PDA

Pogledaj punu verziju : Teraristi i njihova omiljena muzika



dr.lucky
05.07.07., 21:25
Da Vas cujem teraristi kakvu muziku slusate i cime usi trujete!
Ajd ja cu prvi
Po priči mog oca uspavljivali su me uz band the Doors i omiljena ploča mi je bila Morrison Hotel. Kasnije sam se opasno nauvakao na bend the Rolling Stones i sve vreme mog gimnazovanja sam se posvetio tom bandu. Bio sam pravi fan, samo sam njih slušao, a ima tu materijala ihahaha. Skupljao sam ploče, čak sam i 1995 išao u Budimpešu na koncert. Ali sam se vremeno oladio, volim ih i dalje ali ne kao pre.
Posle Stonesa okrenuo sam se punku i alternativi. Krenuo sam da sliušam Oasis i Blur, omiljeni bendovi su mi bili a i sada su the Clash, od Sex Pistolsa sam davno digao ruke, Ramonsi i cela ta New York scena kao sto su New York Dolls, HartBreakers, Velvet Underground...volim i Dead Kennedys, The Jam a u zadnje vreme Gogol Boredllo ..i sl. posebna priča je kombinacija irske muzike i punka, uh..to mnogo volim the Pogues, Flogging Molly, Stiff Little Fingers... Naravno često je na mom WinAmpu Depeche Mode, Joy Division i New Order, The Smiths i The Cure...
Nikako nesmem da zaboravim i pravac koji posebno cenim, a to je pshychobilly i the Meteors, the Cramps, Stray Cats....
A kada rešim kao da se malo opustim na redu je rege i ska, kao i bendovi kao što su Mano Negra i pevač joj Manu Chao. Bendovi koje slušam, Bob Marley, Piter Tosh, Black Uhuru...a posebno volim ska i tu preporučujem the Specials, Toots and Maytals, The Selecter, Ska-P, Los Hooligans, the Busters....
Salut

nenad
05.07.07., 23:27
Od muzike slusam OBE vrste - i Hard-bop i Free jazz ::D
Eto, sta vise da kazem, u poslednjih nekoliko godina samo tri muzicara slusam - John Coltrane, Eric Dolphy, Roland Kirk, a od njih imam zajedno nesto vise od 100 albuma, i jos skupljam... Ko hrcak... :D
Ostale pravce vrlo malo slusam, s godinama sam postao jako izbirljiv. Ali, uvek cu voleti Pink Floyd, mislim da je to najveci band u rock muzici (ako je to rock uopste). Volim i ja irsku muziku, Pogues su ok, Shane ima super glas, isao sam i na Egzit pre par godina da ga slusam.

zarko
06.07.07., 03:08
slusam sve sto vole mladi, mtv, pink, prodgy, red hot c p. ,nemacki tehno ....

salu na stranu ja ne slusam muziku ,ovo je moj poslednji post ovde.

bye

Srks
06.07.07., 12:39
Kao klinac sam slusao Prodigy, Nirvanu, Metallic-u, pa sam onda poceo da slusam hip-hop/Rap Eminem-a /D-12 i slicno a sada uglavnom slusam Korn.

svarog
06.07.07., 14:08
Vidim da ovde ljudi imaju fin ukus za ziku( ako izuzmem Zarka koji ne slusa ni rodjenu devojku a ni kevu a kamo li muziku ;)),
bas mi se svidja to. Mogli bi smo kao i neko socio sajko istreazivanje teraristika i cool muzika i to!
Slusao sam kao usiljeni srednjoskolac Punk i OI Punk i sve te neke bendove uz to!
Danas su mi to malo prevazidjene stvari, vec nekako sirove, jedino sto jos uvek volim i slusam od toga jesu Bjesovi i Block out (samo album Godine sirotinjske zabave, mozda jedan od najboljih albuma srbske scene),gotivio sam i ritam nereda, naravno celu punk scenu navedenu kod DR. Lucky-a!
Sada je vec nesto mirnija prica, malo regge malo svasta nesto malo nista malo ambijenta malo ovo i malo ono, sve u svemu biram sta mi se svidja, a i to diferenciranje i razdvajanje po pravcima odavno me zaobilazi!
Jedno znam da odlicno odvajan ovaj sljam zasuipljen kao popularna muzika, domaca ili strana sve jedno. Zbog neke muzike ne gledam pojedine tv stanice!!!! :evil:

nenad
06.07.07., 15:14
Da ne mislis na Pink, mozda?

