PDA

Pogledaj punu verziju : AkTer 2006. - Split



skorpac
17.03.06., 16:54
Naslov sve kaže! Ja kao jedan od organitatora, što se teraristike tiće, ovim putem Vas pozivam na gore navedeni festival. ( Za par godina će to biti prava tradicija )
Biti ćemo počašćeni Vašim prisustvom na istom, a ja najviše.
Svi ste pozvani.

Tu je jedan link, da vidite o ćemu se radi. I nemoj sad da nitko ne dođe, jer će biti po pi... ! Jasno! :wink:

http://www.akvarij.net/default.asp?id=65&ACT=5&content=415&mnu=65

esdy_11192
17.03.06., 20:38
Rado bi dosao .... Ali tesko da mogu da se organizujem ove godine....

###### :(

Mada izglda dosta profi odradjeno i jos Split...


Da li postoji mogucnost javljanja nedelju dana ili dve nedelje unapred za eventualni dolazak... ?? :D

miljance
17.03.06., 21:29
Hvala na pozivu, ja sam dirnut :cheers:
Mozda ja budem dosao ako uklopim obaveze u maju, ako resim prijavicu se na mail. Vec mi se javlja da ce mozda i kimo hteti da ide :) .
Jos jednom veliko HVALA na pozivu sto se mene tice.

zarko
17.03.06., 21:52
ja sam za.. ajde ako nesto se organizujemo...

kimo
17.03.06., 22:59
KO je taj kimo... :lol: Ne da ti se cini, nego kimo sigurno ide, pa makar isao i peske 8) Dogovoricemo se jos za detalje, idecu sa drugom da idemo autom, ako jos neko moze da se organizuje autom ako ne idemo vozom ako ima do Splita.

zarko
18.03.06., 19:58
i ja sma jako za ajde kad budu pripreme javite se za put pa da vidimo dal moze nesto da se izkombinuje

miljance
18.03.06., 23:40
Aj vazi, jedini problem je put, znaci nema direktne linije vozom, za bus ne znam, a ako bi isli kolima, ne znam za NS tablice ali znam da nije preporucljivo ici sa BG tablama.
Sve u svemu ako bude volje, nacicemo nacina...

kimo
19.03.06., 11:27
Pa neka nam sale kaze kako je najsigurnije da dodjemo pa da se onda mi dogovorimo...
Nego bih predlozio da svi clanovi koji nisu napisali mesto zivenja urade to naknadno u Profilee u gornje delu stranice, kako bi znali ko je odakle :)

zarko
20.03.06., 02:12
ja nista ne mogu da obecam zavisi od obaveza i razmisljam daosnujem odgaivacnicu imam ponudu za finansiranje (jednokratno) ali moram da vidim da li da se upustim u to jer to za sobom vodi i onu finansijsku stranu, moracu da imam radnike i da zakupim lokal... ne znma da li se isplati i da li je vredno truda.. mozda prodavnica za egzote ili kao vivarijum izlozbeni prostor i mali zoo ... neam pojma sve zavisi
pa ako to krene tesko da cu imati vreme

kimo
20.03.06., 11:10
Ali taj put je dosta dug, ima 550 km od Novog Sada tako da bi bas trebalo vremena i ko ce do tamo da vozi...mada bih ja rado isao :)

skorpac
20.03.06., 16:37
Ajde ne kakite nego se dogovorite i dođite! Možete dići busm ili vlakom ili u kombinaciji. Pa zar je bed presjedati? Jel Vas strah? Ja sam prošle godine u Beogradu na Kalemegdanu na Red Bull-u vozio, ekipa je bila super.. Tak da ovo ne pušim. A tamo se budemo svi skupa financijski snalazili... :)
..nas nekoliko ide i par dana ranije, da ispitamo teren... ;o))

kimo
20.03.06., 16:57
Nego reci ti meni koliko ce to trajati? jedan dan? nisam citao sve na akvariju :)

skorpac
21.03.06., 10:10
Traje samo jedan dan, a to je subota 13.05.2006.

