PDA

Pogledaj punu verziju : Pajki i Steve Irwin Split iz: \\\\\\\\\\\\\\



Filip
28.05.07., 22:13
Slobodno je uzmi, samo nemoj ako se plasis i ne moras je ganjati ako nece da izadje...
Inace, krivo mi je sto ne mogu filmic sa onim poskokom da ti pustim da vidis kako je druzeljubiv. Njih sam cesto sretao po terenima i stvarno su uvek spremni da se zestoko brane...nikad ne napadaju kao Malpolon (taj je prava zver).
Inace, sto se strucnjaka tice, ne bi mogao verovati koliko "strucnjaka" biva ugrizeno zbog neke nepaznje ili zelje da previse intimizira sa zmijom. Ja sam gledao kako je par herpetologa htelo da se slika sa poskokom i stavili su ga u frizider na neko vreme da postane letargican i kad su ga izvadili onako osamucenog, on je ipak uradio samo "zuuummm" i pravac bolnica...tako - respect poskoka!
Koliko se isto tako ljudi pravilo pametnim sa kobrama i drugim zmijama, ali uvek ima iznenadjenja...najbolji je bio onaj Stiv Irvin, on je tacno znao koja je mogucnost svake zmije sa kojom je radio i nije se glupirao...sta moze da ga ujede to sa max oprezom i nikad ga nije zmija ujela. One njegove kolege nespretne (odnosno njegovi imitatori) bi uvek nastradali. To je zato sto je bio ipak oprezan, tacno je znao sa cim moze koliko, nije tamo jurio crnu mambu i vatao je u ruke...Ipak, raza mu dosla glave...maler...
Inace, ja sam biolog u zavrsnom stadijumu :lol: ...
Aj pozzz
Filip

Bluie
28.05.07., 22:37
A na kakve si to terene isao...tragao za zmijama ili su one bile neprijatni dodatak!
Sto se tice herpetologa...verovatno ga nisu dovoljno ostavili da "iscoolira"..hehe
Salu na stranu,jasno je meni sve to sto pricas...takve zivotinje kaznjavaju aroganciju.
Znaci ti si apsolvent..koji smer?

Ig0r
03.06.07., 22:48
E odavno nisam posetio ovu temu...
Ja lično mislim da je Irvin majmunčina. Ne želim nikog da uvredim, a ni o mrtvima "ako nemaš ništa lepo da kažeš nemoj ni da ih spominješ". Sa druge strane, ako mogu o premijeru zašto ne o Irvinu. Ne, ozbiljno, ono što je taj lik radio meni jeste bilo interesantno, ali na način na koji su mi interesantni snimci sa raznih ratišta, tuča na tribinama, i drugih sličnih stvari koje mnogi nikad nisu ili nikad neće doživeti. Ali reći da je taj čovek postupao sa životinjama na profesionalan način - pogrešno je. Najjače je bilo kad se smucao sa nekim kerom po nekoj reci u čamcu, pa naišo na neku svinju ili tako nešto, ker iskočio iž čamca i krenuo da spopada tu životinju, a superheroj Stiv uskače u vodu ne razmišljajući o nemanima koje mogu da se nađu u okolini, pa na kera i kao spašava svinju. Ma paaaaaaali!
Nekad sam imao utisak da su te životinje sa kojima se on cima ili drogirane ili bolesne ili bezopasne u smislu da su im povađeni otrovni zubi ili tako nešto. Lik je možda poznavao životinje ali je isto tako bio i glup ko #####. To je kao da skačeš padobranom, a pre toga daš šimpanzi da ti ga slaže.

Bifrost
03.06.07., 23:07
Pa pitam se da li je pozer chovek sa tolikom kolekcijom ??? ja lichno mislim da je lik car i siguran sam da zna o paucima vishe nego vecina nas ovde na forumu(samo da se neko ne uvredi). A muda ima sigurno! + pederski je prozivati nekog ko nije prisutan


Ne mogu da verujem da si napisao to o Irwinu a ovo gore o ovom (cenzurisano).

