to?Zar ih nije Deni uzeo da ih razmnozi?Koliko para trazi, javi mi Zero.

ja koliko se sjecam vido sam na akvarij.net-u u oglasima da deni zabe...

Ana
25.02.06., 13:41
Idi na svijet-ljubimaca.com , deo sa egzoticnim zivotinjama - jedna devojka iz Zagreba je upravo kupila par, pa je pitaj.

skorpac
25.02.06., 15:11
....lako za mene....i za nabaviti....to ije nikad bio problem...sve se može kad se hoće....zato i postoji mađarska..;)... ta cura iz zagreba je dobila žabice preko jednog mog kolege....Ovu temu sam otvorio baš iz znatiželje da li ih netko drži, jer stvarno me zanimaju informacije iz prve ruke kako je to sa držanjem istih.