PDA

Pogledaj punu verziju : Hladna para



Bluie
06.04.07., 15:27
Da li neko moze da mi kaze gde u Bg-u moze da se kupi ona mala spravica sto pravi maglu (fogger)...ne znam kako se kod nas zove,pa ne mogu nigde da ga nadjem. Takodje, ako ima i koja je cena.

Bogica1985
06.04.07., 16:03
Ja znam gde ima ovde kod mene u Pancevu i cena je cini mi se 1500dinara!
Pogledaj po bolje opremljenim zoo shopovima koji imaju fontansku opremu,ili sedi u voz pa dodji do mene ja cu te odvesti do ove prodavnice!

zarko
06.04.07., 17:16
nije to dobro jer ta magla ne pravi kondenzaciju ..tj pravi ali jako jako slabo tyako da je vise efekat nego li funkcija

Bluie
07.04.07., 01:41
Nije potrebno da pravi kondenzaciju...terarijum je relativno zatvoren sistem,tako da sva ta vlaga mora negde da ode....mislim da bi uticalo na relativnu vlaznost,a kada dodje do presicenja vlagom,stvarala bi se kondenzacija...to je bar moje razmisljanje
Plus sto izgleda extra ::D ako se postavi kako treba...
@ Bogica: Jel bi mogao da mi pogledas koji je proizvodjac...kao i sta se dobije u pakovanju...to je jaca cena...ima neke koje sam ja nasao ovde,ali to je u kompletu sa nekom kicerastom fontanom-cinijom-lampom...ne znam ni ja sta je...i to je 1800 din...tako da kapiram da samo ta spravica ne bi trebala biti nesto skupa...jedino ako je neka marka...

Bogica1985
07.04.07., 03:30
Pogledacu od nedelje pa cu ti javiti,ali pazi ovo sto sam ja nasao se koristi za otvorene fontane tako da mislim da je jaca od te sobne lampe!

Bluie
07.04.07., 12:46
haha...necu celu kucu da zadimim,da bude mocvara ::D Najmanji moguci model...