Ig0r
03.06.07., 23:26
Vidim šta hoćeš da kažeš... Samo što mislim da postoji ogromna razlika između ove dvojice likova. Jedan dira paukove, a drugi preskače crne mambe i krokodile. Tu je još jedna bitna razlika. Moje mišljenje je da Irvin to radi zbog keša i da bi mu se mi obični ljudi čudili, a nemam(o) pojma zašto to radi ovaj poljak(čini mi se). Ako misli da će 150 slika na internetu, i nekoliko gostovanja po emisijama da ga proslavi, čini mi se da se vara... Ipak mislim da lik jednostavno voli te životinje više nego što je pajser Irvin voleo onu ražu... Kontam da nije imao pojma da to uopšte može da se dogodi. Garant se ložio na Tarzana kad je bio mali. Bolje da je gledo Džejn nego one borbe s plastičnim krokodilom
A ako je akcenat na tome ko je prisutan a ko nije, nešto ti promiče.

zarko
03.06.07., 23:50
ma besmisleno je pricati o tom..covek radio pa radio.
jedno je uspeo -svest o konzervaciji habitata,zastita zivotinja,stanista i sl. je podigo na sasvim drugi nivo. jako puno je uradio za svoj zoloski vrt. i australiju...bio im je najbolja reklama.
a to mnogo znaci..
zamisli da smo mi imali jednog takvog mesto milosevica :)
a mene ne zanima konzervacija habitata i sl. jednostavno uzivam u zivotinjama i cuvanju,razmnozavanju pravljenju terarijuma....niti me interesuje na koj nacin on barata zivotinjama.

Bifrost
04.06.07., 01:11
:lol: sad kad si spomenuo razu sam se setio one one epizode south parka kad satana pravi zurku :lol: Da ne skrecem sa teme, ne zelim nikome da namecem svoje misljenje, a sa druge strane ne mogu tacno da tvrdim za tog poljaka ali po slikama mi se cini da se kurci, a verujem da vecini ovde sa foruma koji drze paukove to uopse nije fascinantno ili posebno. One slike u galeriji su mi uredu nemam nista protiv drzana paukova po rukama mnogi ljudi to ne prevazilaze (a on je i hteo da iskaze velicinu pauka), ali one druge gde se mazi sa njima to vec nije normalno mislim da tip ima neki poremecaj tj. kompleks nize vrednosti.

Filip
04.06.07., 01:47
Hehe, secam se te epizode, jako je smesno, mada kada se razmislim, malo i neukusno.
Takodje mislim da je neukusno nipodastavati Irvinov rad sa gmizavcima i stavljati ga u rang holivudskih dileja ili nekakvih praznoglavaca zeljnih slave. On je uspio da priblizi zmije i ostale, ne tako omiljene, reptile mnogim ljudima i da pokaze da to nisu stvorenja kojih se treba uzasavati ili bezrazlozno plasiti. Time se bavio citav zivot, mnogo prije nego sto je postao svetski poznat, a i da nije postao poznat, nastavio bi da se sa njima bavi. Takodje, kao sto je Zarko rekao, mnogo je truda ulozio u ocuvanju autralijskog biodiverziteta i ocuvanja prirode uospte. Sa svim zmijama je uvek krajnje oprezno rukovao i ne mislim da je ikada omamljivao zivotinje ili bilo sta slicno...ko se razume u zmije sigurno ce potvrditi...zivio je prilicno rizicno i zato je i poginuo...mislim da bi trebalo pokazati malo vise postovanja prema ovom, ipak, neobicnom coveku, a spominjati epizode sa nekakvim svinjama i psima je potpuno smesno i bez poente...
Pozzzz
Filip

Ig0r
04.06.07., 01:50
mislim da tip ima neki poremecaj tj. kompleks nize vrednosti.