Bifrost
06.07.07., 18:18
Ja volim da slusam svasta. Trenutno uglavnom slusam neki stari rock i country, jazz (Johnny Cash, Stevie Ray, Eagles...) iako mi je omiljeni band Therion (neki power metall, neki kazu ghotic metall, pa cak i ja iako samtram da to ne postoji). Naravno ambiental i nesto sto ne znam koji je pravac, ali uvek nadjem nesto glupo sto se nikome ne svidja (verovatno zbog toga to i volim :D) npr: da li ste nekad culi japansku ratnu muziku Huun-Huur-Tu? ili The Dresden Dolls?. Za relaksaciju je ipak najbolji Jefferson Airplane :D ili Jetrhro Tull (album songs from the wood) ili moze i Los Gardenias. Naravno ima jos puno ali ovo je dosta za sad :D

nenad
06.07.07., 18:38
Svaka cast za Jethro Tull, oni su ok. Njihov pevac/flautista je bas bio pod uticajem mog omiljenog muzicara Rolanda Kirka. Inace, Kirk je prvi poceo da svira flautu na taj nacin, odnosno da peva melodiju koju svira, pa dobijes onaj shushtav ton ;) A posle njega su to mnogi poceli da koriste. Jethro je i obradio jednu Kirkovu pesmu - Serenade for a Cuckoo.

gilezmaj
06.07.07., 20:37
:band: :mosh: :bash: :icon_bash: :banana: :21n:

Bifrost
06.07.07., 20:42
Vidis nemam Rolanda Kirka (a mozda i imam ko zna ni sam ne znam sata imam, imam 15+ Gb black metala koji nikada nisam slusao :lol: skupljam sve), cu navabim sad me bas zainteresovalo :).

Zaboravih da spomenem Tool, imace koncert u septembru pa ako ima zainteresovanih da se dogovorimo da idemo zajedno :).

marko
06.07.07., 21:21
Ne mogu reći da ne slušam sve od muzike što je dobro (samo bih izuzeo narodnjake, njih baš ne gotivim) ali ako treba da izdvojim nešto onda je to Prodigy na prvom mestu, pa zatim System of Down, mada bi mogli i da dele prvo mesto ako može :) Znači to je nešto što mogu da slušam bukvalno bilo kada. Dodao bih tu još gomilu stvari, evo recimo još Rage Against the Machine. To je to za sada. Dodaću još kako mi šta padne na pamet.
Još nešto, uvek sam voleo da odem na techno party pa da se izdivljam malo uz čestu pojavu basa i po malo elektronske muzike. Uvek sam raspoložen da čujem nešto novo jer se bojim da mi ovo sve ne dosadi jednog dana pa pređem na narodnjake... :D

Bogica1985
06.07.07., 21:30
Scorpions-i,cult,satriani,uvek za dobar blues,country,klasiku i starogradsku muziku! Kad mi treba nesto da me razdrma tu su ac/dc,purple,whitesnake... i ostali hard rock bendovi iz tog doba! I naravno Film na ciju svirku idem veceras ::D

Bifrost
06.07.07., 21:53
Stubic dolazi u Yu?

Bogica1985
07.07.07., 11:38
Jura sinoc bio a dolazi vec poslednje 3-4 godine cini mi se,bez ikakvih incidenata ako si na to mislio!

svarog
07.07.07., 12:17
Mislim da su Juru i u nisu ugostili na nekoj`` Nisomniji`` i nije bilo problema!!!
Ustvari jure ih je sam pravio, bio je malo paranojican, mislim da mu je to bio prvi put da dolazi u Srbiju!
Ja sada slusam pijuk Nije to neki bend vec zvuk koji ispusta pile valjda kokosije!
Nasla ga keva, nekom izgledaaa ispao iz kutije, jednodnevno pile!

ToPa 12.02.
07.07.07., 17:33
eh i da se ja prikljucim

ja od muzike slusam sve osim narodnjaka...techno...rock...metal...elektronsku muziku...punk...
gotivim prodigy...sistem...limp bizkit...korn...blink 182...
volim da slusam pink Floyd...eagles...stones...
i za kraj carl cox...kosheen...astrix...

pozz

esdy_11192
07.07.07., 17:34
http://www.last.fm/user/esdy_11192/

8)

::D

Proka
07.07.07., 17:57
www.xperiment.co.yu to bi bilo to ;)

Bifrost
07.07.07., 20:44
Jura sinoc bio a dolazi vec poslednje 3-4 godine cini mi se,bez ikakvih incidenata ako si na to mislio!


