PDA

Pogledaj punu verziju : Moji fat-tail gekoni



kimo
11.11.06., 13:43
Posto me zeza imageshack.us i nece da otvori arhivu slike, zasad stavljam samo ovu, a ako neko zna neki bolji program za uploadovanje na net neka napise adresu.

Evo moje zenke, koja je juce pojela B.dubiu zenku od 4 cm (koja je bila mrsavija jer se porodila skoro, ali opet ogromna) :shock: Kada ju je capila, zvakala je nekoliko puta i onda kada je dosla do vrata dubia onda se gekona uvijao kao zmija da prodje u stomak i sada sita kunta :lol:

http://img180.imageshack.us/img180/3264/fattzanet1gb9.jpg

Geni
11.11.06., 14:05
Koji je ono beše bio tunjav kad je stigao? Ona ili mužjak? U svakom slučaju lepa je.

Videćeš tek za dubie, kad ih jednom probaju samo njih čekaju :D Moje dve ženke leopard gekona se svaki put dave i uvijaju u pokušaju da ih što pre progutaju.

kimo
11.11.06., 14:40
Zenka je to, onaj tunjavi je lud skroz, nece sam da jede nego ceka da mu ja serviram ispred nosa, i ja ga tako hranio vec nekoliko puta, kad ono juce ja cvrcka, kad je on digo rep i poceo da vitla, ja ono :shock: kad on i mene i cvrcka capio i poceo da se prevrce kao aligator, bukvalno i nece da pusti prst...nisam znao da imaju tako jak ugriz, na kraju ni ostao trag na noktu i na prstu mi je pocepao kozu onako da se taman vidi otisak tih njihovih "zuba", od tada mu dajem pincetom, mada se bojim da ce i nju capiti :lol:

Inace nece da jede ni ona ni on fobase zasada, on nije hteo ni malu nimfu dubie, ali jedu cvrcke i zenka kao sto sam rekao pojela veliku dubiu...sva sreca pa je bila manje masivna zbog porodjaja...stvarno sam iznenadjen, a one male dubie mi super dodju...taman za ove moje male fan-foot gekone, malo su im male ali vole da ih tamane :D

kimo
11.11.06., 18:52
Danas je zenka pojela dva fobasa i to je bilo bas zanimljivo gledati, fobasi su bili skroz odrasli a ona kako ga je jako capila odgrizla mu u momentu pola tela i onda kada je capila onu drugo polovinu i prodrmala sve su se po stranicama terarijuma razletele iznutrice fobasa :twisted:

Geni
12.11.06., 01:23
Da li su oni inače agresivniji u hranjenju od leoparda? Moji leopardi su agresivni samo kada vide cvrčka ili dubiu kako beže. Prodrmaju rep i bace se na plen, ali kada ga uhvate samo ga polako progutaju.

kimo
12.11.06., 15:28
Izgleda da jesu, mada ne znam posto nisam imao dovoljno puno i jednih i drugih.

kimo
12.11.06., 16:07
Evo jedna zanimljiva slika :D

http://img224.imageshack.us/img224/5862/fattsmesaknetql8.jpg

zarko
27.12.06., 19:28
da li imas jaja?

kimo
31.12.06., 03:54
Nemam bila je lažna uzbuna, samo je debela jako :)

zarko
31.12.06., 18:13
a sta je b ilo a miljanovim parom ... da li ces ih pariti miljane cekam :)
pozdrav

miljance
31.12.06., 18:17
Ocu ocu, ovih dana :) Sad su lepi debeli.

kimo
04.02.07., 18:29
Da oni su najmirnija vrsta gekona koja postoji i najtolerantniji, baš su super...