Zero
22.03.06., 00:28
ljudi dodjite obavezno...ja vas pozivam sve (ipak je to moj grad) bit ?e ludnica...u to sam siguran...ajde bas bi volio da se "uzivo" upoznamo :D

kimo
22.03.06., 10:06
Ja bih dosao ali nemam pojma kako, nebi dolazio sam tako da ako neko jos hoce ja sam ready :D

Zero
23.03.06., 14:07
pa daj organizirajte nesto pa javite...u organizaciji vam nemogu pomoc...mogu vas jedino docekat u splitu :D :wink:

skorpac
24.03.06., 15:20
Evo ja ću vam organizirati nočenja/e, mi budemo spavali u apartmanima, nočenje 70kn po osobi.
..opis apartmana: mjesto za spavanje, kuhinja, kupaona/wc, satelitska TV.
Pa zar treba više za 70kn?

kimo
24.03.06., 17:31
Ma ok je to cena nego da vidimo da li ce se neko sem mene javiti...

miljance
24.03.06., 20:15
Javljam se ja naravno, ako budem iskombinovao sa obavezama. Za smestaj je najmanji problem, put cemo nekako srediti. Rok za prijavu je do 10.05 jel tako? Ja javljam do 01.05 da li dolazim.
I kao sto mi iskustvo sa mojim drugarima i devojkom govori ja cu sve sam da izorganizujem pa cu vam javiti kako sam osmislio put, pa cemo ja i kimo da dodjemo, ako ja budem imao vremena, eventualno Zarko ako on bude imao vremena.

zarko
24.03.06., 23:55
vidfece mo ne mogu nista da kazem...

skorpac
31.03.06., 10:40
Ima li kakvih novosti?

miljance
12.04.06., 00:33
Ima, ovako ja i moja devojka verovatno dolazimo :) . Povratna karta do Splita je negde oko 4500din za sve koje zanima.
Dakle bice jos detalja samo da ih razradimo, ali meni mozete da rezervisete 2 mesta. Elem, prijavljivanje je preko mail-a?

skorpac
19.04.06., 12:13
Da prijavi se na akvarij.net-u tamo na onaj mail! Budete trebali i smještaj?

miljance
19.04.06., 15:15
Naravno, trebace nam i smestaj. Znaci moja devojka i ja sigurno i kimo ako bude resio svoje obaveze.
Za nas dvoje ja bih voleo ako je moguce uzeti smestaj na dva nocenja, tj. da mogu drugi dan da malo sa devojkom prosetam po Splitu.

Inace, nove informacije su :
Lastin bus 3900 din povratna - (oko 325 kuna)

skorpac
20.04.06., 14:54
Pero....ajde nađi ljudima smještaj!

Zero
21.04.06., 14:19
Daj recite kakav bi vi smjestaj htjeli?? Imate u hotelu Zagreb- tu ?e se odr?ati Akter, Sale ti bolje znas kakve su tamo cijene ja neznam tocno... Ja mislim da bi najjeftinije izaslo da se ode kod onih baba sto na kolodvoru vicu "sobe sobe"... :wink:

miljance
22.04.06., 16:46
Ja nisam izbirljiv. :D Mozemo to obaviti i kad stignemo tamo, mislim da nije tolika guzva tamo, ali bih vas molio da nam kad stignemo pomognete u trazenju smestaja kod tih baba pre,tokom ili posle aktera. Sve sto treba da uradite to je da nam pokazete gde su te sobe. Na kraju krajeva ako nista ne nadjemo mozemo i da budemo u hotelu Zagreb te dve noci, samo mi je 130 kuna malo mnogo za nocenje sa doruckom za jednu osobu ali ako nista ne nadjemo ...
Sale, a sta bi sa ovim apartmanom za 70kuna? Daj neke detalje.

Zarko ne ide, ne moze od obaveza, a sa Kimom treba da se dogovorim, jer njemu izgleda ne odgovara da ostaje dve noci, ali iskombinovacemo se mi vec.

skorpac
23.04.06., 15:26
Mogu probati pitati jel ima još koji... naš je pun ko čep! inaće to je 70 kn po glavi bez doručka!

miljance
23.04.06., 18:11
Nista onda, mi dolazimo pa sta nadjemo.
Samo molim vas da nam neko pomogne u pretrazi.
Ili ako mozete nesto unapred da nadjete.
Mislim meni i devojci je u principu dovoljan jedan krevet i soba i to je to...
Sto se hotela Zagreb tice, bice valjda mesta kad stignemo.

skorpac
24.04.06., 15:28
Ma našli budemo nešto, budi bez brige!

miljance
24.04.06., 15:53
Vazi, vidimo se tamo. Jos cu da se raspitam za one grejne trake, pa ti javljam sta i kako.

skorpac
25.04.06., 18:49
super

Zero
09.05.06., 21:10
ljudi akter je za 4 dana...ko onda sve dolazi??? :D

miljance
09.05.06., 21:53
Ja i moja devojka.
Može i da nam rezervišete dva mesta odma u hotelu na dva noćenja za dve osobe u hotelu Duilovo sa doručkom(ako je i dalje 130kuna/noćenje) ako vam nije teško.
Dolazimo u subotu 13. maja ujutro. Oko 9 sati ujutro smo na autobuskoj u Splitu.
Nazad se vraćamo u ponedeljak uveče tj. 15. maja.
Naša imena su:
Renata Iršević (moja devojka je Bunjevka 8) )
Miljan Milosavljević

Jel treba još neki info?

skorpac
10.05.06., 09:05
Ma bilo bude mjesta nemaš beda, ja sam već sutra u Splitu i to smatraj riješenim! A ako ti nađem neš jeftinije...plačeš pivu! može?

skorpac
10.05.06., 09:22
Evo ja ti ovo pronašao našao: BTW apartman/studio je opremljen malom kuhinjom, klimom, TV i SatTV,... cijena (posebno skrojena za AkTer ) 75 kn noć /po osobi

skorpac
10.05.06., 13:48
zaboravih reći to se podrazumijeva....i kupaona sa WC-om..

