PDA

Pogledaj punu verziju : Iguana pobegulja.. :(



Aign0r
03.05.07., 00:39
Pobezhe mi gushter :( :( :( ni sam ne znam kako ... na poklopcu je imao samo rupu mozhda 4x2 cm pored lampe (koja je je vrela poshto je sijalica od 100w) i ne znam kako je izashao ali u svakom sluchaju izgleda da je otishao kroz prozor... koji je bio otvoren na kant... i jako sam se smorio i morao sam svoj bol da podelim sa vama :|

svarog
03.05.07., 00:42
Jao !!!
O kom je gusteru rec!
Trci napolje i hvataj ga!
A mozda se i neko od ukucana nasalio, ili je u sobi pod krevetom, potrazi ga.
U svakom slucaju neznam sta da kazem stvarno bedak!!!!
Uzasno :shock:

ToPa 12.02.
03.05.07., 01:10
e ###. bas steta,ali za svaki slucaj pretrazi celu sobu...ako se zavukao negde

nenad
03.05.07., 01:11
4x2cm je sasvim dovoljno za mnoge gustere da se provuku i pobegnu. Zasto ne pazite vise ljudi?! Ako je u sobi, ukljuci neku sijalicu, svetlo i toplota ce ga privuci

Bogica1985
03.05.07., 01:24
E tako je i mojoj sestri prosle godine iguana pobegla kroz prozor! :(

esdy_11192
03.05.07., 01:55
E tako je i mojoj sestri prosle godine iguana pobegla kroz prozor! :(


To je stvarno umetnost.. Zar niste mogli da je pojurite posle, teško da je mogla da ode predaleko (okolno drveće itd)

Bogica1985
03.05.07., 02:04
Moja sestra od tetke je u pitanju koja nije par dana bila kod kuce ,tako da stvarno ispada umetnost naci je posle par dana

zarko
03.05.07., 03:08
nemojte da drkate coveka... on da je znao da ce pobeci zatvorio bi rupu.
to se desava svima...iz razlicitih razloga..
trebalko je da pozoves sve ortake "prave" i da trazite ...ako je proslo vise vremena onda imas malo sanse ..

bedak .zao mi je...moguce je da ce ga neko naci .
izlepi kraj sa oglasom ili sl...budi konstruktivan i nemoj jos da odustajes

esdy_11192
03.05.07., 03:54
Moja sestra od tetke je u pitanju koja nije par dana bila kod kuce ,tako da stvarno ispada umetnost naci je posle par dana


Opušteno.. ALi je poprilično upečatljiva zelena životinja usred naselja... Ali ako je bilohladno vreme, mogće je i da se razbolela.. Nazalost.. Stvarno šteta.. :/

Aign0r
03.05.07., 14:57
Pa moglo je da prodje i 2 sata i 5 minuta... poshto sam ushao u sobu da mu promenim vodu i dam hranu i tako dalje i bio je tu ... otishao sam da gledam film i posle nekih 2 sata... nema njega... pretrazhio sam sobu uzduzh i popreku... ne samo sobu nego i celu kutju (160m2) i svaku rupu i rupicu u kutji... pregledao sam drvetje po dvorishu i nema ga ni tu... a sa mog krova ima domet odprilike ka celom panchevu preko kutja i drvetja...

drzhao sam mu otvoren terarijum i svetlo upaljeno celu notj u nadi da tje da se vrati na toplo kad se smrzne...al' izgleda da je suvishe glup... jutros sam opet pretrazhivao kutju da vidim da se nije pojavio... al nema ga :(

Bluie
03.05.07., 16:39
Bas bedak,druze! :( A koja je vrsta u pitanju?

Aign0r
03.05.07., 18:47
Iguana... ukljuchio sam grejalicu u sobi da nabijem temperaturu u sluchaju da se zavukao u neki budzak koji nisam mogao da pregledam pa da se ugreje i izadje... ali ako je izashao napolje... sumnjam da je prezhiveo notj... a ako jeste ovu netje sigurno... poshto notju padne temperatura ispod 10°...

zarko
03.05.07., 18:49
mogu one da prezive nemoj da mislis da oen riknu odma na toj temp

esdy_11192
03.05.07., 22:47
Auuuu, mogli bi neku akciju potrage.... Ja sam slobodan od ponedeljka... Nego stavi i malo hrane. Pitaj komšije itd.. Baš šteta. :(

nenad
04.05.07., 00:57
Zao mi je. Opet cu ponoviti da je mom drugu odrasla, velika iguana ispala kroz prozor sa treceg sprata i nije joj bilo prakticno nista, samo je slomila prst koji je posle otpao, ili bio amputiran. Mozda jos ima nade da se nadje. okaci neki oglas, koliko god glupo da zvuci.

Aign0r
04.05.07., 02:15
Ma danas se ceo dan vijam oko kutje trazhim gledam...po drvetju u podrumu itd... komshije sve znaju ... da je neko video sigurno bi rekao...

@nenad nije problem shto je izshla kroz prozor poshto nije imala gde da padne... moj prozor izlazi na krov.. a i zhivim u kutji ...
nego me brine ponajvishe da je machke nisu shchepale poshto ja imam 3 machke (i jako vole da love ,pogotovo muzhjak redovno donosi misheve,gushtere,golubove... iako u kutji ima uvek dobru klopu i sve...al voli macan da lovi to mu je u krvi :) ) a pored mojih ima i josh bar 5 komada koje povremeno dolaze u dvorishe i vijaju tu okolo...tako da je izashao u krajnje neprijateljsku sredinu ... ##### li ga... nadam se da tje da iskochi od nekud...

esdy_11192
04.05.07., 03:33
Pazi nije iguana naivna.. Odrasla, može da ubije omanje kuče repom.. :D

Sladjann
04.05.07., 09:41
Veliki bedak....

nenad
04.05.07., 18:35
Ulovice i macana nesto :D