Ne bih da diskutujem o bilo čijem psihičkom stanju pa ni o Irvinovom. ###, nekima je super da se vataju sa paukovima, neki više vole krokodile ili lavove. Ja to nikad ne bih radio, pa me ni taj poljak ne fascinira. Kontam da je Čovek prosto takav, kad nešto jako dobro upozna misli da se stvara određena vrsta povezanosti između njega i predmeta divljenja(bio to pauk ili krokodil), pa na trenutke zaboravi koliko to igranje može biti opasno. I Irvinu je to moglo da se nikad ne desi ali desilo se. To je jasan pokazatelj koliko je on bio profesionalan u svom poslu. Nezgode se dešavaju, ali to što se njemu desilo nije bila nezgoda nego pitanje vremena.
Slažem se sa tobom kad je u pitanju "nametanje mišljenja". Ovaj forum i ne služi tome. Čak je i naš razgovor potpuno irelevantan za ovaj forum, ali ako neko iznese svoje mišljenje koje se ne poklapa sa tuđim ne znači da neko nekom želi bilo šta da nametne. S druge strane, ljudi na ovom forumu i u hobiju bi trebalo da su dovoljno zreli, kako da imaju svoje mišljenje, isto tako i da odgovorno(pre svega prema sebi) drže neke životinje koje mogu biti i opasne. Npr. na nekom forumu(bislim BTS) sam video klinca od 10-12 godina kako u rukama drži T blondi. Pa ###! Ne kažem da deca ne treba da se upoznaju sa životinjama ali, složićeš se da je ovo malo preterano...
I tako...

zokis
04.06.07., 01:51
@bifrost
Onaj gore je slovenac. :idea:

Ig0r
04.06.07., 02:01
On je uspio da priblizi zmije i ostale, ne tako omiljene, reptile mnogim ljudima i da pokaze da to nisu stvorenja kojih se treba uzasavati ili bezrazlozno plasiti.

Da li je stvarno? Kad je već poginuo zbog svog ponašanja? Ili je to bio samo šlag na tortu. Nešto kao ultimativno upozorenje? Ono, da poslednja epizoda bude stvarno poučna, najpoučnija?

Pa epizode sa svinjama i psima i jesu smešne, posebno kad se uzme u obzir očuvanje australijskog biodiverziteta ili šta već...

Nisam poznavalac zmija ali ono što je radio sa zmijama mi nije delovalo najbezbednije? Ili stvarno ne postoji drugi način?

PS: 1. malo mi kasni poruka jer me mrzelo da ispravljam kad sam skontao da se u međuvremenu desilo nešto novo. 2. Ne uspevam da skontam kako da ubacim više citata u jednu poruku pa mi ne zamerite

Filip
04.06.07., 02:16
Da li je stvarno? Kad je već poginuo zbog svog ponašanja? Ili je to bio samo šlag na tortu. Nešto kao ultimativno upozorenje? Ono, da poslednja epizoda bude stvarno poučna, najpoučnija?

Ja mislim da jeste stvarno, barem meni jeste, a znam za jos dosta ljudi, a svakako je skrenuo paznju na zmije kao stvorenja koja nisu nastala da bi ubijala ljude. (inace, nije ga ubila zmija ili neki gmizavac, vec nesto sasvim trece...)



Pa epizode sa svinjama i psima i jesu smešne, posebno kad se uzme u obzir očuvanje australijskog biodiverziteta ili šta već...

Ne budi tako povrsan...nisam gledao doticnu epizodu, ali koliko sam shvatio to je neki potpuno trivijalni i irelevantni detalj....


Nisam poznavalac zmija ali ono što je radio sa zmijama mi nije delovalo najbezbednije? Ili stvarno ne postoji drugi način?

To sto ga nikad u zivotu nije ujela zmija mislim da dosta govori...
Pozzz
F.

marko
04.06.07., 02:18
Moram da se izjasnim, Irwin je marketinški trik i to jako dobar.

