PDA

Pogledaj punu verziju : Poechiloteria tigrinawesseli



Superfly TNT
18.02.07., 00:00
Ja sam inace uzivljen u Poechiloterie i to su mi najdraze tarantule, ova vrsta tigrinawesseli je novootkrivena pa me zanima dali itko na ovom forumu posjeduje ovu tarantulu, moj frend iz njemacke od kojeg nabavljam paukove ima jednu veliku zenku i trazi 350 eura za nju, dali itko zna nekog tko mozda prodaje za jeftinije, jer su apsolutno preskupe :(
Vidio sam par slika i izgleda pre dobro, ma zapravo najlipsi pauk, bar po meni ,koji se moze nabaviti ::D

Bifrost
18.02.07., 00:23
Ne verujem da ima niko, ali Kimo moze da nabavi bilo sta. Ja sam iz #####ancije trazio plavog kita i kada je rekao cim vidi terarijum, odma sam zacutao :lol: ne znam koliko je ozbiljno shvatio :lol:.

zarko
18.02.07., 04:02
citoa sma nesto malo o njima i dopadljive su ali to niej ni priblizno realna cena ...
za 350E odi do tog hrama i nahvataj par komada :)

sacekaj pasce cena za 2 godine 3X
sta imas od poechiloteria?
ja imam formosu
regalis 6 kom
i rufilate 6 ali ali su vec otisle nekoliko

mozda mirnidu bacim pik lai sve su one preskupe (spram ovih klasika ) -koji su po mein i najlepsi.. mozda neka ornatica

kimo
18.02.07., 13:03
Javiću cenu uskoro ovde, samo mi reci jel ti treba ženka ili samo spiderling unsexed?

To je ustvari tako, dok se malo ne "nakote" u zatočeništvu cena će biti visoka, a onda će pasti polako...

inače stvarno su lepe i tu nema priče, ja sam imao mirande u ponudi poslednjoj, ali su skupe dosta i kao male. Sada ću da uzmem C.spec.blueII sledeći put nekoliko komada, tako da neću imati para verovatno za neke druge budže :)

gava
19.02.07., 11:12
Jel možete da date ili pravo ime (tačno napisano... google ga ne prepoznaje) ili neki link da vidim kako izgleda pauk. Nemam pojma o čemu ćeretate :S ::) ;) :D

Geni
19.02.07., 11:34
http://www.arachnoboards.com/ab/showthread.php?t=74769

Ništa posebno, sem što je nova i retka. Metallica je ipak najpoželjnija.

gava
19.02.07., 11:42
Ništa posebno, sem što je nova i retka. Metallica je ipak najpoželjnija.


Istina

zarko
19.02.07., 12:25
pronadjena je na podruciju manastira tigrinawesseli i po njemu je dobila ime ..ako se ne varam 2005 ili tkoa nesto sveze ... evo slike
http://img53.imageshack.us/img53/1577/tigrinawesseliig2.jpg

a ko nju ima valjda je pitanje prestiza i kolekcionarstva... sto mene licno ne interesuje. ako bude cena pristoja u rangu ostalih (priustivih ) mozda bi i razmisljao o njoj.

Bifrost
19.02.07., 18:58
Mnogo je lepsa maculata. I mnogo jeftinaija. Bar po meni.

Superfly TNT
19.02.07., 19:54
Ja sam vidio dvije slike odraslih primjeraka i tako mi je super, metallica je definitivno lipsa, ali ja ih zelim SVE :) ::D sto se mene tice ja bi drzao samo Poechiloterie

zarko
19.02.07., 20:20
:)
ma mnogo si naivan :)

prelepe su poeciloterije ... ali ja bih pre drzao vise reglaisa rufilata formosa nego da imam jednu tigrinavesi
tkao ja razmisljam
a komunalni ter... uf to je zakon