Nisam mislio na incidente, nisam znao da dolazi. Nije to losa grupa. A sto se tice incidenta mislim da smo svi to prevazisli, stavise mislim da se Hrvatska grana prelazi samo sa licnom :D (sad sto im politicari kenjaju, i kod nas je slicno).

civi
09.07.07., 00:39
Ja slušam rap(mobb deepa,biggie smallsa,roots manuvu,kasabiana,grand wizard theodora...) i metal(galadriel,sonata arcticu,summoning,disturbed,in flames,69 eyes...)hmmmm to bi bilo sve :lol:!

Ig0r
09.07.07., 20:50
Zhiveo Zvogdan Bonko!

Bogica1985
09.07.07., 20:58
To care,mislim Grofe! ;)

Ig0r
09.07.07., 22:49
Došao sam s cvetnih polja...

Bogica1985
09.07.07., 23:00
E ti si pravi becar!
Moramo jednom ti i ja na tamburice! :)

Ig0r
10.07.07., 00:05
Tamburice ne odbijam!!!

Bogica1985
10.07.07., 00:12
Onda kad budem dolazio za NS idemo,ili mozda ti ako dolazis za Bg ili Pa!

Ig0r
10.07.07., 00:17
Pa videćemo. Tu smo, zar ne?

svarog
10.07.07., 00:38
Zacas ljudi upadnu u sevdah ili ti merak!
Sta ti je vise potrebno (sem zena)!
E a imam jedan predlog, a ako ga izglasate da ga Geni metne kao novu temu (NEW TOPIC), to je: da vidimo kakve zenske volite :)
Sve se ispricasmo a od toga nista.
Izvinte zavisno od ukusa moze i kakve decake volite :D

Ig0r
10.07.07., 00:57
Slazem se. Kad je bal...
Evo ja odmah da odgovorim. Mrshave i malokrvne :D

GUSTAV
10.07.07., 03:24
BJORK... DEICIDE CANNIBAL CORPSE DEATH SEPULTURA DISGORG EXCRIMENTORY GRIND FUCKERS......

~LeLiCa~
10.07.07., 23:34
ja slusam moju mamu :D

nenad
10.07.07., 23:51
A mama je muzicar? :D

~LeLiCa~
11.07.07., 15:15
nije ali kako zna da se prodere i pusti glasic svako bi mislio da jeste ::D

Calyptratus
11.07.07., 15:43
Slusam Metal,Trash,Hard Core,industrial,,Psy trance.
Omiljene grupe su mi Soulfly,SEPULTURA,Slayer,Metallica,Rammstein,Prodi gy,...itd. Uglavnom taj "tezi" deo muzike.

Inace sviram Bass u 2 benda (High Voltage i The Outlaw),a kuci elektricnu gitaru. :band:

Alekre
19.08.07., 20:05
Ja uglavnom slusam elektronsku muziku. Pretezno House. Mada, volim i hitove 70', 80... Rammstein ponekad...
Jedino ne mogu da ''svarim'' Grand Produkciju.

TTgirl
20.08.07., 00:29
Hip-hop,rep,trance,house,poneki punk i rock,zavisi...dance ponesto:)I to je to...ali uglavnom stranu mjuzu...

huana
25.09.07., 17:45
psy trance...omiljeni..kindzadza, xenomorph, i jos mnogi:).....a kada sam u nekom mirnijem i ne tako dark fazonu onda neki fini ambient...

grisha
26.09.07., 22:39
drogiram se stivi rej von-om, a od bluza b.b. king, glen hags, joni li huker i de. kad sam malo agrsivnije rapolozen volim da slusam motorhed, direktore, judas prist,pantera, ac/dc i mogi drugi :D

nikola91
24.12.07., 22:49
gledam nesto sta ko slusa pa nema mnogo narodnjaka....al sace da ih bude...ja slusam:Stoju,Seka Aleksic,Mitar Miric,TOMA ZDRAVKOVIC,Aca lukas,Aco pejovic....itd

grisha
24.12.07., 23:03
upravo slusam Robert Johnson-a, mator mator mator maaaaaaaaaaaaator blues :D

crow
24.12.07., 23:54
.....killswitch engage,mudvayne,as i lay dying,korn.....i jos dosta toga u zavisnosti od raspolozenja.