@Grof - možeš više citata ubaciti tako što ćeš citirati prvi put, napisati odgovor na taj citat, zatim ne pošalješ odgovor već selektuješ sve pa "Cut" i onda citiraš nešto drugo, odgovoriš i na to pa "Paste-uješ" onaj prethodni citat i tako u nedogled. Na kraju pošalješ odgovor. (ne znam da li sam dovoljno dobro objasnio)

Filip
04.06.07., 02:20
Moram da se izjasnim, Irwin je marketinški trik i to jako dobar.

Marketinski trik za sta?

marko
04.06.07., 02:25
Za njegovu popularizaciju, Irwinovu.

Ig0r
04.06.07., 02:39
Ja mislim da jeste stvarno, barem meni jeste, a znam za jos dosta ljudi, a svakako je skrenuo paznju na zmije kao stvorenja koja nisu nastala da bi ubijala ljude. (inace, nije ga ubila zmija ili neki gmizavac, vec nesto sasvim trece...)

Naravno, jerbo ga je ubila raža. Sreća njegova;) A kako to misliš da je uspeo da ubedi neke ljude da zmije "nisu nastale da ubijaju ljude"? Možda sam ja ovo preusko shvatio, a možda će neko ipak zapamtiti Irvina kao lika koji se zezao sa zmijama i krokodilima i poginuo. A to da li je poginuo od raže ili zmije potpuno je nebitno jer je on poginuo zbog načina kojim je pristupao životinjama. A i pitanje je koliko će ljudi zapamtiti od čega je poginuo lik koji se vazda valjao sa nekim krokodilima po barama širom sveta.
A sledeći tvoj način zaključivanja ispada da su raže te koje ubijaju ljude. Znači, moja poenta nije ni u svinjama, ni u psima, ni u zmijama, ni u pticama, nego u Irvinu. Nisu životinje krive što je neko poginuo. Ipak, smo mi ljudi, svesna bića.





Ne budi tako povrsan...nisam gledao doticnu epizodu, ali koliko sam shvatio to je neki potpuno trivijalni i irelevantni detalj....

Po meni je to vrlo bitan detalj. OK je da se ja valjam sa svojim psom po travnjaku ispred svoje kuće, ali ne bih se baš valjao sa tvojim psom u tvojoj kući. Znači naglašavam da je Irvin taj koji je imao pogrešan pristup, a ne bilo koja životinja koja ga je mogla ubiti, ili raža...




To sto ga nikad u zivotu nije ujela zmija mislim da dosta govori...


Nisi razumeo pitanje. Da li je to najbezbedniji način da se rukuje sa zmijom? Naravno ovo pitanje je povezano sa reklamom koju je neko već spomenuo...

Možda da završimo. Da li misliš (ili neko drugi), da ti, ja, hobisti tako treba da rukuju sa životinjama? Ako da - ja nešto značajno propuštam. Ako ne - zašto je Irvin toliko cenjen(na stranu njegov doprinos australijskom biodiverzitetu ili bilo čemu što nije u vezi sa hobijem i životinjama koje toliko volimo)? Ili je on možda samo cirkuska atrakcija za masu, pa je to uglavnom ono što ga čini toliko posebnim?

Ig0r
04.06.07., 02:45
Moram da se izjasnim, Irwin je marketinški trik i to jako dobar.

Marketinski trik za sta?

Ja bih to povezao sa Džonijem Noksvilom iz Jackass-a. Čovek voli bol pa je od toga napravio pare, popularnost i ime. Inače, on je prvi pobednik velikog brata u SAD. Novac je iskoristio za znate šta.
Irvin je sličan lik. Voli uzbuđenje (druge vrste) ali u principu radio je isto što i Noksvil sada. Uzimao pare na onome što je neko hteo da plati, i uživao. Sasvim je moguće da i Noksvil rikne zbog svog posla. Pa ko je gledao, zna da je to već u više navrata moglo da se dogodi.

