PDA

Pogledaj punu verziju : MUSE in Belgrade



x3m.Marco
07.09.07., 12:32
Kao sto naslov kaze dolazi MUSE u Beogradu, evo flajera pa vidite!!!
http://img513.imageshack.us/img513/5748/musebgpj4.gif

esdy_11192
08.09.07., 00:24
DA , da nije to nova vest... :D

Idem.. 8)

x3m.Marco
08.09.07., 14:19
DA , da nije to nova vest... :D

Idem.. 8)

pa znam da nije nego widim da niko nista ne pise za koncerte na sajtu pa hajde da izbacim!!! :camouflage: :icon_cyclops:

Geni
08.09.07., 14:41
pa znam da nije nego widim da niko nista ne pise za koncerte na sajtu pa hajde da izbacim!!! :camouflage: :icon_cyclops:


Zato što se retko pojavi neki koji ima i najmanje veze sa teraristikom ;)

nenad
08.09.07., 16:59
Pisacemo kad budu bili Tito i tarantula, ili vajt snejk ;)

Bogica1985
08.09.07., 18:18
I Scorpions-i

x3m.Marco
08.09.07., 22:05
tito je dobar!
Scorions old school
a chuo sam da ce mozda doci i Rage Against The Machines!
@ Geni
Pa da, a ti ne slusas ni jednu vrstu muzike! Sta fali temi, muzicko obavestajna :icon_cyclops:

Geni
08.09.07., 22:30
Pa temi u principu ništa ne fali, ali je pitanje bilo zašto nema više muzičkih obaveštenja. Nema zato što je ovo forum posvećen teraristici. Ako se krene sa muzičkim temama, sledeće su 'Koje filmove volite?' 'Šta mislite o ovogodišnjem festivalu u Kanu?', 'Ko će pobediti na sledećim parlamentarnim izborima?', 'Šta mislite o Hugu Čavezu?' i tako slične. Sve su to dobre teme ali nisu za ovaj forum. Ima dosta mesta na internetu gde se o takvim stvarima raspravlja.

Suština je sledeća: sve je u redu dok ovih tema ima malo u odnosu na terarističke i dok su prihvaćene kao razbibriga od terarističke svakodnevnice. Svi mi slučamo muziku, gledamo filmove i to je sve ok, ali do određene mere. Ako neka od ovih tema skrene sa neobaveznog puta i krene u raspravu. Evo na primer da se sada pojavi neko sa odgovorom 'MUSE?!?!? Nije valjda da neko sluša te antitalente?' i ode sve u znaš već gde ;). Takve stvari se tolerišu na forumima koji su za to namenjeni ali ne i ovde. Tako nešto bi odmah bilo zaključano ili izbrisano i onda bi bilo pitanja 'Zašto je meni tema izbrisana a druga tema o koncertu nije?'

Nadam se da je sada jasnije. Jako je teško odrediti dozvoljenu meru u Kafiću. Jeste offtopic ovde dozvoljen, ali samo pod određenim uslovima. Ako nešto krene nizbrdo može da stvori velike probleme moderatorima ovog foruma.

Evo i drugog problema: zamisli da se ovakve teme počnu ređati u velikom broju. Pitanje je da li preimenovati ovo u www.koncerti.org ili početi sa brisanjem tema :D. Ako se počne sa brisanjem tema, onaj ko je izbrisanu temu postavio će se sa pravom zapitati zašto je njegova tema obrisana a ostalih 10 identičnih pre njegove nisu.

Vidiš da ni moderatorima nije lako. O svemu ovome se diskutuje u moderatorskom delu foruma već dugo vremena ali još nije nađeno neko univerzalno rešenje.

Bifrost
08.09.07., 23:23
Ja licno mislim da ovakvih tema nema puno, a kafic je ipak kafic tako da nebi tu rebalo da bude problema... Mozda ne bi bilo lose brisati sve iz kafica posle odredjenog vremena.... A ono sto ima veze sa teraristikom moze se svrstati u odgovarajuce kategorije...

Geni
08.09.07., 23:32
Pa nisam ni rekao da ima problema. Izneo sam samo moja zapažanja. Ako do problema dođe da znam šta mi je činiti :D.

Naravno ostaje ono ako se pretvori u diskusiju ;).

Bifrost
08.09.07., 23:40
Ako do problema dođe da znam šta mi je činiti :D.


Hahahah, po kratkom postupku :lol:

x3m.Marco
09.09.07., 14:02
Ja licno mislim da ovakvih tema nema puno, a kafic je ipak kafic tako da nebi tu rebalo da bude problema... Mozda ne bi bilo lose brisati sve iz kafica posle odredjenog vremena.... A ono sto ima veze sa teraristikom moze se svrstati u odgovarajuce kategorije...

To i ja kazem! Sta ce nam faliti da se malo i muzichki informishemo! Valjda i slusamo muziku pored stwari koje volimo vishe!!!