PDA

Pogledaj punu verziju : Evo par slika



Superfly TNT
20.02.07., 01:09
Evo nasa sam par slika u kompu, nisu bas nesto lipe ni kvalitetne ali sta je tu je

http://i155.photobucket.com/albums/s287/Andrija_2007/DSC00093.jpg

http://i155.photobucket.com/albums/s287/Andrija_2007/DSC00098.jpg

http://i155.photobucket.com/albums/s287/Andrija_2007/DSC00100.jpg

http://i155.photobucket.com/albums/s287/Andrija_2007/DSC00101.jpg

http://i155.photobucket.com/albums/s287/Andrija_2007/DSC00103.jpg

http://i155.photobucket.com/albums/s287/Andrija_2007/DSC00104.jpg

Superfly TNT
20.02.07., 01:22
E da ono na pocetku je moja ljubav CRAWSHAYI, u sredini je mrga od gramostola rosea a na kraju je geniculata

zarko
20.02.07., 03:55
slike su super svidjami se kako izgleda boja crawshoya
fenomenalno

gava
20.02.07., 10:24
Crawshaz je extra. Samo ja bih joj stavio još puuuuno treseta da kopa dublje ::) ;)

zarko
20.02.07., 17:37
moze nije los predlog :)
moj ima bar 5 sopstvenih duina

gava
20.02.07., 20:11
Pa da... kad već voli da kopa. J.... bager ako nema brdo ::) :D

Bifrost
20.02.07., 23:05
Zavidim ti na prvoj slici. Da li mogu da znam koliko je kostala? Moj je jos mali i ne mogu da cekam :lol:.

Superfly TNT
20.02.07., 23:44
Dobio sam ju za 80 euro, stara je 8 godina i raspon nogu joj je nekih 17-18 cm, a sto se tice zemlje, trenutno joj sada necu nista dodavat jer ovo joj nije terarij za stalno, za sada je samo u ovom plasticnom, sad cu uskoro preselit u svoj stan ( trenutno zivim u iznajmljenom ) pa cu i nju brebacit u stakleni terarij, pa ce tu dobiti zemlje koliko joj dusa zeli ::D

Superfly TNT
21.02.07., 16:03
Jedini razlog sto se ona sad trenutno vidi unutar svoje rupe je zato sto sam joj stavio rolu od wc papira kao pocetnu rupu, pretpostavljao sam da ce kopat UZ staklo ako joj zapocnem rupu na tom mjestu, pa cu istu stvar napravit i u novom terariju, a sad ako pocme kopat prema sredini terarija.....######, iako sam cuo tj par ljudi sa onog stranog foruma mi je govorilo da uvijek kopaju uz stijenku terarija ::) iako u to bas i nisam uvjeren, kad je budem stavio u novi stakleni, posudit cu kameru tj fotoaparat od frenda pa cu poslat slike i ostatka kolekcije skupa sa crawshayi :)

Superfly TNT
22.02.07., 16:24
A da ja editujem ove Matijine negativne komentare o crawshayi-u pre no što ih Bifrost vidi? Suviše je mlad da bi ga strefila srčka. :D :D :D

@Superfly TNT: Izjasni se da li da ove sitne pošalice :D vezano za Bifrostovu ljubav prema crawshayi-u prebacim u novu temu, da ti ne guši ovu.


Ma sve ok!

Geni
23.02.07., 13:06
Ipak je offtopic bio preteran. Prebačen je u posebnu temu, pa neka se hvalospevi o ovoj vrsti kao i pljuvanje po njoj (ali vas molim da pazite na bifrost-ovo zdravlje ;)) nastave tamo.

Bifrost
23.02.07., 14:01
E stvarno si upravu (i za offtopic i za moje zdravlje :lol:). Tu je slika od prelepe geniculate i rosee a mi samo crawshayiu. Koliko je velika geniculata, a rosea izgleda debelo (bez uvrede :lol:) da li je bila parna?

Geni
23.02.07., 14:30
E tako, da se vratimo na kolosek ;). Uz svo poštovanje prema C.crawshayi-u ne treba zanemariti ove ostale.

