PDA

Pogledaj punu verziju : Pogledajte ovog retarda



Bifrost
12.04.07., 23:41
http://www.youtube.com/watch?v=Ap9JyargLYA Ne mogu da verujem da neko moze biti toliko glup :lol: bas mi je drago :lol: kako je retardan :lol:, uzivajte :D.

Sladjann
12.04.07., 23:55
Hahaha,kakav seljak, bas mi je drago.Ovamo ga udara i dere se taim, taim taim...Hahaha,pacenik! :icon_rabbit:

zarko
13.04.07., 00:02
ma bezi be .....meni zao njega..oni nam donose one jeftine lampe koje pregore posle 3 paljenja :) ...

Bifrost
13.04.07., 00:06
:lol: Ne tereba da ti bude zao (ustvari nisam razumeo mislim da si hteo da kazes obrnuto, da ti je zao lampi :lol:).

miljance
13.04.07., 00:53
Mislio je da je on kinez... a kinezi stancuju svasta pa i lampe.
Ali klip je stvarno gadan. Kako kida ruku... strasno.
Cist dokaz da reptile ne mozes pripitomiti/dresirati.

Calyptratus
13.04.07., 01:24
Izlomi mu ruku.... :X !!!
Eto sta sve moze samo trenutak nepaznje.Delic sekunde i ode ruka.Bas jezivo... :|

zarko
13.04.07., 02:43
ugriz nilskog krokodila ....1000kg po centimetru kvadratnom sto je visenego duplo od snaping turtle koja je oko 420kg po cm kvadratnom i hiene koja je oko 415kg po cm kvadratnom :)

ma kazem da volim kineze zbog tih lampi pa mi ga malko zao ....al kad bio sars nisam ih voleo :)

nenad
13.04.07., 03:41
1000kg po cm kvadratnom - to je za nilskog krokodila, ali jedan od australijskih krokodila ima jos jaci ugriz, mislim da je cak najjaci od svih zivotinja.

Sladjann
13.04.07., 10:14
Ja sam gledao jedan slican snimak kada neki lik stavlja svoju glavu u krokodila i ovaj zatvori usta i ono.... Ali izvuko se ziv na kraju taj blesav covek...

Bogica1985
13.04.07., 13:11
Pre nekoliko dana je bila emisija o jacini ugriza i najaci ugriz je imao krokodil cini mi se 1180kg i to su rekli da ga nisu toliko izmorili ugriz bi verovatno bio i jaci , posle njega je kornjaca sa oko 1000kg!
Mi smo na poslednjem mestu oko 150kg! :icon_rabbit:

Srks
13.04.07., 13:14
Video sam jedan od ovih filmica pre ali ovo je stvarno retardirano. HAHAHA.

nenad
13.04.07., 13:25
Nije to nista neobicno, u cirkusima se slicne gluposti stalno desavaju. Ko dresira opasne zivotinje i gura im ekstremitete u usta mora jednom da prodje ovako. Ko mu je kriv.
Jeste gledali klip sa nekim Arapima, kad sede na podu, negde u prirodi i pricaju, a do nogu im dogmize piton? Likovi se razbeze uz urlike, a jedan padne u nesvest. Ili kad je voditelj doveo gosta sa zmijama u emisiju i zajedno sa njim drzi smuka u rukama. Onda mu mali gekon skoci sa stola na stomak, a voditelj pocne da urla i padne. Oba su stvarno smesna. ::D

ToPa 12.02.
13.04.07., 13:27
jujujujuju...kakav je ovo retard...sta on glumi...kao ne boji se da stavi ruku krokodilu u usta...i eto sta se desilo...RETARD... ::D

Geni
13.04.07., 13:46
Jaoj što ja ne volim ovakve stvari. Ali ga ne smatram retardom nego jadnim čovekom. Razloga zašto ih ne volim je taj što je ovo nešto što PUBLIKA traži. Ovakve 'atrakcije' se na primer u Bankoku redovno održavaju za mnogobrojne turiste koji ne propuštaju ovakve predstave. Šta mislite koliko njih ide na ekskurzije da pogledaju aligatore u njihovom prirodnom staništu? Vrlo malo. Iz istog razloga su Steve Irwin i njemu slični preuzeli primat kada su u pitanju emisije o životinjama. Sećate li se opstanka? Tu niko nije držao krokodile i otrovne zmije u rukama, ali takve stvari su suviše monotone za današnju publiku. Traži se nešto uzbudljivije. Dokle god postoji potražnja naćiće se neko ko ne može da propusti dobru zaradu i ko će da rizikuje svoj život da bi to pružio. Ovakve predstave se odigravaju samo u siromašnim zemljama. To nećete videti u evropi i americi.

Sladjann
13.04.07., 14:15
@nenad Gledao sam taj snimak kada na voditelja skace guster i smejao sam se kao blesav.Guster je lud.
@Geni Slazem se sa tobom mada mislim da takvih predstava ima i u bogatijim zemljama.

Bifrost
13.04.07., 14:25
Jaoj što ja ne volim ovakve stvari. Ali ga ne smatram retardom nego jadnim čovekom. Razloga zašto ih ne volim je taj što je ovo nešto što PUBLIKA traži. Ovakve 'atrakcije' se na primer u Bankoku redovno održavaju za mnogobrojne turiste koji ne propuštaju ovakve predstave. Šta mislite koliko njih ide na ekskurzije da pogledaju aligatore u njihovom prirodnom staništu? Vrlo malo. Iz istog razloga su Steve Irwin i njemu slični preuzeli primat kada su u pitanju emisije o životinjama. Sećate li se opstanka? Tu niko nije držao krokodile i otrovne zmije u rukama, ali takve stvari su suviše monotone za današnju publiku. Traži se nešto uzbudljivije. Dokle god postoji potražnja naćiće se neko ko ne može da propusti dobru zaradu i ko će da rizikuje svoj život da bi to pružio. Ovakve predstave se odigravaju samo u siromašnim zemljama. To nećete videti u evropi i americi.


