PDA

Pogledaj punu verziju : Patuljasti kameleoni



Filip
28.05.07., 23:21
Evo malo slika patuljastog kameleona iz roda Rhampholeon, ovo bi trebalo da je zenka vrste R.nchisiensis...
Jako su zanimljivi, prave minijature...imam ih tek par nedelja ali su me potpuno odusevili.
Sve vrste ovog roda kratko zive, svega par godina i to im je najveca mana, drugo, osetljivi su na visoke temperature i sve preko 26-27 im smeta a kazu da umiru vec na 29-30C...
Orednosti su im svakako sto su tako mali i sto se mogu drzati i u manjem terarijumu i sto su prilicno druzeljubivi i trpe druge pripadnike iste vrste....
Za sada su dobro i fino jedu...
Pozzz
Filip

kimo
28.05.07., 23:29
Ekstra su naravno, nego reci mi jel su klopali rado one lateralise što sam ti dao :) Dolazim da vidim uskoro, možda već ove nedelje, javiću ti...

Filip
28.05.07., 23:42
Ekstra su naravno, nego reci mi jel su klopali rado one lateralise što sam ti dao :) Dolazim da vidim uskoro, možda već ove nedelje, javiću ti...


kako da ne, obozavaju ih! :) mada su lateralisi dosta brzi a ja ih ne stavljam u posude, ali ih se ipak docepaju na kruju...
Pozzz
Filip

ToPa 12.02.
29.05.07., 00:11
meni su oni extra bas zato sto su tako mali i ne zahtevaju velik ter

pozz

zarko
29.05.07., 03:28
Rhampholeoni su haos i jako mi je drago sto si se odlucio za njih a ne a one drugek oej smo razgovarali...
a i znam sledece sta cemo ti i ja da razmnozavamo...furcifer lateralis :)
to je guster za nas....
a rhampholeone ....to se podrazumeva
da li si pogledao rogic pod "pazuhom"?za pol?

Bluie
29.05.07., 11:55
Super,super! Moze li to da se pogleda uzivo neki dan? ::D