Filip
04.06.07., 02:55
Naravno, jerbo ga je ubila raža. Sreća njegova;) A kako to misliš da je uspeo da ubedi neke ljude da zmije "nisu nastale da ubijaju ljude"? Možda sam ja ovo preusko shvatio, a možda će neko ipak zapamtiti Irvina kao lika koji se zezao sa zmijama i krokodilima i poginuo. A to da li je poginuo od raže ili zmije potpuno je nebitno jer je on poginuo zbog načina kojim je pristupao životinjama. A i pitanje je koliko će ljudi zapamtiti od čega je poginuo lik koji se vazda valjao sa nekim krokodilima po barama širom sveta.
A sledeći tvoj način zaključivanja ispada da su raže te koje ubijaju ljude. Znači, moja poenta nije ni u svinjama, ni u psima, ni u zmijama, ni u pticama, nego u Irvinu. Nisu životinje krive što je neko poginuo. Ipak, smo mi ljudi, svesna bića.

Opet banalizujes stvari...vidis, da nije poginuo rekao bi da je sve sto on radi farsa, kao sto su ljudi i govorili, kada je poginuo onda je on bio blesav i vodio rizican zivot. Naravno da necu da kazem da su raze ubice, ono sto hocu da kazem je da ga je ubilo nesto cime se on nije bavio i za sta mozda nije bio svestan opasnosti koje moze imati. Ja sam pricao o njegovom odnosu sa zmijama a to sto je on plivao u moru sa ribama je potpuno druga stvar. To sto ti pricas je kao da nekog elektricara ubije slucajno grom i da ljudi kazu, eto, struja ga dosla glave, bavio se opasnim poslom!



Po meni je to vrlo bitan detalj. OK je da se ja valjam sa svojim psom po travnjaku ispred svoje kuće, ali ne bih se baš valjao sa tvojim psom u tvojoj kući. Znači naglašavam da je Irvin taj koji je imao pogrešan pristup, a ne bilo koja životinja koja ga je mogla ubiti, ili raža...

Nije mi jasno sta hoces da kazes? Ja nikada nisam krivio razu ili zivotinje ili ih nazivao ubicama...naravno da su ljudi sami krivi...u cemu je poenta ove recenice?





Nisi razumeo pitanje. Da li je to najbezbedniji način da se rukuje sa zmijom? Naravno ovo pitanje je povezano sa reklamom koju je neko već spomenuo...

Nisi ti mene razumeo, ja sam htio da kazem da je mislim da je on vrlo vesto i bezbedno rukovao zmijama...




Možda da završimo. Da li misliš (ili neko drugi), da ti, ja, hobisti tako treba da rukuju sa životinjama? Ako da - ja nešto značajno propuštam. Ako ne - zašto je Irvin toliko cenjen(na stranu njegov doprinos australijskom biodiverzitetu ili bilo čemu što nije u vezi sa hobijem i životinjama koje toliko volimo)? Ili je on možda samo cirkuska atrakcija za masu, pa je to uglavnom ono što ga čini toliko posebnim?


Sta je ovde uopste pitanje?

zarko
04.06.07., 03:00
ti pricas o irvingu i drzanju i rukovanju zivotinjama....nije mi jasno zasto ti je to zapalo za oko???????
bolje bi ti bilo da pljujes bitange koje kupe zivotinju (iguanu npr) i onda je stave u fioku ili akvarijum.
ili oni koji kupe zivotinju i nece aju 2 din vise za cvrcka nego kupuju crve za pecanje..njih vise ima neko irvinga u ovoj drzavi

Filip
04.06.07., 03:06
Ja bih to povezao sa Džonijem Noksvilom iz Jackass-a. Čovek voli bol pa je od toga napravio pare, popularnost i ime. Inače, on je prvi pobednik velikog brata u SAD. Novac je iskoristio za znate šta.
Irvin je sličan lik. Voli uzbuđenje (druge vrste) ali u principu radio je isto što i Noksvil sada. Uzimao pare na onome što je neko hteo da plati, i uživao. Sasvim je moguće da i Noksvil rikne zbog svog posla. Pa ko je gledao, zna da je to već u više navrata moglo da se dogodi.


