PDA

Pogledaj punu verziju : veterinar? hirurg??



andjelche
22.07.06., 03:21
moj geko ima prolaps i pojma nemam kako se to desilo. znam da to mora hirurski da se vrati ali ne znam gde da nadjem veterinara. zna li neko??? da li vredi pokusavati na veterinarskom fakultetu?? :( :( :(

Bifrost
22.07.06., 03:38
E sad ne mogu da se setim neko mi je rekao za nekog veterinara bas za egzoticne zivotinje. Mislim da je covek iz Subotice. Zarko ili Kimo sigurno znaju oni ce ti verovatno odgovoriti tacnije.

Ako ti se zuri pogledaj http://www.fauna.co.yu/ mislim da je Tibor Bečeji isto neki veterinar. Ili http://www.gekkogecko.co.yu pa pitaj Zarka. Na oba sajta imas njihove brojeve telefona.

andjelche
22.07.06., 15:59
nasla sam hirurga i anesteziologa tako da je sada sve u redu.
u svakom slucaju hvala

zarko
22.07.06., 17:43
kazi nam ko ti je pomogo tako da ak ose nekom desi da zna gde da se obrati?
naravno ako nije problem i drugo kazi kakoa je proslo ?

andjelche
23.07.06., 00:15
pomogla mi je jedna veterinarka koja ima ordinaciju u maksima gorkog 23. stvarno divna zena, cim sam joj rekla u cemu je problem pozvala je svog prijatelja iz veterinarske ordinacije "MAMA" i zakazala operaciju (do ordinacije se stize tako sto se iz ruzveltove skrene u cvijicevu i onda u prvu ulicu desno). operacija me je kostala 1500 dinara. mog maleckog miku su jedva uspavali gasom zato sto je nenormalno zivahan i nije se dao i bez ikakvih problema su mu vratili organe nazad i dali su mi neke tecne antibiotike da mu stavljam 3 puta dnevno za svaki slucaj. posle su stavili miku na kiseonik da se probudi i neko vreme je bio malo pospan. stvarno svaka im cast, prvi put su videli gustera u zivotu a uspeli su da mu pomognu i sad je opet zivahan.

zarko
23.07.06., 19:06
a mika je? koja vrsta gustera?
i hvala ti sot si podelila iformaciju , mada ja nisam iz bg a ali nema veze nije to daleko kaed je gusto...

andjelche
24.07.06., 00:39
leopard geko

esdy_11192
24.07.06., 01:12
leopard geko

Pazi oni su veoma isdrzljivi stvorovi, tako da ti preporucujem da malo vise pazis u buduce....
:)

andjelche
24.07.06., 02:52
ma pazim ja njega i ne samo ja nego svi u kuci. on nam je nesto kao porodicni ljubimac i svi ga obozavaju. veterinari su mi rekli da se najverovatnije pario sa zenkom i da se previse naprezao pa su izletele jos neke "stvari"...

esdy_11192
24.07.06., 22:11
ma pazim ja njega i ne samo ja nego svi u kuci. on nam je nesto kao porodicni ljubimac i svi ga obozavaju. veterinari su mi rekli da se najverovatnije pario sa zenkom i da se previse naprezao pa su izletele jos neke "stvari"...

Onda odvoj zenku od muzijaka.. PA ih ponovo stavi zajedno kad budes zelela da ih paris...

kimo
25.07.06., 01:52
Drago mi je zbog Mike,da je sve uredu, inace ako nekom treba ima jedan i to mislim jedini veterinar sa iskustvom i magistarskim radom na bolestima reptila u nasoj zemlji tako da ako nekome treba neka kaze da mu posaljem broj telefona,covek je lecio reptile u Beogradskom zooloskom vrtu i u Subotici.

skorpac
26.07.06., 13:24
Bas mi je drago da su se vetrinari malo vise posvetili anatomiji i ljecenju gmazova, a ujedno i da zele raditi malo kompliciranije operativne zahvate, tu ne mislim na prolaps.... i to na "malim" gmazovima.
Jos prije nekoliko godina kada bi gmaza donio u veterinarsku stanici... gledali bi ga sa prijezirom i ne bi cak ni znali kako ga primiti...
Nadam se da je sada sa gusterom sve u redu... da li si možda poslikala operaciju? Takve fotogarfije i opcenito operativni zahvati na gmazovima me jako zanimaju.
Znam da nisam normalan, ali ja sam jedan od onih koji zele saznati sto vise o gmazovima....ujedno imam bolest koja se zove Animal Instinct :wink:

zarko
26.07.06., 21:31
da li je njegovo ima prof. nikola popovic? ako nije molim te posalji mi na pp ime i fon.
hvala ti
inace u nisu jos uvek nece da rade kopro kulturu i analizu. cak sam odne u bolnicuna infektivno(preko veze jer mi cale neurohirurg) i nisu mogli da mi pomognu mada su imali zelju jer kazu da ne mogu da indentifikuju.. ja malo to radim koliko mi omogucavaju uslovi ali ide slabo....preparati traju kratkotako da je potpuno nesisplativo..
da skratim u nisu nema niko ko leci reptile ... sranje