PDA

Pogledaj punu verziju : Euathlus pulcherraklaasi



dr.lucky
12.06.07., 22:42
Video sam ovu vrstu na Zarkovom sajtu, ali kada sam naziv otkucao u googlu izasao mi je samo njegov sajt, tako da verujem da je u pitanju neka greska u kucanju ili sl. Molim Vas za pravi naziv ove vrste,
Unapred zahvalan

Calyptratus
12.06.07., 23:28
Pravilno napisan naziv je Euathlus pulcherrimaklaasi, zato ti ne izlaze vise sajtova. :lol:

Inace imas i temu o toj vrsti:
http://www.teraristika.org/forum/index.php/topic,208.0.html

dr.lucky
12.06.07., 23:42
:D :D :D
Hvala ti druze!

Calyptratus
13.06.07., 15:17
No problem! ;) :D

zarko
18.06.07., 18:38
pravi naziv je Homeoma sp blue....Eathlus kakoa kazu (ja ne brigam za to) ne postoji u terarisitci i ako postii vrsta..mislim da je ekvador postojbina ...za Eathlusa

ali nebitno ...
ja drzim da je moja hommeoma ...

gava
19.06.07., 20:59
Mala ispravka: Homeomma spp blue.
Ja sa stavio neke slike na forumu ranije. Na slici je pauk izrazito plav, ali to je samo do blica. U prirodi je dosta tamniji. Lep miran i alav.
Sto se Euathlus pulcherrimaklaasi tice oni postoje, ali navodno dosta su retki. A pri tom niko ziv ni ne zna kako izgledaju. U stvari ja mislim da te neke "mudre glave" na Anarchoboards-u ne mogu da se dogovore kako koja izgleda, pa da li ova ima ovakve sare na nogama ili onakve i svasta nesto. Mene bas briga. Ja sam ga prihvatio kao svog najrodjenijeg i dalje mi nista ne treba

dr.lucky
19.06.07., 22:01
Mene bas briga. Ja sam ga prihvatio kao svog najrodjenijeg i dalje mi nista ne treba

Sjajno. :D 8)
Meni se dopada...da li je u ovoj temi pametno da pitam kolika je cena. Ako sam pogresio, molim moderatore da edituje ovaj deo. Hvala!

zarko
20.06.07., 00:03
ide nesto jeftiniji od brahipelma tako ko hromatus tu mi je cena...ako ga neko ima na prodaju ...

mada nisu ni retki nesto posebno ...ako zelis dodji mozes da dobijes muzijka na poklon.mada i nije neki poklon jer ce se raspasti uskoro :)

gava
20.06.07., 22:06
Ja sam moju ceru platio oko 1500 dinara 3cm raspon nogu.

dr.lucky
20.06.07., 22:19
Hm...fina je to cena. Idem u nedelju najverovatnije kod Zarka, posmatracu ih malo bolje uzivo, pa onda zna se. Uh......

zarko
21.06.07., 02:49
nisam nailazio na ponudu hommeoma zadnjih 6 meseci...ali mogu da se nadju ima ih gomila...

samo se javi laki

gava
22.06.07., 23:56
A ja nisam nikada ni naisao na ponudu. Moja kupovina je bila sasvim slucajna. Tako da ne znam nikoga sem mene i Zarka da ih ima.

zarko
23.06.07., 01:24
ima miljan i jos neko verovatno ja znam jos jedno 2-3 osobe koej imaju ///

kimo
23.06.07., 23:54
Ima je i Srđan sa foruma...ne znam kako se on potpisuje iz Maglića je...