PDA

Pogledaj punu verziju : Avicularia avicularia



Srks
02.07.07., 11:36
Na sajtu koji verujem da svi znate Petbugs.com sam citao o Avicularia avicularia. I video da moze ova tarantula da se drzi sa jos tarantula njene vrste pa sam hteo da pitam da li je to neko mozda probao i da li planira da proba. Jer kazu da skoro nika kod ove tarantule nema kanibalizma ako je iste velicine... Mene to fascinira. Zato sam postavio ovu temu.

Geni
02.07.07., 11:46
Pa dovoljno je ono 'skoro' nikada da ne probam. Tačno je da se kod A.Avicularie najređe dešava da se međusobno potamane, ali se dešavalo. Ne bih rizikovao.

Srks
02.07.07., 11:55
To i jeste rizicno ali ko zna nasta bi to izgledalo da se to ne desi..?

Bluie
02.07.07., 12:18
I ja sam citao dosta na tu temu...uzmi prosetaj po netu pa vidi i druga misljenja ljudi koji su to radili..mada je generalno svuda isti zakljucak...grupno drzanje treba izbegavati...

Kuni
02.07.07., 13:01
Verujem da je sve uglavnom OK kada je prostora dosta, al' mislim dosta. I to onda sigurno izgleda preterano dobro, samo da sedis i gledas :shock:

Srks
02.07.07., 15:23
Bas tako da blejis po ceo dan i da bas briga.

Bifrost
02.07.07., 16:13
Ovo je veoma zanimljivo bar meni, ali mislim da ovde nema trenutno niko ko bi riskirao da proba, ja znam da imam kinte da bih.

zarko
02.07.07., 22:21
to treba probati sa poechiloterijama. dva uslova da je ter dovoljno veliki,ali bas veliki i da imas t iste velicine od malena....
u indiji postoje kolonije poechiloterija gde na jednom drvetu zive i po 20 -30 jedinki


za avikularije ..pf neam pojma ..moze da se proba :)