PDA

Pogledaj punu verziju : Poljoprivredni sajam



Bifrost
16.05.06., 16:09
Jel vredi oticina ovaj sajam (u Novom Sadu), je'l bio neko?

miljance
16.05.06., 16:36
Cek, a sta te zanima konkretno na poljoprivrednom sajmu?
Ide redovno otac moje devojke... Mislim sta tu ima? Poljoprivredna mehanizacija, hemijska zastita i prehrana, sistemi za navodnjavanje...

kimo
16.05.06., 19:36
To ti je jedan od najvecih sajmova u nasoj zemlji i jedan od najjacih, ali kao sto Miljn kaze najvise ima poljoprivreda, mada uvek bude dobra zeza, jer je na MB standu dzabe pivo, svira muzika i jos svast dele tamo promoterke, tako da ako mozes i ako hoces malo za promenu da odes u guzvu, sto ljudi sto domacih zivotinja, to je pravo mesto :wink: Karta ti je 250 din. sa indexom. Gotova je i ona master hala, brutalno izgleda.

Bifrost
16.05.06., 22:50
Cek, a sta te zanima konkretno na poljoprivrednom sajmu
Pa pre je bilo, ne znam da li i sad, posebno izlozene male zivotinje tako da je u sklopu toga bilo i akvaristika i teraristika. Moju drugu tarantulu sam bio kupio tamo (p. murinus) i to bas odrasla velika zenka, ali mi je uginula nekih godinu dana posle, na presvlacenju. Pa zato pitam ako je neko bio, ne daje mi se 250 din bezveze.

kimo
17.05.06., 02:05
Milim da ove godine nema nista slicno, zato sto ni Zoo Tropiko iz Novog Sada ne izlaze tamo nista , a inace su uvek zatvarali radnju za vreme sajma, tako da nema nista od toga...najverovatnije, mada nisam bio.

Bifrost
17.05.06., 03:04
Dobro da znam da ne idem bezveze. Hvala.

zarko
17.05.06., 16:58
ja zadnje 3 god idem u novi sad na sajma lova i ribolova ali sve sot iznesu od zivotinja je nevidjeno sranje