markozmaj
25.12.07., 04:22
astral projection
50cent
beogradski sindikat
shkabo
scooter
ramstein
lisa lashes
hard attack
..................itd.............itd

x3m.Marco
25.12.07., 20:58
Sve vrste elektro zwuka, uglawno Live DJs Sets

zokis
19.01.08., 14:43
Slusam sve osim narodne. Uglavnom preferiram sve podvrste roka i metala.

survivor
21.01.08., 16:44
http://www.last.fm/user/survivor73/charts/?charttype=overall&subtype=artist

Spiderman
24.03.08., 16:24
Moja omiljena pjesma je Minea-Ti propadas ti propadas:)ko nije cuo nek poslusa :Dhehe
Elem ja sam mnogo zaludjen muzikom i gotivim neki dobar house....mada volim i astora piazzolu..to je nesto ko tango fazon(mandoline i violine)
Bassivity show

LukaTDB
18.04.08., 00:06
punk/ska/hc/neki rokic ako valja/industrija/bla bla bla ::D

El Djapo
27.05.08., 15:14
Evergreen 50-60te, Sinatra, Din Martin, Pol Enka, Cak Beri, Dzejms Braun i mnogi, mnogi drugi... Takodje Legendu Boba Marlija i u opste Rege... :icon_flower:

Milos008
28.05.08., 04:36
Iron Maiden,SoulFly,Black Sabbath,Jimi H. ,The Doors,The Beatles......The Who.....Pantera,Megadeth,Pertibrejkers,Atheist Rap,Bjesovi...... pa opet Iron Maiden.......
"Ma sve je to neki RNR" ko sto rece neko na Parplima.

twilight
28.11.09., 01:48
E ovako,posto nisam video da je neko postavljao ranije nesto ovako...Reko ajde ja da otvorim u kaficu ne obaveznu temu...
Koju vi muziku slusate?
Ja recimo volim rock i neki alternative metal...Vi?
:icon_salut::icon_salut::icon_salut:

Dusan1992
28.11.09., 02:14
Rock i u zadnje vreme skroz malo slusam BS ili Marchelo i to samo neke pesme. Moj omiljeni band - Linkin Park.:icon_cheers::icon_cheers::icon_cheers::icon_ cheers:

twilight
28.11.09., 02:17
Zaboravio sam da naglasim da mi je omiljeni bend System of a down koji se nazalost raspao...A takodje gotivim linkin park...

vudo
28.11.09., 02:37
posto i dalje stojim da tema nije sasvim za ovaj forum, samo cju malo da izmenm moj post da, necju da kacim nov ;ppp
nisam ja imao nista licno protiv nikoga, tako da se izvinjavam ako sam uvredio nekoga
reggae, drum n bass, i ocje ponekada i rock da se useta u listu :D

Bifrost
28.11.09., 02:51
Bila je vec ovakava tema :) mislim da je jos ima...

twilight
28.11.09., 02:59
Ja sam koristio search ali nisam nasao izvinjavam se ako je bilo negde...Moderatori mogu da izbrisu...A vudo pa ovo je kafic hehe ne obavezne teme koje mogu a ne moraju imati veze sa teraristikom..

Geni
28.11.09., 03:02
Pročitaj malo podnaslov ovog foruma...

twilight
28.11.09., 03:06
Ja se izvinjavam...Ali bilo je tu par tema koje nisu imale veze sa teraristikom...Ako admini/moderatori smatraju da tema ne treba da postoji onda nek je izbrisu !
Ja se jos jednom izvinjavam ako sam pogresio u necemu ^^

StevaNS
28.11.09., 16:03
Kud svi, tu i mali Mujo..

Od B.B. King-a preko Caniball Corpse-a pa do Prodigy..

Omiljena stvar Heartwork od Carcass-a ili recimo Shut up woman get on my horse od koga vec..

Jbt posle 3 dana jos uvek pevam tu glupu pesmu. Ali, melodija je extra...

