PDA

Pogledaj punu verziju : promena u ponasanju



grisha
06.09.07., 22:25
e ovako imam dva zelembaca i u zadnjih par dana su se smirili vise ne skacu kao pre jeste da se jedan presvlaci sve mu se koza oko glave rascvetala pa izgleda kao da ima abazur oko glave a drugi se krije u panju. sad me zanima da li je to sto je malo zahladilo a ja ne grejem kucu jos uvek ili je to mozda zbog presvlacenje, moram da dodam i da slabo jedu i jedan onaj koji nije u panju se ukopao u zemlju ali ne ceo. pa sad dajte svoje misljenje ???

jana
06.09.07., 22:38
Ja imam leoparde i isti slučaj. Hladno im je. Već sam kroz to prošla sa njima, ali sam se svejedno smorila promenom u apetitu i aktivnosti..

Filip
06.09.07., 23:10
Spremaju se za zimski san...

svarog
06.09.07., 23:48
I ja mislim da je zimovanje u pitanju, jer zelembaće i trbaš da ostaviš da otspavaju zimu.
Samo mi im ti ispoštuj temperaturne promene kao napolju i mislim da nečes imati proleblema.
A koliki su sada i daj neku fotku ako imaš

grisha
07.09.07., 01:26
cim mi sestra vrati fotoaparat stavicu neke slike, voleo bih da ga vidite kako je smesan sa ovom kozom oko glave. :th_ROTFLMAO:

x3m.Marco
09.09.07., 15:06
cim mi sestra vrati fotoaparat stavicu neke slike, voleo bih da ga vidite kako je smesan sa ovom kozom oko glave. :th_ROTFLMAO:
Slika mob.telefonom! ;)

grisha
10.09.07., 21:52
nemam takav fon. primetio sam nesto novo, malo su zivnuli kako se podigla temperatura,ali jedan guster,koji je do sada bio plasljiv i stalno se skrivao, stalno drzi zatvorene oci. sad sam ga uzeo u ruku da vidim da li ima nesto na ocima i nisam nista primetio. imam utisak kao da nije ni primetio da cu ga uzeti sve dog ga nisam uhvtio bez ikakvih problema

zarko
11.09.07., 00:03
moguce da kulira...leopardi cesto spavaju "stojecki"

ali mozda je i u problemima..
kakav je izmet?

grisha
11.09.07., 16:39
pa nisam primetio neke razlike u izmetu

zarko
11.09.07., 19:30
problem sa izmetom daju paraziti interni...
tkao da to verovatno nije ili nije zaribalo...

da li kada je budan ima alertan pogled ili na pola koplja ?

grisha
12.09.07., 01:09
izgleda kao da skilji i slabo se krece, odnosno dosta vremena provodi skriven ili na jednom mestu,najvise voli da se sakrije ispod cinijice za hranu

zarko
12.09.07., 01:55
to moze da bude neki problem .ali i ne mora da znaci...
koliki je ?
da li si ga odvojio od veceg gekona?

grisha
12.09.07., 22:51
nije u pitanju gekon nego lacerta viridis, ali nisam ga izdvojio jer se nesto i ne kolju, odnosno skroz se kuliraju

nenad
13.09.07., 00:29
Ma, Zarko je mislio da ih odvojis ako je jedan bolestan. Ali to vise lici na polako padanje u zimski san. Meni b. agama nece skoro nista da jede, i slabo se krece. To je sve zbog promene vremena koju zivotinje osecaju.

zarko
13.09.07., 03:29
tacno...
pre 2 god kada mi se to desilo ...podmetnuo sam izmet agame u higijenski zavod ...naravno za ljude...i nista nisu nasli...mada se nisu ni potrudili...

grisha
13.09.07., 22:48
videcu ako se nestopromeni...hvala na pomoci