Da upravu si ali to je samo deo istine. Za mene je on i dalje retardni kinez :lol: :lol: Kako je pametan krokodil :D posle ovog filma bas sam posebno poceo da ih cenim.

zarko
13.04.07., 17:39
moj deda je bio u cirkusu gde su se svetla odjednom ugasila i lav pojeo zenku dresera..odnosno ubio je ....tako da se te stvari desavaju ...ne znam da li je "ako" ili steta ???

nenad
13.04.07., 18:29
Kad sam ja bio klinac secam se da je kod nas, ako se nisam istripovao, ajkula u cirkusu odgrizla zeni ruku. A pre toga sam isao da gledam tu zenu kako roni sa ajkulama. Cini mi se da se odgriz desio par nedelja kasnije.

Slazem se sa onim sto je Geni rekao, i ja vise volim emisije o zivotinjama u kojima mozes nesto da naucis, a ne samo da gledas kako neko hvata krokidila i slicno. Na primer mnogo je bolje nauciti kako krokodil zivi, nego kako ga uhvatiti. S druge strane svaki biolog ili biolog/amater mora s vremena na vreme da uhvati neku zivotinju u prirodi, kako bi inace mogao da nauci nesto o njoj, ako je ne vidi u prirodi i izbliza. Ali je bolesno kad se to pretvori u dokazivanje hrabrosti/ludosti, pa postane nesto kao ekstremni sport. Ja nikad ne hvatam svaku zmiju koju vidim, nego samo ono sto me zanima. Mnogi primerci nekih vrsta isto izgledaju, pa ni nema potrebe za tim.

jana
13.04.07., 20:20
Ma ja se prvo složila sa G, ali posle mi je ovo Žarkovo AKO više leglo... Ma da, baš me ostavio snimak ravnodušnom. I kada se setim pre ne znam kog vremena kada je bila akcija spašavanja medveda od cigana i debila, i kada su ih prikazali zavisne od alkoholizma, sa opekotinama, ožiljcima, i ne znam više kako sve ne, znam da noćima nisam mogla da spavam, samo su mi medvedi bili u glavi..i mislila sam kako se nisu pobunili jadni medvedići i poubijali lepo redom sve i da se više ne ponavljaju takvi idiotluci. I tu masu koju se zabavlja okolo.
Uh, i male šintere kada vidim, ma pobila bih ih sve, to nisu deca, oči su im zle.
Na stranu istraživanje. Ali takav vid zabave, ma daj.

Sladjann
13.04.07., 20:44
ma da bre, skroz si upravu.

nenad
13.04.07., 20:51
Cetri noge dobre, dve noge lose - sto bi rekao Orvel. ::D
Cuo sam da su te medvede, koje su oduzimali Ciganima, simpaticni Vuk Bojovic i Arkan prodavli po inostranstvu i zaradjivali ogromne novce.
Ne bi me cudilo da je istina, jer je Bojovic izgleda najveci evropski trgovac ugrozenim zivotinjama.
Zivotinje, u svakom slucaju, uvek gube. Zmije godisnje ubiju oko 40000 ljudi, po nekim procenama, ali koliko samo zmija ljudi godisnje ubiju, sto direktno, sto unistavanjem okoline :(

Bifrost
13.04.07., 22:02
40000? :shock: odakle ti taj podatak?

nenad
13.04.07., 23:30
Iz literature, naravno. Nisam izmislio. Oko 10-15 u S. Americi, manje od 10 u Evropi, i 1-2 osobe godisnje u Australiji. Ovo ostalo je Centralna i Juzna Amerika, Afrika i Azija. Ne zna se tacno, jer u primitivnijim mestima nema tacnih podataka. Mnogi ljudi ne odlaze u bolnicu kad ih ujede zmija, nego se lece kod lokalnih lekara ili vraceva. Tako da nema podataka koliko ih umre, ali se procena krece od 20-100 hiljada, a najtacnija je valjda 40 hiljada.

Bifrost
14.04.07., 00:24
:shock: 8) :lol:

Sladjann
14.04.07., 02:47
Brate, to je ipak mnogo ljudi.NIsam znao za to.To je pola mog grada.

nenad
14.04.07., 11:59
Uh, ne, dao sam stariji podatak :( Po novijim procenama to je 'samo' 25 hiljada. Pola od toga je samo u Indiji i Burmi.
Najzanimljivije je to koja zmija je najveci ubica - to je Echis carinata (saw scaled viper) iz Afrike i Azije. Ostale ubice su Vipera russelli u Aziji, Bitis arietans u Africi, Calloselasma rhodostoma u Aziji opet i Bothrops atrox iz C. i J. Amerike - sve viperide iako su elapide generalno otrovnije.
Ove zmije uopste ne spadaju medju najotrovnije zmije na svetu, ali izazivaju mnogo vise smrtnih slucajeva od mnogo otrovnijih kobri, mambi, tajpana, zvecarki...
Izvinjavam se na zastarelom podatku ::) i na skretanju sa teme ::)

esdy_11192
14.04.07., 19:29
Evo ga slican retard.. MAda nije bas on kriv... :( Cuvar zoo vrta i neuspesno uspavljivanje je u pitanje...

http://www.mediatakeout.com/4654/oh_my_graphic_pics_of_crocodile_eating_a_mans_arm. html