Mislim da si dostigao vrhunac banalizacije sa ovim primerom...
Moje misljenje je da je Irvin bio osoba koji je imao neku ideju, ljubav prema zivotinjama, zelju da one opstanu u dalekoj buducnosti i potrebu da ih zastiti. Ako je uspio da ljude upozna sa tom idejom tako sto je izvodio vratolomije sa krokodilima i zmijama, ako je uspio da postane poznat i to iskoristio da bi osnovao fondaciju za zastitu zivotinja i toliko svog vremena posvetio tome, onda za mene sve to zasluzuje samo postovanje. Porediti ga sa nekim koga zovu jackass ne zasluzuje ni komentare...
Steta sto uvek ima ljudi koji su spremni da kritikuju i najiskrenije i najnesebicnije pokusaje da se uradi nesto dobro...
Pozzzzz
F.

Ig0r
04.06.07., 03:14
Opet banalizujes stvari...vidis, da nije poginuo rekao bi da je sve sto on radi farsa, kao sto su ljudi i govorili, kada je poginuo onda je on bio blesav i vodio rizican zivot. Naravno da necu da kazem da su raze ubice, ono sto hocu da kazem je da ga je ubilo nesto cime se on nije bavio i za sta mozda nije bio svestan opasnosti koje moze imati. Ja sam pricao o njegovom odnosu sa zmijama a to sto je on plivao u moru sa ribama je potpuno druga stvar. To sto ti pricas je kao da nekog elektricara ubije slucajno grom i da ljudi kazu, eto, struja ga dosla glave, bavio se opasnim poslom!

Možda ovde imaš pravo. Nije ga ubila zmija, nego raža koju nije poznavao. Ali ja svo vreme pokušavam da naglasim njegov "pogrešan pristup" kad su u pitanju životinje. Pristup koji je sigurno ispunio nekakvu svrhu. Takođe moraš priznati da električar ne uskače u bazen sa gromom da bi ga ispitivao. To bi ipak morala da bude kakva takva slučajnost. Takođe je interesantno da mi raspravljamo o zmijama u forumu za tarantule. Ipak, rač je o rukovanju nečim pa mož da prođe.



Nije mi jasno sta hoces da kazes? Ja nikada nisam krivio razu ili zivotinje ili ih nazivao ubicama...naravno da su ljudi sami krivi...u cemu je poenta ove recenice?


Pa da gdin Irvin je uglavnom kriv za svoju smrt. Tu se izgleda slažemo!
[/quote]



Nisi ti mene razumeo, ja sam htio da kazem da je mislim da je on vrlo vesto i bezbedno rukovao zmijama...


Da vešto, ne i bezbedno. U svakom slučaju nije baš davao najbolji primer kako bi trebalo da se rukuje sa tako opasnim životinjama. Ona priča ne pokušavajte ovo kod kuće... pa nisam siguran da kući imam Amazon, ali sam siguran da ljudi koji tamo žive vrlo dobro znaju da ne treba uskakati u močvaru gde nešto pliva. A i mislim da ti ljudi nisu ciljna grupa njegove emisije...



Sta je ovde uopste pitanje?


Da li je moguće da ne vidiš, pa ima čak tri pitanja.

Bogica1985
04.06.07., 03:17
sto se ne prebacite na chat, mnogo je lakse?

Ig0r
04.06.07., 03:27
Mislim da si dostigao vrhunac banalizacije sa ovim primerom...
Moje misljenje je da je Irvin bio osoba koji je imao neku ideju, ljubav prema zivotinjama, zelju da one opstanu u dalekoj buducnosti i potrebu da ih zastiti. Ako je uspio da ljude upozna sa tom idejom tako sto je izvodio vratolomije sa krokodilima i zmijama, ako je uspio da postane poznat i to iskoristio da bi osnovao fondaciju za zastitu zivotinja i toliko svog vremena posvetio tome, onda za mene sve to zasluzuje samo postovanje. Porediti ga sa nekim koga zovu jackass ne zasluzuje ni komentare...