Lizard_King
28.11.09., 17:01
the doors
motorhead
korn
soad
cof
d, pool
elvis p
j.cash
prodigy,
marchelo .
mudvayne
Coal chamber..
i drugi

For those about to Rock I salute you

NecrovoX
28.11.09., 19:53
El se to samo meni cini ili su teraristicari uglavnom okrenuti rocku i metalu? :)
E pa mislim da vam moj avatar govori sve!!! Metal,metal i samo metal!! Ako nema krvi i smrti i bogohuljenja ja nisam zadovoljan :)
I slusam klasicnu muziku,...savrsena kombinacija,koliko god vam to cudno zvucalo :)
Metal cak vuce korene iz klasicne muzike,naravno one malo mracnije....
U slavu rogova nasih!!

StevaNS
28.11.09., 22:19
hehe.. vidim da pratis i domacu scenu.. lepo..

Bifrost
28.11.09., 23:13
http://www.youtube.com/watch?v=IbGmrMN3saE

StevaNS
28.11.09., 23:54
hehe... dobar... ali bolje da su umesto ribe ubacili black metal vokale.. to bi bilo extra!

Lizard_King
29.11.09., 01:39
meni najbolja verzija http://www.youtube.com/watch?v=bfN6mRE8sZk

Laki90
29.11.09., 03:37
HAaaaaaaa....ja slusam i narodnjake i rock domaci i trenutno najvise house (TDI radio) na takav house mislim....u sustini slusam sve,zavisi od situacije.....ali NE slusam Metal i ne bogohulim...:D :D :D nista licno NecrovoX.

LARYBG
29.11.09., 03:52
ja praktikujem nesto vako
http://www.youtube.com/watch?v=x0I6mhZ5wMw

boky
29.11.09., 14:48
system of a down, system of a down, system of a down, system of a down i dmx se useta

Bifrost
29.11.09., 15:19
Ma slusajte pravu stvar ::D

http://www.youtube.com/watch?v=I-DetYirwzI

Chobi
29.11.09., 15:45
Jedni su kraljevi!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mW-O_quy8_g

nikada necu da prezalim sto ih nisam gledao u Beogradu...:angry:

twilight
30.11.09., 01:16
System of a down nihova najpoznatija pesma ali ne i najbolja....
http://www.youtube.com/watch?v=PkOQFTOoDOY

StevaNS
30.11.09., 01:24
nazovi me staromodnim, ali ova je bolja..

http://www.youtube.com/watch?v=DgCVmUYrSfQ&feature=related

Ig0r
30.11.09., 02:47
///pa pa pa pokr fejs pa pa pokr fejs ///

twilight
30.11.09., 20:14
Nije to staromodno :P muzika je muzika ! Uvek mozes slusati i nesto od pre 20 godina ^^

Flavy
30.11.09., 21:15
Arch Enemy,The Agony Scene,Black Dahlia Murder,Bleeding Trough,Caliban,Darkest Hour,Divine Heresy,Parkway Drive,Still Remains,Unearth,Walls of jericho,As I Lay Daying,August Burns Read,All That Remains....uh zaboravih najbolji Summer's End...samo su nekoliko od 100tinjak bendova koje slusham:) I kao shto vidite...it's all about metal :mosh:

gordond
01.12.09., 02:14
Jedni su kraljevi!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mW-O_quy8_g

nikada necu da prezalim sto ih nisam gledao u Beogradu...:angry:


Za takve stvari se pare ne zale;)

Lizard_King
01.12.09., 03:40
http://www.youtube.com/watch?v=qRNrzgDHmQE

boba
01.12.09., 08:23
Arch Enemy,The Agony Scene,Black Dahlia Murder,Bleeding Trough,Caliban,Darkest Hour,Divine Heresy,Parkway Drive,Still Remains,Unearth,Walls of jericho,As I Lay Daying,August Burns Read,All That Remains....uh zaboravih najbolji Summer's End...samo su nekoliko od 100tinjak bendova koje slusham:) I kao shto vidite...it's all about metal :mosh:

Ova danasnja omladina... :) Ovo i nije bas metal. :)
:p

Ig0r
01.12.09., 08:26
Walls of Jericho svakako nije ali je bend odličan Pozdrav

jelchica
01.12.09., 10:12
U principu sve shto mi se svidi [clever me ::D]
Pa pretezno rok muzika, u zadnje vreme narochito prog, art, psy
Metala svakojakog (mada retko u poslednje vreme)
Klasika (i opera :D)
Eto to je to ako treba da izdvojim zanrove, ali eto, kazem, u principu sve shto mi se svidi, nisam iskljuchiva ;)
Pozz svima

