PDA

Pogledaj punu verziju : Sretnuh Pedju Radosavljevica



esdy_11192
27.11.06., 02:03
Kao sto naslov sam kaze, sreo sam Pedju Radosavljevica... Verujem da vecina vas zna ko je on... Samnom je uvek imao korektan odnos, ali ga nisam dugo video [tj. nisam isao dugo do njega]...

Elem, sreo sam ga na Foto berzi u staklencu.. to je mesto u kojem bi najmanje mislio da bi ga sreo... Valjda je donosio zmiju[e] da je [ih] fotografisu...

Sreo sam ga na kad je odlazio.. cimnem ga, i pitam ga jel on Pedjaitd.. On klaze da i seti me se [valja] u trenutku.. Ramenismo par reci i rece mi da je napravio sajt... I dao mi vizitku sa adresom..

www.reptilia.cc

Nije reklama, cisto sam hteo to da podelim sa vama... Ja sad razgledam sadrzaj sajta.. Pa cu za par dana da dam neko misljenje..

:)

Geni
27.11.06., 02:58
AAAAAAAA PROPUSTIH BERZU :23n:

Ko mi je kriv kad ne pratim :evil:

Ako je neko slučajno video tamo povoljno MR-14EX NEMOJ da je to javno priznao! :)

Znam za Peđin sajt od početka. Vidim da ništa novo nije stavio. Šteta. S obzirom na količinu zivotinja koje mu prođu kroz ruke, mogao je mnogo lepe slike i tekstove da stavi. Mada i ovako nije loš sajt. Ipak je on odavno prestao da bude entuzijasta i počeo je time profesionalno da se bavi.

zarko
27.11.06., 03:54
geni sazreo sam malo gledaj me
:D
hahahahahaha

Geni
27.11.06., 08:38
Tebe sam čekao :D

I moram da te pohvalim na suzdržanosti, svaka čast za trud :D

kimo
27.11.06., 11:40
Ja sam naleteo na taj sajt ranije ali nisam znao do skoro da je njegov. Nije los mada nista specijalno, kao sto Goran rece, moglo je biti bolje.

esdy_11192
27.11.06., 17:59
@Geni: nisam video taj macro blic, ali mogu da se raspitam....


@Zarko: :lol: :lol:

Geni
27.11.06., 18:27
Ma DOBRO je što ga nisi video. Mogu ja da odem do axela da ga uzmem, ali vrlo dobro znaš koliko to košta. Balim nad njim već duže vremena. Zamišljam kakve bi mi makro fotke bile sa njim :shock: .

...jednog dana :roll: ...a onda kad se bacim na prave makro fotke :D

esdy_11192
27.11.06., 19:03
Ma DOBRO je što ga nisi video. Mogu ja da odem do axela da ga uzmem, ali vrlo dobro znaš koliko to košta. Balim nad njim već duže vremena. Zamišljam kakve bi mi makro fotke bile sa njim :shock: .

...jednog dana :roll: ...a onda kad se bacim na prave makro fotke :D

Ma dobre su ti fotke i ovako..:) VErovatno koristis neki 100mm... Nego cini mi se da je neko skoro prodava polovan ring blic na Dizajnzona forumu [ali je mozda bio za Nikona, a ti cini mi se imas Canona]...

:D