PDA

Pogledaj punu verziju : Lasiodora parahybana spiderlings (500+)



Srks
19.03.07., 01:06
Cao svima. Predlozio sam SpiderStore da proda svoje parahybane u manjim kolicinama pa sam mislio ako hoce neko da ih kupi. Ako hoce da se javite pa da skupimo svi po neku kintu i da kupimo par komada. Inace ako neko hoce ja cu da kupim pa da ih prodam vamaa ko hoce. Razmislite.

zarko
19.03.07., 03:31
ja bih uzeo mozda 2-3 komada :)
javi kad uzmes

Geni
19.03.07., 09:02
Eto problema sa tim parahybanama. Prošli put kada su Laci i kompanija kupili onaj kokon svi su delili te parahybane. Ja sam lično poklonio 3 komada. Miljan znam da je poklonio bar 4. Još uvek imam jednu, a verujem i da većina članova foruma ima po jednu iz tog legla. Eto problema sa tarantulama koje imaju toliki podmladak... ne možeš ih se otarasiti. Bilo koja druga vrsta bi mogla da se trampi, jedino parahybana nikome ne treba.

Inače ako ima neko ko nema parahybanu neka je obavezno uzme. Jako brzo raste, jede ko svinja, nije mnogo osetljiva i bude baš velika kada poraste. Svaka preporuka.

Srks
19.03.07., 10:44
Pa meni licno ne treba jer ja uzimam jednu od Bogice. Ja sam mislio da mi pomogneom SpiderStore-u da proda svoje tarantule. Sada kad vidim da nikom netrebaju. Recicu im da probaju na nekim drugim forumima...

Srks
19.03.07., 11:35
Vidim da tebi Zare trebaju 3 komada ali treba najmanje 10 komada da bi mogo da poucim ako se skupi desetoro koji zele da kupe neka se jave pa da se organizujemo. Inace Zare javljam ti cim se skupi dovoljno i organizujem se oko narudjbine.

kimo
19.03.07., 12:13
Ako nekome treba, ja sam u kontaktu sa njima i stizu mi neki gekoni tako da se samo javite kada odlucite sta vam treba.