Rokerka
01.12.09., 12:11
Slusam rock i metal, kako strani, tako i domaci. Narodnjake ne podnosim i sazaljevam sve koji misle da "bez narodnjaka nema zurke"! (takodje, volim i Kelte, Balasevica, Garavi sokak... ) Redovno idem na sve koncerte (da ne nabrajam sad sve, ali medju najboljima su bili Maideni (pretprosli put, na sajmu), Stonsi i AC/DC. Jos cekam Kupera, Prieste i Kiss, a ne bi skodio ni Rammstein i Motorhead! :mosh: ( Nazalost, ne sviram nista, ali bubnjevi su mi dugogodisnja zelja...)

Flavy
01.12.09., 13:47
Ova danasnja omladina... :) Ovo i nije bas metal. :)
:p

Metalcore...tachnije...No poshtujem ja mishljenja starijih... Bili su super na exitu,zar ne? :P

boba
01.12.09., 14:37
Metalcore...tachnije...No poshtujem ja mishljenja starijih... Bili su super na exitu,zar ne? :P

Sad bih ti rekao nesto ali sam fin! :club:

Maks
01.12.09., 18:19
Arch Enemy,The Agony Scene,Black Dahlia Murder,Bleeding Trough,Caliban,Darkest Hour,Divine Heresy,Parkway Drive,Still Remains,Unearth,Walls of jericho,As I Lay Daying,August Burns Read,All That Remains....uh zaboravih najbolji Summer's End...samo su nekoliko od 100tinjak bendova koje slusham:) I kao shto vidite...it's all about metal :mosh:
I killed the prom queen!!!! :) :) :)

MidnightStar
01.12.09., 19:02
Aj da dobacim i ja koju:)Metal i rok!!!!!!!!!!!!!Sve podvrste dolaze u obzir...Naravno,od tamburica niko ne bezi:)i od bluza,naravno;)
http://www.youtube.com/watch?v=ZHRHc5HmFHg

Flavy
02.12.09., 01:40
@Maks...O da zaboravih njih.A i Dazd :);) Dazd rules!
@Boba...Znam ja da si ti fin :P

boba
02.12.09., 09:34
@Boba...Znam ja da si ti fin :P


Hoces da kazes da nisam? :norty:

Proka
02.12.09., 09:46
Eve da se i ja pridruzim .
http://www.youtube.com/watch?v=4F-CpE73o2M

Flavy
03.12.09., 00:50
Hoces da kazes da nisam? :norty:

Ne,naprotiv :p

FatBastard
03.12.09., 01:58
Dokle vas dvoje ?! =p

Chobi
03.12.09., 23:28
Za takve stvari se pare ne zale;)

Ko pominje pare jbt?

Zbog #####og posla covece....

gordond
04.12.09., 13:42
Jos gori izgovor:D
Salim se naravno;)

Miroslav
04.12.09., 16:08
Slabo čitam ovu temu, ali koliko se sećam samo se ponavljate. Evo nešto da razbije monotoniju :p

MDtcidMR_6I&feature=related

StevaNS
04.12.09., 18:33
Avaka cast! B as sime iznenadio.. Tri tenora su neponovljivi..
Evo jos jednog klasika. Mozda je malo vec izlizano ali.. http://www.youtube.com/watch?v=-8B5mitmtJA&feature=PlayList&p=BD3381668B86D788&index=16

Bifrost
04.12.09., 21:51
http://www.youtube.com/watch?v=d2aeRg_yMSE ::D

Miroslav
04.12.09., 22:39
hahaha... takvu zurku je nosila najveća čepulja u mom razredu, a potom i čepulja čepulje ::D

boba
07.12.09., 19:41
Dokle vas dvoje ?! =p

Kako si provalio? :eek:

NecrovoX
03.03.10., 19:26
Par metal spotova koji su vezani za teraristiku ;) U svakomod ovih spotova kojem se pojavljuju neke zmije.
Metal i Zmije,hell yea!!
Spotovi nisu za svakoga,s toga kome smeta neka ne gleda i neka se suzdrzi od komentra...


