PDA

Pogledaj punu verziju : Ch.dilepis



Filip
08.08.07., 00:37
Evo malo slika dilepisa...imaju 2.5 meseca i jako su interesantni, zivahni i halapljivi, ali vole samo popce...jedan je stidljiviji a drugi izigrava badzu...pogodite koji je koji...
Pozzz
Filip

Filip
08.08.07., 00:40
Evo jos koje slike...

Calyptratus
08.08.07., 00:52
Vidi sto su dobri! :D
Jer im ne smeta sto su zajedno,jer hoce da se peglaju? Aj' posalji slike terariuma.

zarko
08.08.07., 01:08
pa muzijaka je napinje sigurno...
tkao je bilo i sa mojim parom.

fenomenalno ..nema sta
a to sto jedu cvrcke je sto su razmazeni pocece da jedu sve ostalo ....sigurno

Filip
08.08.07., 01:14
ne smeta im, jos su mali i za sada vole da se druze, ali cu uskoro morati da ih razdvajam...poslacu slike cim zavrsim terarijum...za sada su u privremenom...
Pozzz
F.

Proka
08.08.07., 11:02
bas su super ... :D

Filip
14.08.07., 00:18
Nisam mogao da odolim, evo jos nekih slika...mnogo su lepi, pogotovo ovaj, medjutim izgleda da sam ih dobio malo bolesne i sa par preloma na nogama :( koji se ne viude iz ovog ugla...pokusavam da ih oporavim, medjutim nemam onaj cisti kalcijum sa vitaminom D3, tako ako neko ima neka mi se javi...
Pozzzzz
Filip

zarko
14.08.07., 01:35
odi da snimis noge onda moze da se vidi da li je prelom ili je mbd.

reko ti filipe nemoj da uzimas cist kalcijum.
predoziraces lako...
i d3 ti ne vredi kod svih reptila jer mnogi eminenti strucnjaci smatraju da se D3 unet prkeo stomaka se ne resorbuje preko creva....tako da mozes da guta ali kolicine su apsolutno beskorsne..
tak oda ti ostaje samo balansirana ishrana kao terapija sekundarnog hipoparatiroidizma...

problem sa rahitisom moze da bude povezan sa JODOM i SELENOM ..jedino sto mogu da ti kazem jeste da uneses preko hrane ...cvrcaka tenebrije jer su kolicine opet jako male ...

ja bih pre reko da je povreda neka jer ima mnogo simtoma pre nego sto noge pocnu da popustaju.nema naduvenih zglobova drzi se cvrcto na grani jede kakoa treba...
ja bih pre reko povreda/naprslina prelom kako god koja se zalecila i sad je ok !!!

Filip
30.08.07., 23:26
Evo jos malo slika, jedna od pre dve nedelje a druge od prosle nedelje...
Pozzzz
Filip

Filip
30.08.07., 23:32
A evo jos jedne slike...

zarko
31.08.07., 02:56
apsolutno prelepi ....svaka cast za slike

x3m.Marco
09.09.07., 15:09
lelle sto su xtraaam hocu i ja jednog!!! :D :D :D

Filip
10.09.07., 00:49
Evo jos neke slike :)

Filip
10.09.07., 00:51
I sad jedan krupni plan :)

Filip
10.09.07., 00:55
I da vidite kako su porasli...

zarko
10.09.07., 03:26
ima li nekih novosti za onu nogicu?

Filip
10.09.07., 08:48
Pa... i dalje ima to prosirenje sto lici na zglob gde mu mesto nije, ali oni sad rastu vrlo dobro i cini mi se da nece biti vise problema, samo sto ce to sto je bilo tako ostati. Ovaj sa poslednje slike je dobro prosao i na njemu se skoro nista ne vidi...drugi je malo vise natecen, ali se i njemu smanjuje...dosta su porasli za poslednjih mesec dana :)
Pozzz
F.

zarko
10.09.07., 13:24
strava...
posalji sliek sobnog ter ....

Proka
14.09.07., 13:52
prelepi su nema shta ...

Filip
07.10.07., 23:34
Evo slika terarijuma kameleona...komentari i kritike su dobrodosli...
Nije jos gotov, moram da ubacim jos biljaka, ali to je otprilike to...
Poz,
F.

Filip
07.10.07., 23:35
ajde malo povecajte velicinu datoteke ;)

Filip
07.10.07., 23:36
I evo poslednje...

zarko
08.10.07., 00:00
terarijum je fenomenalan.
sta bi trebalo... da dodas jos grana i to mu trebaju malo tanje trenutno. koliko ti je temp ispod spot lampe?
inace uf ubavo ubavo.
gde ti je drugi kameleon?

kimo
08.10.07., 00:39
Odvojeni su:) Na toj veličine ne mogu više zajedno...Ja sam dobio novog Jemenskog, koji je mužjak, tako da imam sada par :) Čim sam ubavcio mužjaka u ter sa ženkom, odmah se napuhala i potamnela, i raširila bradu, tako da su posebno sada...

zarko
08.10.07., 03:07
ekstra....jasma moje male cuvao jedn o3 nedelje zajedno i onda sam morao da ih odvojim...
da li su dilepisi oba kod tebe filipe ?
i oba calyptratusa kod tebe kimo?
kako sto je stvari sa potraznjom. pitam jer pokusavamda uparim zenkicu pa ako prodje da vidim da li ima zainteresovanih ...ako sve prodje kako treba verujem da ce biti i poklanjanja kameleona...

svarog
08.10.07., 09:04
Evo jos neke slike :)

Neko je provalio makro i to mu bas ide ;)
Terarijum je bas onakav kakav bi i ja voleo da imam.
Extra

kimo
08.10.07., 10:32
ekstra....jasma moje male cuvao jedn o3 nedelje zajedno i onda sam morao da ih odvojim...
da li su dilepisi oba kod tebe filipe ?
i oba calyptratusa kod tebe kimo?
kako sto je stvari sa potraznjom. pitam jer pokusavamda uparim zenkicu pa ako prodje da vidim da li ima zainteresovanih ...ako sve prodje kako treba verujem da ce biti i poklanjanja kameleona...


Jesu svako ima po dva, s'tim što ako je sve uredu sa ovim drugim kod mene, ide kolegi sa faxa...

Pa imaćeš zainteresovanih, ali ne znam za koliko njih...

zarko
08.10.07., 17:37
pa pre nego sto udjem u razmnozavanje zanima me da li bi ljudi hteli da cuvaju i da se posvete tome...izgleda da je kod nas totalno bedna situacija sa kamelonima....
ali popravice se :)

ToPa 12.02.
08.10.07., 18:05
ma popravice se,ja planiram da do kraja godine,nabavim nekog kameleona,i kad mu sredim ter