PDA

Pogledaj punu verziju : Muzika za zivotinje :)



Calyptratus
12.01.07., 04:11
Evo malo da dodam ,mozda bude i zanimljivo...
Sta uglavnom pustate svojim zivotinjama od muzike da slusaju? :D

Ja svojima pustam uglavnom metal,ponekad psyhodelick trance i klasiku. :evil:Dosta,uz pratnju cvrcaka sviram Bass i elektricnu gitaru pa se ludo provodimo. :lol: :D Srecom da je kameleon gluv pa ne cuje. :)Nekada mi ih je zao pa im pustim klasiku za uzivanje(redje).Vremenom su se navikli pa im ne smeta.

Tuki
12.01.07., 04:18
ja mom pushtam rege

Geni
12.01.07., 09:02
Moji uživaju u tišini i veoma su mi zahvalni na tome ;)

Jedino kad idu negde kolima moraju da trpe muziku, ali to je retko. A i bez muzike bi im bilo isto zbog buke i vibracija :)

gilezmaj
12.01.07., 11:35
:confused2:

miljance
12.01.07., 13:27
Hehe, nadam se da se salis jer vecina nasih reptila i clankonosaca moze samo da se 'istresira' slusajuci glasnu muziku.

zarko
13.01.07., 04:05
hahaha
skro sma ima intervjna lokalnoje televiziji (za dnevnik bato :) )
i pitala me koju muziku slusam i da li mi smeta?
Zarko: ne slusam muziku ...
a dobor a koja im muzika prija ?
Zarko: ne slusaju muziku ...
haha imam to na nemonmaterijalu mnogo sma se smejao...kadasma gledao ponovo .kreten i ja i voditeljka

Bogica1985
13.01.07., 10:19
Od kako sam poceo da ih drzim u sobi nema glasne muzike i uglavnom koristim sluske!
Jedino klasiku povremeno pustim jer biljke dobro napreduju!

Bifrost
13.01.07., 15:17
hahaha
skro sma ima intervjna lokalnoje televiziji (za dnevnik bato :) )
i pitala me koju muziku slusam i da li mi smeta?
Zarko: ne slusam muziku ...
a dobor a koja im muzika prija ?
Zarko: ne slusaju muziku ...
haha imam to na nemonmaterijalu mnogo sma se smejao...kadasma gledao ponovo .kreten i ja i voditeljka


Ocu to da odgledam !!! :lol: :lol: ???

Djanny
13.01.07., 16:02
@ Zarko

Na okupljanje obavezno ponesi snimak!

Bifrost
13.01.07., 19:06
ela :D

natural
13.01.07., 20:54
J se trudim da ne slusam glasnu muziku(dobro mozda ponekad) ali cesto koristim i slusalice.

zarko
14.01.07., 06:36
hahaa ajde ako neko ima lap top i dvd .. moz se desi da moj brat bude bio poslom u bg pa cu zajmiti od njega ...

Zero
15.01.07., 13:19
Srecom da je kameleon gluv pa ne cuje.


Odakle ti da je kameleon gluh??

Geni
15.01.07., 13:27
Možda njegov :D . Od glasne muzike.

Ja sam ovu temu shvatio kao šalu i u skladu sa tim stavom sam i odgovarao. Iskreno se nadam da niko ovde ne smatra da ikakva vrsta buke (u koju ubrajam i sve vrste muzičkih pravaca) ima bilo kakvog pozitivnog uticaja na tarantule i reptile. Muzika može samo da im u manjoj ili većoj meri smeta.

I dalje smatram da je ova tema šala, ali bih čisto voleo da se ogradim ako neko ovo pogrešno protumači.

Calyptratus
15.01.07., 16:45
Naravno da je izmisljena da napravi zabavu,al opet da ima veze sa teraristikom.Ima i smile :lol: :D znaci da nije ozbiljno

zarko
15.01.07., 18:00
kameleon nema usi i usnu skoljku vec preko nogu prima vibracije i tako cuje... da li oseca vilicom ili ima unutrasnje uvo to mora da prelistam literaturu zaboravio sma ali oni ne cuju kasicno zvuk koji se siri vazduhom....
africki kameleoni dosta komuniciraju preko vibracija