http://www.youtube.com/watch?v=raerE_zUfCA
Vader-God Is Dead

http://www.youtube.com/watch?v=Xj-n13tJbz0&feature=related
Belphegor-Lucifer Incestus

http://www.youtube.com/watch?v=uTGraq5eT60
Satyricon-Fuel For Hatred

http://www.youtube.com/watch?v=tHhZ2LThpv4
Behemoth-At The Left Hand Ov God

http://www.youtube.com/watch?v=joEAb_y7ZYA&feature=fvst
Dimmu Borgir-Progenies of The Great Apocalypse

dutch
03.03.10., 23:39
ovako nešto
http://www.youtube.com/watch?v=aWxBrI0g1kE
pa malo ovoga
http://www.youtube.com/watch?v=qtCAhb5QGSo
a stvari slične ovome su obavezne ;)
http://www.youtube.com/watch?v=_ThdlX6y-Gs
njihovo gostovanje na ljeto jedva čekam
http://www.youtube.com/watch?v=jWafeQPcUZQ
odavno već obavezno na meniju
http://www.youtube.com/watch?v=yI09nZMybmI
+
http://www.youtube.com/watch?v=NDf4oc5b424
http://www.youtube.com/watch?v=nXsKWi9FIjY
http://www.youtube.com/watch?v=1Qn7NgneZaA
http://www.youtube.com/watch?v=dNITJsOrHr0

i još svašta nešto ;)

Satyr
04.03.10., 00:46
Po nicku mozda mozete proceniti kakvu muziku slusam
Omiljeni pravci su mi (Melodicni) Death metal i Black metal
takodje volim i ostale pravce, kao sto su: Heavy, Thrash, Folk, Grind...

Moze se reci da sam redovni posetilac (pretezno DM i BM) koncerata

edit:
umalo da zaboravim najvaznije,
od ne metal muzike slusam Gorillaz i Baju Malog Knindzu
:mosh: :mosh:

Chobi
06.03.10., 17:13
Jel ide neko u Sofiju na AC/DC? U Bukurest na Aerosmith?

StevaNS
06.03.10., 20:44
Par metal spotova koji su vezani za teraristiku ;) U svakomod ovih spotova kojem se pojavljuju neke zmije.
Metal i Zmije,hell yea!!
Spotovi nisu za svakoga,s toga kome smeta neka ne gleda i neka se suzdrzi od komentra...


http://www.youtube.com/watch?v=raerE_zUfCA
Vader-God Is Dead

http://www.youtube.com/watch?v=Xj-n13tJbz0&feature=related
Belphegor-Lucifer Incestus

http://www.youtube.com/watch?v=uTGraq5eT60
Satyricon-Fuel For Hatred

http://www.youtube.com/watch?v=tHhZ2LThpv4
Behemoth-At The Left Hand Ov God

http://www.youtube.com/watch?v=joEAb_y7ZYA&feature=fvst
Dimmu Borgir-Progenies of The Great Apocalypse


Hehe.. Druze, vidim da smo nas dvojica na istoj talasnoj duzini..

Nenad_stp
06.03.10., 20:45
Hehe.. Druze, vidim da smo nas dvojica na istoj talasnoj duzini..

Nas oba trojica i jos po neko :D

twilight
07.03.10., 01:41
Eeeee tek sad vidim konverzaciju :P nego da se i ja prikljucim: Dimmu borgir,Children of bodom,vader,bloodbath su bendovi koje slusam a spadaju u death metal,vise volim power,progressive....

NecrovoX
07.03.10., 03:05
Ima nas izgleda tu par takvih ekstremnijih sto se muzike tice,... U slavu rogova nasih! ;)

twilight
14.03.10., 15:45
Nego ja sad ozivljavam temu :/

kao sto svi znate Rammstein u subotu sviraju u Areni :P
Jel ide neko? Ja idem u fan pit :mosh::mosh::mosh:

Rokerka
15.03.10., 13:53
Ja ideeeeem!!!!:D:D:D Nazalost, nema se para za fan pit, tako da cu u parter. Nadam se da nece biti puno visokih likova ispred mene!:) Lep provod svima koji idu! :mosh:

Bifrost
15.03.10., 15:43
E a ide jos neko 15 maja na JK? To joj je izgleda oprostajni koncert ode van zemlje posle...

rassa
15.03.10., 21:19
ti to ozbiljno ::D

twilight
15.03.10., 22:49
Hahaha :P Bice extra na rammsteinu...U toku koncerta mendazer ce doci u fan pit i podeliti 40 after party ulaznica na kojem ce prisustvovati niko drugi nego rammstein!

