PDA

Pogledaj punu verziju : Da li ovo znaci da je spreman za parenje?



insomnic34
05.09.07., 02:41
Pozdrav svima sa foruma! Imam N.Chromatusa,velicine 15+cm.Posle poslednjeg presvlacenja pojavile su mu se kukice na prednjim nogama,pa me zanima da li to znaci da je polno zreo?

marko
05.09.07., 09:20
Dobrodošao!
Jeste polno zreo, čak mislim da je ono iza njega "Sperm web", znači napunio je pedipalpe.
Sve što treba sad da uradiš je da mu nađeš devojku jer je vreme počelo da mu otkucava...

zarko
05.09.07., 12:20
da li je vranje daleko od nisa?
ako nije mozesda dodjes, imam polno zrelu zenku ...parena je ali ne bi marilo da se to potvrdi...
i tvoj muzijak je sad svez i snazan tako da ne verujem da bi zavrsiuo ko rucak..

Bifrost
05.09.07., 15:01
Hehehe, Musko :D, cestitam :D. Da li ti je to jedina T.?

insomnic34
05.09.07., 15:33
Nije daleko Nis od Vranja,stotinjak kilometara,pa cemo se dogovoriti oko parenja posto ne znam sta da radim sada sa njim,ja sam nov u ovome, a imam jos tri t,jednu veliku B.Boeei 13cm,devojcicu,i dve male, B.Albopilosum i C.Cyaneopubecsens.

Ig0r
05.09.07., 15:42
Fina je to kolekcija, pogotovo ako si kako kažeš nov... Ja više volim da kupujem mlade jedinke, ali kapiram da je mnogima smaranje da čekaju dok porastu...
Dobrodošao!

insomnic34
05.09.07., 16:53
Hvala vam ljudi,ja sad ne znam da li da ga hranim i da li ce da jede?

marko
05.09.07., 18:24
Pa ako je baš sveže presvučen, onda ono standardno, nemoj mu nuditi hranu nekih nedelju dana.
Posle toga probaj, sad nisam siguran kako su oni raspoloženi za hranu, mislim da je više za neko druženje sa ženkom :)

insomnic34
05.09.07., 18:37
ma presvuko se pre mesec dana i do sada nije hteo da jede,mada ga ja nisam nudio jedno nedelju dana.

Ig0r
05.09.07., 18:43
Nađi mu neku finu devojku ;)

insomnic34
05.09.07., 18:45
Dogovoricu se sa Zarkom,on ima zenku,pa sta mu bude na kraju :)

marko
05.09.07., 18:45
Dobro je što ga nisi nudio posle presvlačenja, neka ti to neko potvrdi ali mislim da nisu raspoloženi za hranu posle ultimate molt-a (nešto mi je to u glavi) tj. ne baš da nisu raspoloženi ali ne treba da te brine ako neće da jede. Sad se i sam pitam kako preživljavaju :icon_scratch:

Bifrost
05.09.07., 19:35
Hoce da jedu ali slabije, malo je cudno da je napravio "sperm web" a da nije jeo ali...

marko
05.09.07., 20:02
Dogovoricu se sa Zarkom,on ima zenku,pa sta mu bude na kraju :)
Da da ima Žarko ženku koja voli da ćopa mužijake :lol:
Šalim se ;)




Hoce da jedu ali slabije, malo je cudno da je napravio "sperm web" a da nije jeo ali...
Samo sam pretpostavio da je ono iza njega sperm web jer jako jako liči na isti, možda i nije?
Mada obzirom da se presvukao još pre mesec dana, nema šanse da se već nije punio.

insomnic34
05.09.07., 20:49
pa ja ne znam,kad sam ga nudio nije hteo,ja sam vadio fobase kasnije,ajde ako mi je promakao jedan da ga je pojeo,ali vise sigurno ne.

zarko
05.09.07., 23:23
moj pokojni muzijak hommeome je imao sprm veb koji je stajao na ivici mesecima...prilicno unisten al i je cucao tu...
onace bilo bi divno da se odlucis sto pre jer mesec d o3 su najplodniji ....

da li neko ima predstavu kako da se ustanovi da li je zenka trudna?
pocela je da flesira da lepi vise paucine nego obicno..krka redovno i obilno...
moze li neko da izvuce neki info za n hromatuse jer sam ja u J#$%^^&* guzvi trenutno do 10 og i ne mogu mnogo da surfujem ...
moze li matija da se pita!?

insomnic34@ kad god na mom sajtu imas mobilni pa zvrcni ili na pm

kimo
05.09.07., 23:59
Videćeš da je trudna po abdomenu, ali kasnije, ne tako rano, bar koliko ja znam...inače nema šta da se brineš samo čekaj treba oko 3-4 meseca...