PDA

Pogledaj punu verziju : Novi terarijumi



zarko
07.07.06., 16:42
evo dve slicice terarijuma koje sa pravio u zadnje vreme... jedan je za kameleona i jako mu sve svidja a svidja se imeni..
izprobao sam novu foru sa aluminijumskom folijom i uvb lampama neam pojma da li funkcionise. mislim citao sam i prroucio sam malo problematiku tako da na papiru je sve ok ali da li poboljsava efekat konkretno moje lampe ne znam sad
http://img323.imageshack.us/img323/791/dsc034785pe.jpg

i evo slike terarijuma za tokaije ima u pozadini dve rupe za skrivanje i raspored grana je takakv ,zbog jednog razloga,.... a to je da po sredini mogu da provucem sper plocu i da dobijem dva terarijuma kako bi odvojio zenke od muzijaka...
neceter da verujete kakoa se ponasaju tokaji .. skroz ludilo , takovo ponasanje ne moze da se vidi dok ih ne spojite nekoliko ... stravaa
http://img140.imageshack.us/img140/4056/dsc034713qk.jpg

zarko
07.07.06., 16:47
http://img102.imageshack.us/img102/8831/dsc034712td.jpg
mislim da ce sad sliak da radi

Bifrost
10.07.06., 01:17
Napokon jos neko na forumu. Odlicni su terarijumi, ustvari radi mi samo jedna slika, jesu za iguanu ili tako nesto?

esdy_11192
10.07.06., 19:14
E super su terarijumi.. :D

Koliko tokaja sad imas ?? I od cega si pravio pozadinu ??

zarko
13.07.06., 18:14
pozadina je od stiropora i glet masa preso sam 4 puta lai ipak nisma zadovolja nkako je ispalo. lai nije ni lose za prvi puit ima vremena bice bolje
imam cetiri tokaija sad mada 3 su za mene a jednog da li cu da prodam ili cu da ga acuvam ne znma videcu kako bude ... nec u jos nista da odlucujem .
inace ovo je samo za jedan par tokaija dimenzije su visina metar sirina 90cm i dubina 60 cm jako je fino i komotno.
inace da li neko zna , da pitate keve ili babe one znaju, kako se zove biljka sa leve strane?
ja sam dobio info da je zovu ASPIDA ne apidistra to je drugo .. ajde kao neko zna nek se raspita
poz

treks
14.07.06., 00:43
Beli cvetovi rastu iz nje, reci cu ti sutra tacan naziv i gajenje ako te zanima. A ovo desno je hibiskus?

esdy_11192
14.07.06., 01:52
Koliko bi prodavao Tokaja ? Ja razmisljam da prodam moje i da uzmem jednog tokaja.. Jer definitivno ne mogu da im se posvetim u dovoljnoj meri [sto zbog faksa, sto zbog cinjenice da se #####avam]... :?

Mada za sad je to samo ideja, mozda iskuliram ovaj period.. Pa mi bude posle OK...

Mada me Tokaj uvek zanima.. :D

zarko
14.07.06., 04:56
aj molim te javi mi i pitaj da li je otrovna?
mada likovi sta mislite da li bi sa tokaijem moglo da se drzi nesto otrovno kao filadendron(koji jeli znamo da je otrovan :lol: :lol: :lol: ) ili vi ne bi stavljali?
ne znma kakva bi mogla da bude potencijalna steta?
jedino cvrcak da porucka malo pa da ga guster porucka.. inace ?
da li bi vi drzali filadendron npr?

treks
14.07.06., 12:20
Nije otrovna, difenbahija ti je isto otrovna, a za tacan naziv ces malo sacekati, imam i ja tu biljku ali za sada niko nezna kako se zove, cim saznam javljam ti.

zarko
14.07.06., 14:12
hvala na trudu ,kad budes naso nesto prosledi molim te