PDA

Pogledaj punu verziju : Plan1



x3m.Marco
28.08.07., 19:19
Krecem da se bavim teraristikom,uzecu verovatno prvo Leopard Gekona! E sada poslao mi je drug owu sliq terarijuma!
Interesuje me da li su dimenzije ok?! Imao bi dve ventilacije i mozda bih nabacio qpler na gornjoj strani sa malim br.obrtaja da izvlaci vazduh! e sada e na vama da mi pomognete i izkomentarisete da li je OK i sta bi treba da se promeni na njemu!
Ne znam da li da se napravi rupa sa gornje strane za lampu i tako te sitnice koje sam zaboravio da treba da se urade!!
Evo primera kako bi izgledala

Proka
28.08.07., 21:00
Super je sve .... ne treba ti kuler ili bilo shta slicno(samo bi stvarao buku) ....

zarko
28.08.07., 21:16
zavrsio si sa ter..sad pocni da razmisljas o tome kako ces uzivati ...

x3m.Marco
28.08.07., 21:24
zavrsio si sa ter..sad pocni da razmisljas o tome kako ces uzivati ...

Nisam jos ni pocheo da ga radim! Do sada sam radio nesto za osvetljenje sa diodama, videcete! Cekam da mi dodje kolega sa mora posto je on swoj aquarijum uradio sam xtraaa, pa u toku sl.nedelje pochinjem da ga radim!
Niste mi rekli za lapmu gde i kako da je postavim,da li treba nesto da se isece jos od stakla, ubaci i za visinu terrarijuma :( Uostalom dollazim Zhare u Nis u petak uwece pa te zowem u subotu kada ustanem da vidim kako i sta u wezi Gekona! vimo se

Proka
28.08.07., 21:39
Visina je OK.. Ceo terarijum je ok .. a za lampu zalepi sa silikonom iznutra grlic i to bi bilo to .....

Filip
28.08.07., 21:39
Da, ne treba ti cooler a i ventilacije je sasvim dovoljno...super izgleda...

Filip
28.08.07., 21:42
Jedini moj predlog je, ako imas nameru da drzis leopard gekona, onda ti ne treba ta visina...gekon ce se setati a nece se penjati, tako da praviti visok terarijum je potpuno bespotrebno, bolje ga napravi malo sirim da moze da se seta...ja sam svoj napravio 50x50x25
Pozzzz
F.

Proka
28.08.07., 21:49
Jedini moj predlog je, ako imas nameru da drzis leopard gekona, onda ti ne treba ta visina...gekon ce se setati a nece se penjati, tako da praviti visok terarijum je potpuno bespotrebno, bolje ga napravi malo sirim da moze da se seta...ja sam svoj napravio 50x50x25
Pozzzz
F.

potpuno se slazem sa ti ... dodoushe ja imam terarijum 80x40x30 za L.P ali nikako da ga prebacim u taj terarijum :)

zarko
28.08.07., 21:52
lampu mozes i odozgo da stavi ne mora u nutra...vidimo se

Filip
28.08.07., 21:59
potpuno se slazem sa ti ... dodoushe ja imam terarijum 80x40x30 za L.P ali nikako da ga prebacim u taj terarijum :)


UUUUUU...super su dimenzije, samo to nije vise terarijum, to je dvorac :) prebaci, prebaci...

Proka
28.08.07., 23:10
hehehe... kada budem imao vremena :)

kimo
29.08.07., 00:24
Ala bih ja voleo da imam mesta da svakog svog leoparda stavim u toliki terarijum...verovatno onda ne bi držao toliko leoparda nego neke varane ili neke veće gugije :D Super su ti dimenzije, sve ti je rečeno...samo još da uzmeš gekona i da se snađeš oko hrane konstantno i sve je ok...

x3m.Marco
29.08.07., 01:02
Hwalla puno!!!! Cim krenem da ga radim izbacujem slike!!!

zarko
29.08.07., 03:14
pa dimenzije nisu prevelike...ne znam sto padate unesvest....?!
moj muzijak je u ter 80x50 :|
a zenke 3 u istom takvom samo odvojene...
ja se trudim sto vece ter da pravim....zato imam samo ovoliko gustera:(
smrc...
za hranu nema frke toga ima preko cele godine