Ne mogu da provalim baš na slici, ali mi ta rosea deluje veoma crvena. Jel to RCF? Ako si je odgajio od kada je bila mala, koliko je trebalo da odraste?

Superfly TNT
25.02.07., 20:57
A jeste se okomili na crawshayia, pa ljudi sta vam je ;) kakvi minaxi, kakvi lividumi, ma crawshayi je uvjerljivo najzanimljiviji kopac, znam tipa sa stranog foruma koji ima 5 lividuma i neprestano se tuzi na BOLESNU agresivnost i na to kako svih 5 tarantula, baj d vej svi se nalaze u razlicitoj dubini treseta, iskopaju samo jednu rupu, okomitu ili polukosu, bez ikakvih dodatnih kanala sa strane, dok crawshayi prokopa i iskopa cijeli terarij, ima po 5,6 kanala i cijelo vrijeme se krece kroz njih, ne stoji na jednom mjestu, REDOVITO izlazi nocu, moram priznati da je agresivna, ali npr zanimljivo je i da kad ih se uznemirava ispustaju onaj siktajuci zvuk, uvik su gladni i uzimaju i napadaju sve zivo i nezivo, bilo vece od njih, a uzimaju i one sugave male brasnare, imaju super tamno crvenu bakrenu boju, narastu veeeeeeeeeeliki ::D, ma super mi je crawshayi, jedino mi nije drago sta malo sporo rastu, eto to mi malo smeta ali sve u svemu SUPER, jos jedan kopac kojeg preferiram i stvarno ssuper zanimljiva vrsta mi je Hysterocrates gigas, imao sam dva, jedan mi je uginuo od starosti a drugog sam posla frendu u poljsku u zamjenu za juvenilnu geniculatu, uglavnom, gigas/ veoma zanimljiva vrsta, mozda i jedini kopac koji je malo aktivniji od crawshayia, radi kruzne kanale sa nekoliko izlaza, odlicna tarantula ;)

Po pitanju rosee, malo jest debela, ali takva je vec 8 mjeseci, tada je zadnji put jela :shock: :evil: ona mi je treci pauk kojeg sam kupio i to davno prije nekih 9 godina, bila je velicine ljudskog palca kad sam je dobio, poprilicno je velika 14,15 cm i nije crvena, mozda malo izgleda tako, vjerojatno od blica na kameri ili nekakav bljesak sa strane, sta ja znam :) a ona geniculata je bas ta juvenilna zenkica koju sam mijenjao za gigasa, bas se prekjucer presvukla, po meni u top 3 najljepsih paukova, tu ne ubrajam poechiloterie, one su mi izvan konkurencije ::D ::D naravno to je individualno, isto tako i po pitanju kopaca, ja jako volim svog crawshayia ::D

zarko
26.02.07., 15:08
mogu da se slozim sa tobom

crawshoj je interesantan (moj) mada je mali :)
a gigas (mada ja imm utisak da je p0re H carapasis ) je suepriska aktivan je i kopa jako interesantno...djubre malo :)

gava
26.02.07., 15:20
Ma dobro više, nabaviću tog glupavog crawshya samo prestanite više o njima. :D ::) ;)
Ajde stavi slike još nekih tarantula. Siguran sam da imaš bar još 3 zanimljive ;)

Bifrost
26.02.07., 23:02
:lol: Sto svi naglasavaju "Svog", "Moj", crawshayi, nece niko da prekrsi 11. crawshayijevih zapovjesti :lol:

E i ja sam stekao slican utisak pre par dana hysterocrates carapasis, ako mislis na nase herculese.

zarko
27.02.07., 14:32
:lol:
ne verujem u herkulesa reko ti :) a ti kako zelis...
nego
posmatrao sma ga kako lovi i mnogo je interesantno kako se onim velikim zadnjim nogama upre u zemlju kad pokusava da uvuce plen.
jako interesantno predpostavljam da je jedan od razloga zadebljene noge jeste potreba da se uvuce plen unutra
kako je smotao cvrcka i onda je poceo da ga vuce pa kad nije islo zadnje noge je odvuko,zaglavio u kanal rupe i onda je ko metak mali cvrle nestao ..srecom rupa naleze na ivicu pa mogu da gledam .
STRAVAAAAA