Inaće moj mobi je +385 98 733 331 pa se javi SMSom kad stigneš!


Pozdrav Saša.

miljance
10.05.06., 14:05
Super, prodato!!!!
Hvala ti Saša, sad imaš i više od jednog piva, ako treba( valjda nisi hronični alkos ;) , to već ne bi mogao finansijski da podnesem :D ). I Lea ima par piva od mene :twisted: .
Hvala za smeštaj, uzimamo...
čisto da se ne iznenadiš kad ti budem slao poruku moj broj telefona je +381642189865.

Pozdrav i hvala ti još jednom

skorpac
10.05.06., 16:07
Lea ne ide.... dođem samo ja od moje obitelji.....stižem sa naj većim pacjentima teraristike......u HR. :lol:

skorpac
16.05.06., 13:50
Ko nije bio, magarac je bio..... čekamo da Miljance iznese svoje dojmove...samo treba malo pričekati da dođe k sebi od puta.

kimo
16.05.06., 14:01
Cekamo...bas me cudi sto vec nije pisao...sigurno je bilo super 8)

skorpac
16.05.06., 16:06
Pa ono putovali su 12 sati, a stigli oko 9 ujutro.... ni ja ne bi pisao... :lol:

...a bilo je predobro.. spremajte se polako za AkTer u 9 mjesecu iduće godine koji će biti u Zagrebu!

miljance
16.05.06., 16:34
Da, bilo je predobro... 'Kolege' po bolesti sa akvarij neta su nam priredile tako dobar provod za vreme aktera da je to neverovatno. Mislim stvarno, nisam tako to ocekivao. Ne bih znao odakle da pocnem. Slozicu neki moj rezime celog dogadjaja kasnije i ima da iskacim moje slike cim budem bio malo pri boljoj svesti :) .

Opet nisam u busu oka sklopio.

Ko nije dosao za*ebao se bas bas... Ali eto kao sto rece Sale spremajte se za sledecu godinu.

skorpac
17.05.06., 12:03
Bitno je da ste stigli živi i zdravi....

miljance
18.05.06., 03:11
Evo zakacio sam i slicice. Nalaze se u galeriji:
http://eraristika.fotopic.net
Ovde cu da zakacim samo par slika cisto da vam predstavim 'krem' teraristike u Hrvatskoj :) .

Do mene - Sasa
Sledi Matija sa zutim naocarima
skroz desno sa fotoaparatom Krcko
http://www.akvaristika.org/forum/uploads/miljance/images/dscf2455_small.jpg
sa kacketom - Icek
http://www.akvaristika.org/forum/uploads/miljance/images/dscf2476_small.jpg

Mnogo dobar docek, organizacija i gostoprimstvo, super provod, nova iskustva i mnogo toga sto bih ja sad hteo da ispricam ali necu jer bi mi trebalo mnogo vremena da sve opisem sto mi se dogodilo tamo.
Sve u svemu sledece godine u Zagrebu je Akter pa ko ne dodje nek zali... :)

Jos jednom da se zahvalim Sasi, Krcku, Matiji, Icek-u na svemu jer su stvarno sve ucinili da nas boravak tamo bude bezbrizan i opusten.
Takodje zahvaljujem se i Vedranu, Antimonu, Strippy-ju, St-Zero-u i izvinjavam se ako sam nekog zaboravio...

skorpac
18.05.06., 11:40
Fotke su ti super... kad uhvatiš vremena stavi ih na disk i pošalji mi...Pliese :oops:

miljance
18.05.06., 13:03
Moze. Saljem ti ili na disku ili ako ti je lakse reci mail da ti posaljem iscepkano ili da ti zakacim na rapidshare pa da skidas. Reci sta ti najvise odgovara. Ima oko 230MB.

esdy_11192
18.05.06., 20:04
Svaka cast na fotografijama.. Vidi se da ste se lepo proveli.. :)

Ja se nadam da sledece godine svracam na AkTer ali to jos daaaaleko...

:)

skorpac
19.05.06., 13:21
Bliže je nego što misliš! :lol: