PDA

Pogledaj punu verziju : Pozovi M ili ce on tebe



miljance
10.02.07., 21:22
Hehe, evo slusam sad bivseg indexovca Micka , zvao Pedju preko oglasa i zavitlava ga :D .
Emisija se emituje na B92 i zove se
'Pozovi M ili ce on tebe'.

Haha, pitoni koji jedu musli .... :D
bele iguane... :D

Ali na kraju iskusno ga eskivirao Pedja, kaze imas moj sajt pa pogledaj sta te zanima...
Kompjuterski mu izmenili glas ali ja mislim da jedino on ima na prodaju 5-6 vrsta zmija i koliko gledam po halo oglasima njegov oglas je jedini ozbiljinij u toj oblasti tako da sam prilicno siguran da su njega zvali.

Bifrost
10.02.07., 22:44
Hahahaha oce biti neka repriza?

kimo
10.02.07., 22:50
Zanimljivo, gledao sam jednom ili dva puta nešto kratko, tako da nisam ovo uhvatio, ali mora da je bilo zanimljivo, jer on lupa gluposti pun gas. Lepo se snašao onda on.

natural
11.02.07., 00:49
Repriza je sutra u 16:00.

Jenna
11.02.07., 23:29
Koliko znam utorkom se emituje emisija, a repriza je bila sinoc, mislim da sutra nema. :S
Ali Micko ga je dobro eskivirao par puta kada je on rekao da moze da pogleda na sajtu, tako da je na kraju razgovora Micko rekao: Ok vidimo se na sajtu! Iako Pedja ili ko je vec to bio nije stigao da kaze adresu :D

Bifrost
11.02.07., 23:58
Ima li jos jedna epriza :lol: ja zaboravio, setio se taman pred kraj odgledao sam ono za neki apartman.

Srks
12.02.07., 00:06
gledao sam danas, bio je totalan :lol:

Calyptratus
12.02.07., 10:43
Ja sam isto gledao,sigurno je Pedja,samo on ima oglas u oglasima i sajt.
Inace vidi se da je samo gledao da otkaci Micka cim je cuo za nasu domacu albino iguanu... :icon_rabbit: :lol: ::D :lol:
Mislim da nece biti reprize posto je vec 2 puta bilo.Steta...

natural
13.02.07., 00:12
Nema reprize a najace je bilo kad je rekao da je davao iguani jaja i mleko(kao treba da jede isto sto i vlasnik).

Srks
13.02.07., 00:56
ma da bas je smesan i jos kaze to je ona domaca bela. hehe.