PDA

Pogledaj punu verziju : Ephebopus murinus - Izdvojeno iz teme: moji pauci



gava
05.01.07., 16:31
Moj je bio u veoma suvim uslovima. Sad sam mu nakvasio treset pa cemo videti kako ce napredovati
Hvala

kimo
05.01.07., 17:22
Kako ti ne jede? Moj jede redovno i napravio je jazbinicu, samo mu ubacim unutra i on jede cak i ubijenog...

gava
05.01.07., 17:27
Ne, nista. Jos od kako sam ga doneo :S. Moram ti priznati da me brine. Prvo sam mislio da je u pitanju velicina plena, ali posle raznih kombinacija vidim da je stvarno na postu. Ne znam, videcemo posle praznika kako ce se stvari odvijati

zarko
05.01.07., 20:25
moguce je daje stres jos uvek smao polako... kopaci su jako osetljivi

Djanny
07.01.07., 04:56
Da li si proverio da li je pravoslavne vere pa mozda drzi bozicni post??? :lol: :lol: :lol:

Izgleda da je i moja pulcherrimaklaasi na postu.

Bifrost
07.01.07., 05:02
Pravilo no. 01 nikad ne birnuti ako tarantula ne jede.

Geni
07.01.07., 05:19
Podržavam. Mene nerviraju one koje stalno jedu. Treba to nahraniti. Svaka 2 dana po 2 sata posla. Užas.

Dokle god tarantula ima vode i nije dehidrirala nema nikakvog razloga za brigu, bez obzira koliko dugo nije jela.

Bifrost
07.01.07., 05:25
Treba to nahraniti.

:lol: :lol: :lol:

Djanny
07.01.07., 06:00
Jeste da sam jos zelen u ovome ali sam bar naucio da se nebrinem oko klope. Kako mi je Kimo rekao da te Tar. uce strpljenju.

Zarko je jednom rekao "kod njih je sve u prvoj brzini". Sto je definitivno tacno.

zarko
07.01.07., 19:28
ma oputeno ...
zvao me skoro lik i kaze daj molim te poslaji mi hranu T mi nije jela 10 dana
hahahah
funny
pa boze moj ne cuvas pandu nego T

gava
08.01.07., 14:53
Pa sad vise ni nw brinem. Uginula je :'(. MIslim da je dehidrirala, mada nisam siguran, a i ne bi trebalo. Bila je u suvim, ali ne potpuno suvim uslovima. Bedak, sad sam bas po######

Geni
08.01.07., 14:57
Baš bedak :( Meni su nekoliko malih Avicularia odapele. Najverovatnije zbog nedovoljno vlage, mada im nije bilo potpuno suvo. Nekada se te stvari jednostavno dese, možda mu nije bilo suđeno.

zarko
08.01.07., 15:21
nije valjda???????
uf beda necu da ti stajem na zulj ali beda...
ako ti nesto znaci poklonicu ti parahibanu ako ce da te ucini raspolozenijim samo mi kazi kad da ti posaljem ...
inace jel to e murinus uginuo? :'(

gava
08.01.07., 16:27
Ma da E. murinus je u pitanju. Znam da se desava, ali i dalje je bedak. I ovom nije bilo potpuno suvo, ali ni dovoljno vlazno.

@ Zarko
Hvala sto nudis parahybanu, ali imam jednu malu. Ako bas hoces da je se resis onda cu prihvatiti poklon, ali prvo proveri sa nekim na forumu ko ima malo tarantula, a parahybana mu fali. Hvala ti jos jednom, car si :D

kimo
08.01.07., 16:45
Bezveze...nesto nije bilo uredu...moj je ziv i zdrav i jede noramlno, moguce cak da ce da se presvuce opet jer je potamneo dosta. :'( Nabavicu sada vise komada, pa ko hoce neka se javi, cim ih prvi put bude, mada mislim da ce biti ili pocetkom februara ili pocetkom marta jer su tada berze u Ceskoj,Austriji, Nemackoj i Holandiji, pa naci cemo ih negde valjda...

zarko
09.01.07., 02:52
ako zelis ti ja cu ti ga poslati ...znaci za tebe ovaj put :)
inace nisu mi visak :) mada imam 2 zenkice i jos jednog unsekst ,ali kako mi se cini zenkica ide sutra :)

gava
10.01.07., 11:08
ok prihvatam. javi mi kad bi mogao da je posaljes na pp. tad cemo se sve dogovoriti
hvala