PDA

Pogledaj punu verziju : Forke



kiza
09.08.07., 22:09
Pozdrav svima,

ja sam skroz nov ovde i vidim da se lepo zabavljate. Nisam preveliki poznavalac zmija, al volim da citam neke od knjiga koje sam kupio u inostranstvu. Najjaca knjiga koju imam je:
Snakes of South Africa. Sjajna je.
Imam mali problem, citajuci te knjige pre znam da prepoznam africke zmije nego nase. E sad, imam jednu fotku koju sam napravio na Ovcaru. Nakacio bih je ali brate kako je ogranicenje samo 192Kb. Ona nije velika, oko 220 i nikako da je smanjim na 190.

Jos uz to imam razne fotke africkih zmija koje sam slikao u Keniji, pa bih i to da vam pokazem. Sta da radim?

Pozdrav,
Kiza

Geni
09.08.07., 22:13
Kao prvo: dobrodošao :D

Uputstvo za postavljanje slika je ovde: http://www.teraristika.org/forum/index.php/topic,27.0.html Manje slike možeš i direktno na forum da postaviš, ali si to već provalio ;).

p.s. Izdvojio sam ovu poruku iz teme 'Izleti'

Bifrost
09.08.07., 22:16
Geni me preduhitrio al aj kad sam vec otkucao :lol:

Evo ovako http://www.teraristika.org/forum/index.php/topic,27.0.html

PS: Hocu i ja u Kenuju :'(

zarko
09.08.07., 22:31
dobrodoso ...
biforst svi mi ocemo u keniju :)

svarog
10.08.07., 01:11
svi smo mi Kenijci :D
Dobro ti dosao decace.
Pa kaci sto pre te fotke, samo da nisu neke golotinje ili sa neke svadbe (mislim fotke( moze kenijaska svadba, moze)), bas sam znatizeljan da vidim tu hladnu Keniu :th_welcome:

Bifrost
10.08.07., 02:15
U bre sta imas protiv golotinje? :lol: Pogotovo ako je Kenijanska :D

svarog
10.08.07., 08:11
ma sve sam u nekom tripu da su malko zgoljavi, nevalja. a i oni crnci, pa jos goli!!! :D

Geni
10.08.07., 19:12
Ajde dosta više ovoga :D

Kizo, kada budeš hteo da postaviš slike otvori lepo novu temu za to i postavi je u 'Zmije' ili ovde u 'Izleti'. Ako ti treba pomoć u postavljanju slika ili bilo čemu drugom slobodno se obrati nekom administratoru ili moderatoru i dobićeš svu neophodnu pomoć.

kiza
12.08.07., 14:47
Hej bolje vas nasao sve zajedno ovde. Na poslu sam pa tek sada videh da je moj post izdvojen. Elem, vec sam nesto odgovorio na prosloj temi.

Sto se Kenije tice moram vam priznati da je to najlepsa zemlja na svetu. Dobro, de mozda malo preterujem jer sam zaljubljen u nju, i kao svaki zaljubljenik previdjam neke lose stvari. Tamo sam bio dva puta. Jednom kad sam isao na uspon na Kilimndzaro (zajedno sa Tanzanijom), a drugi put sam isao prosle godine i to na 5 meseci. Radio sam tamo i mogu vam reci da mi je to 5 najlespih meseci u zivotu. Toliko toga sam video, da je to neverovatno. Ako vas zanima pisao sam i par putopisa pa mogu da postiram. Samo nisam siguran gde. Mozda bas ovde u Izletima...

U svakom slucaju sad cu da vidim za slikice.

BTW, Snake park u Nairobiju je prosto izmisljen...

Aj pozdrav, eto mene brzo.
Kiza :D