dutch
17.03.10., 00:16
Ja ideeeeem!!!!:D:D:D Nazalost, nema se para za fan pit, tako da cu u parter. Nadam se da nece biti puno visokih likova ispred mene!:) Lep provod svima koji idu! :mosh:

samo dalje od mog društva onda,svi smo 185+ :D

Vipera_Ammodytes
18.03.10., 01:49
hladno pivo ;)

nightwolf
19.03.10., 18:20
evo i mene ljudi da pojacam redove extremne muzike:mosh:
posvetio sam joj 15 god,i nakupio oko150Gb cistig zlata.death,black,hard core,i ono sto sad slusam grind,gore,porno grind:vomit-smiley-010:

Nenad_stp
21.03.10., 14:12
evo i mene ljudi da pojacam redove extremne muzike:mosh:
posvetio sam joj 15 god,i nakupio oko150Gb cistig zlata.death,black,hard core,i ono sto sad slusam grind,gore,porno grind:vomit-smiley-010:

ooo, pa kolega pornicar :D

samo cu reci Rompeprop,a onda cu reci CBT :D
pozz

nightwolf
21.03.10., 22:02
hopa hop-hopa hop:banana::Dpa rompeprop,cbt,pa neg kako,pa jos i anal nosorog,xxx maniac...:D
lepo je znati da nas ima:icon_cheers:

Bifrost
22.03.10., 02:35
pYssasuLIWM
::D

Rokerka
22.03.10., 16:19
Rammstein me odusevili i razneli arenu!!!:mosh::mosh::mosh:

Dahaka
22.03.10., 16:21
Rammstein и Antonio Vivaldi.

Stiv
22.03.10., 19:13
Bilo je super na Rammstein-u, ja sam odusevljen!:D

twilight
22.03.10., 19:59
Rammstein,[no comment] arena je GORELA!

Rokerka
26.03.10., 18:06
@twilight: Jel ti se posrecila "after party" ulaznica?:)

MidnightStar
28.03.10., 00:23
Da nece neko ici na Aerosmith mozda?

twilight
28.03.10., 14:17
Gde sviraju Aerosmith?!?


@twilight: Jel ti se posrecila "after party" ulaznica?:)

Nisu pustali muskarce,drugarica koja je bila mi je pricala da su samo hteli da navataju nesto da odvedu u hotel :devil-smiley-029::devil-smiley-029::devil-smiley-029:

NecrovoX
28.03.10., 15:04
Nisu pustali muskarce,drugarica koja je bila mi je pricala da su samo hteli da navataju nesto da odvedu u hotel :devil-smiley-029::devil-smiley-029::devil-smiley-029:

A ti bi drugacije postupio? :)

twilight
28.03.10., 23:28
A ti bi drugacije postupio? :)

Hahaha pa ne bi :)

MidnightStar
29.03.10., 02:33
[QUOTE=twilight;117783]Gde sviraju Aerosmith?!?



u bukurestu,18.jun

Rokerka
29.03.10., 10:05
Nisu pustali muskarce,drugarica koja je bila mi je pricala da su samo hteli da navataju nesto da odvedu u hotel :devil-smiley-029::devil-smiley-029::devil-smiley-029:
A sta si ocekivao? Nazalost, "grupi" devojaka ima svuda, samo je zalosno sta bi sve uradile da se priblize nekom poznatom...:icon_puke_l: Ja sam pre koncerta videla zgodnog lika "Rammstein crew" koji je uveo dve plavuse, al' sta ces, mi posteni moramo s ulaznicama...:(
Bitno da smo uzivali u njihovom nastupu!

NecrovoX
29.03.10., 17:38
Ne diraj "grupi" devojke! To su najveci fanovi,one daju i svoju dusu i telo za bend! :) A svi iz benda dobrice pa ne bi da im diraju dusu,... ;)

Chobi
29.03.10., 21:31
Da nece neko ici na Aerosmith mozda?

Ja bi isao....al je daleko.
Znam, mozda nikad nece ni doci blize, al ###..............###!!!!!

MidnightStar
29.03.10., 21:44
Ne mozda,sigurno nece nigde blize doci ikad...da,malo treba 100-tinak e za kartu,voz,klopu,cugu....

Sava car
26.10.10., 22:17
http://www.youtube.com/watch?v=TBJjREXXSyA

kombinacija savrsena...

mladjan
29.10.10., 02:22
joe cocker, billy idol, ....