PDA

Pogledaj punu verziju : Imamo i prvu TV zvezdu :D



Geni
08.12.06., 02:39
dosli neki likovi da snimaju emisiju o egzoticnim zivotinjama i nebitno sve sam se preseko i uspanicio ispao mi mikrofon koliko mi se ruke oznojile :D :lol:

Pa čestitamo :D . Da čujemo i nešto više o tome :D

esdy_11192
08.12.06., 04:11
Zarko, *ebote, bas si skroman... Dolazim posle ispitnog roka po autogram... :D :lol:

Trazi dati daju snimak, pa baci na net...

zarko
08.12.06., 04:41
hahaha ma najvise od cega se plasim jeste kamera....
da vam nepricam koliko sam se upetljao ...smeske ce bude ono
znas zarka?
kog zarka?
abe onaj..."zarko kako te"?

ma svaku stvar smo probali po 4 puta jer se #####em. a uz to toliko me trema uvati da sam lagao hahaha haos
ali nema veze vazno je da se smejemo
inace lokalna tv ali imacu disk pa cu vam poslati ko oce da se kikoce inace u subotu je premijera pa zovem 15 drugara da gledamo i da se smejemo.
moguce je da cu biti i u nekim drugim emisijama posto sma razbio djanu na kameru hahaha
uzas
a autogrami kad budem imao autorsku emisiju ko krok hunter
inace hvala na podrsci i hteo bih da se zahvalim Bogu mojoj majci ocu i svima vama
hahahahaahah

Djanny
08.12.06., 04:49
Sad si faca 8) :wink:

Nadamo se da ce biti jos emisija, dace Bog i autorskih. Kao "Zarko Krok Hunter" :)

Valjda znas da ti drzimo palceve i da imas nasu punu podrsku. :)

gava
08.12.06., 12:37
Sjajno :wink:

Vidi kako će proći emisija. Ako bude sve kako treba, možeš da predložiš vlasniku televizije da praviš neke kratke priloge o nekim vrstama koje bi se kod njega emitovale jednom nedeljno. Em što je dobro za širenje hobija, em što praviš sebi reklamu :lol: On samo neka ti obezbedi kameru i termin, a ti sve smisli. To je početak autorske emisije.

Posle toga, autogrami :wink:

gilezmaj
08.12.06., 14:45
super je to samo pazi da neprodjes kao stiv :twisted:

natural
08.12.06., 19:31
Koliko sam ukapirao ta emisija je sutra.Jel bi mogao reci na kojem kanalu ce biti i u koliko sati bas bi voleo pogledati.

zarko
08.12.06., 20:06
to je lokalna tv tako da nema dometa van nisa
bedak ali poslacu vam na disku ako vas zanima ...
ja nisma video nista ali znam kako sam se osecao :)

Bifrost
09.12.06., 00:05
Hahaha, cestitam, hocu ja na disku ali te izostavljene scene :lol: .

zarko
09.12.06., 02:43
hahah oces sa bek stejdza hahaah
obecali su mi disk pa kad bude prosledi cu
pozdrav

Odry
20.01.07., 23:46
Da se nadovezem na ovo tvoje iskustvo-
Jedno jutro me budi tel i ja onako mamuran se javljam i cujem glas sa druge strane moje dobre prijateljice koja kaze: "e cao,trebao si mi kao nikad!snimam film(ona je producent) sa nekim njemcima na primorju i trebaju mi za neke kadrove 2 gustera,3 zmije,40 golubova i RUZNA PTICA(!!!!!)" i ja onako mamuran samo porucim da me nazove kasnije(mislio sam da me za*ebava)
I dao sam joj moja dva leoparda sa uslovom da ih iskljcivo ona cuva..par dana kasnije je dosla,donijela gustere i 2 sata pricala kako se citava ekipa pomamila za njima..svi su htjeli da ih hrane i sl..

Da simbolika bude veca jedna zenka se zove Odry i eto ovo joj je prva uloga na filmu :)

kimo
20.01.07., 23:56
Strava priča... ::D Stavi slike u odgovarajuću temu...

Odry
21.01.07., 10:36
super situacijaq je bila kad je zatekla sobaricu u sobi kako vristi i dere se KROKODIL,KROKODIL :D
jos ako neko zna niksicki naglasak onda situacija ispada vise nego komicna ::D

svarog
23.01.07., 09:20
Pozdrav za Zarka nisi bio toliko los na snimanju! Malko te ona novinarka maltretirala sa zahtevima za velike poruke upucene covecanstvu! A ako nisi dobio snimak imam ja sa sve sirovim materijalom! Cak ima i ono gde se svadjes sa novinarkom koja pada u nesvest od same pomisli da ce joj tvoj kameleon skociti na glavu!
Ljudi ono ste trebali da vidite!
A da zaboravih da napomenem da ja imam snimak drugog Zarkovog pojavljivanja na TV-u.
Jos malo pa ce ga u Niskim medijima ( mislim na zarka)imati vise nego politicara u predizbornim kampanjama!(dobro moram malko da preteram zbog dramaturskog dojma cele price).
Pzdrav!

zarko
23.01.07., 20:59
hvala hvala

imam i ja nemontirani jer Buca debeli (sto flesira na ruse) je cale mog kuma i odma mi je sutra posla odisk

smesno je hahah a i bedara hahah