Uopšte ja ne kritikujem njegov rad na zaštiti životinja itd. Za to mu skidam kapu. Ja komentarišem način na koji on rukuje životinjama, koji stvarno liči na cirkus.



Steta sto uvek ima ljudi koji su spremni da kritikuju i najiskrenije i najnesebicnije pokusaje da se uradi nesto dobro...

Ovo već ne znam gde da smestim. Izgleda da ispadam žešći fašista po pitanju Irvinovog doprinosa razvijanju svesti o nekim životinjama. Ovakva prozivka bi bila u redu da sam ja kritikovao sve što je on radio(a što ovde nije tema), a što nije ni slučaj.
A ostajem pri stavu da između Noksvila i Irvina ima sličnosti koje ne bih razlagao.

Filip
04.06.07., 03:46
Pa...ipak bi ovo trebalo da bude javna rasprava pa ako neko hoce da se ukljuci, mada se slazem da smo vec udavili...
Ipak, htio bih samo jos nesto da kazem i zavrsio sam sa ovom temom...
Moj stav je da je taj covek svojim cirkuskim ponasanjem skrenuo paznju na sebe i na gmizavce i da je zahvaljujuci tome uspio da dodje do kapitala koji mu je omogucio da pomogne tim zivotinjama. Da nije tako, mogao je samo da uziva u parama koje zgrce i da ne radi nista vise jer bi i dalje bio poznat...ipak, imao je neku ideju i viziju i nje se drzao i to je nesto potpuno pozitivno.
Drugo, mislim da ga nikad nisam vidio da neoprezno barata sa nekom otrovnom zmijom, dakle da drzi neku otrovnicu na taj nacin da bi mogla da ga ugrize i to je mozda ono sto je ostavilo najveci utisak na mene - njegovo poznavanje sposobnosti svih razlicitih vrsta zmija, pogotovo australijskih...
I na kraju, naravno da ne mislim da su svi njegovi postupci i emisije bili sjajni, ali mislim da je generalno njegov rad nesto sto je potpuno pozitivno i plemenito i toliko od mene o Irvinu...
Pozzzz
Filip

Ig0r
04.06.07., 03:52
Totalno smo udavili, pa pozdravljam ovu zadnju poruku...
Forum ipak nije adekvatan medujum za ovakve rasprave. Uživo bismo ovo mnogo bolje razradili, a i mnogo brže.
Pozdrav
Laku noć

Geni
04.06.07., 08:54
Izdvojio sam ovo iz teme 'uzmete tarantulu u ruku' i prebacio u 'kafić' jer ovi postovi nemaju nikakve veze sa tarantulama. Ovde možete nastaviti diskusiju ;).

Bluie
04.06.07., 13:07
Au :shock: i ja sam tek sada primetio gde je zasla ova rasprava.
Znaci Irvin i Noksvil su prakticno braca...haha
Dajte ljudi,o tome ne treba ni raspravljati...
samo poredjenje coveka kao Irvin i magarcine kao Noksvil je totalno suludo.
Nego,stvarno je extra ona epizoda South Parka sa Djavolom i zurkom....neukusno do j, ali u tome je i bila fora!
Eto,morao sam da sumiram sve ;)
Pozz svima!

marko
04.06.07., 13:12
@Bluie - nije Grof mislio na bukvalno poređenje, suština je u pitanju.
Grof me je preduhitrio, ja sam hteo da ga poredim sa Marilyn Manson-om.
Opet ne bukvalno poređene nego suštinsko, sve je to marketinški potez kao što sam već rekao.
Showbiznis je čuno.