PDA

Pogledaj punu verziju : veterinar



gilezmaj
26.12.06., 18:21
nasao sam veterinarsku ambulantu koja moze da operise gustere,zmije i tako da sam bio kod njih i reklisu mi da su vrsili carski rez na pedjinom pitonu tako da su iskusni
zovu se
RADIONICA ZA OPRAVKU MALIH ZIVOTINJA :wink:
petra kocica 2a
11000 beograd
011/2444931
063322-134

prle
12.01.07., 19:09
Imam iguanu staru cetiri godine i danas sam primetio da je mozda bolesna.Njeni prsti na prednjim nogama,a i misici stalno se trzaju nesto nalik zivcima.Neznam sta da radim

Tuki
12.01.07., 19:24
idi na sajt www.veterinar.co.yu i tamo imash telefon zovi choveka radi na zakazivanje i pregled je besplatan

zarko
13.01.07., 04:00
moguce da ima hipovitmainozu usled zapustanja.. nista nisi reko o uslovima... moguc nedostatak d3 vitamina ako nema uvb lampu.
grcevi dolaze usled razlicitih razloga, a najcesce je losa ishrana..
mogu da ti nabrajam do sutra uzroke ali dok ti ne kazes sta i kkao je cuvas nista...
koliko je moje iskustvo sa vet. slabo ces se ovajditi lai drzim ti palceve .. ovi gorenavedeni neznam kakvi su ali najbitnijeje iskustvo kod ovakvih stvari koje kod nas definitivno nema :(

kimo
13.01.07., 12:12
Evo da je predlozim, jednog i jedinog specijalizovanog veterinara za reptile, trenutno leci jednog leopard gekona koji je bio kod mene, koji je u jako losem stanju, kada ga je vlasnik doneo uopste nije otvarao oci, jako je bio mrsav, nista nije ni jeo, imao je ostataka koze itd. Veterinar kaze da ce ga najverovatnije izleciti, ako uspe to ce biti znak da je stvarno dobar i da ima znanje, ali ti garantujem da je najbolji kod nas, jer je covek magistrirao na bolestima reptila...elem:

Jožef Ezved, Subotica 064 - 222 - 11 - 37

Javi ako ga kontaktiras i izveštavaj šta se dešava...