PDA

Pogledaj punu verziju : Offtopic iz: Povodom skorasnjih izjava u novinama...



Alekre
26.09.07., 22:34
Kada neko rece, silovao jeza... Jedan lik koga znam, (cenzurisano) je kokosku :lol: :lol: :lol:

nenad
26.09.07., 23:32
E, s kim se ti druzis...

zarko
27.09.07., 03:55
ja takve lecim ....

nenad
27.09.07., 10:56
Mogu da zamislim. Kad te vide sa dredovima i gusterima na glavi, odmah se izlece. :D A tek kad cuju sta sve cuvas... ;)

zarko
27.09.07., 17:30
:D
de bre da znas koliko sam harizmatican kad se pojavim u zavodu za mentlano zdravlje ili topaonicu...

nenad
27.09.07., 20:02
Da, sigurno pomisle - evo jednog od nas! :D

Proka
28.09.07., 00:03
ehehhe zlo...

Calyptratus
28.09.07., 01:52
Neo bas si zao! :D
...ovaj ce li nas leci! :D

zarko
28.09.07., 03:15
@nenad :)
to su rekli i pacijenti i zivotinje i vutradzije i hip hoperi a ja samo slisam Dzastina ---biforst komentar?

svarog
28.09.07., 08:37
Ma nemogu da veruje da neko toliko ima loš sex da mora da opšti s ježom !!!
A da to se u Srbiji kaže " j.... si ježa u leđa"!
A što se tiče Žarkove isceliteljske sposobnosti na polju mentalnih poremećaja, sumljam.
Primer da psiholozi i psihijatri ne mogu da pomognu ljudima koji su krenuli mentalnom stranputicom je i Žaretova mama, žena leči druge ali sa svojim sinom Žarkom nije imala uspeha!

nenad
28.09.07., 10:18
Uvredicete coveka na kraju. Jel vidis zare sta misle o tebi? ;) posebno ovaj svarog. :D

svarog
28.09.07., 11:21
ma zare se neljuti, a i nesto nije uvredljiv covek zna kakav je i ova posalica na njegov racun nece ga mnogo razocarati u njega samog! :D Zare dali gresim ???

Proka
28.09.07., 23:15
izgleda da greshish :icon_blackeye:


:D :D :D heheheh

zarko
29.09.07., 00:36
daj be....sto bi se ljutio .sad taman planirma da udjem u biznis sa svarogom pa da ga #####em....
inace tu pruci slusam od dana kad sam ukapirao da mi je keva psihijatar.
i svi misle da je do jaj (moza i jeste ) ali ja sam nekako oguglao na nju jer je znam u milion varianti ukljucujuci da sma ja kevina diosertacija ili zivotno delo....
inace nisam u opste uvredljiv i slbodno pustjate fore jer volimda sma u centru paznje :)

svarog
29.09.07., 08:17
Jer ja kazem da je to decko koji obecava. ;)

zarko
29.09.07., 11:30
:D
taj sam

Alekre
29.09.07., 22:46
E, s kim se ti druzis...

Taman posla, znam lika iz vidjenja. Pokazali mi ortaci prstom, evo ga glavni smeker u kokosinjcu :)

nenad
29.09.07., 23:41
Ma, znam, zezao sam se. Ima svakakvih dileja, bolje da ne pisemo o njima na ovom forumu. To su slucajevi za lecenje. ;)

esdy_11192
30.09.07., 03:39
Kad je vec ovo debeli offtopic,

Jel zapazio neko Pedju R. sa njegovim zmijama na Pinku.. :D

Proka
30.09.07., 03:46
???/ kad bre i gde :shock:

uskoro ce da pocne da radi i po vasharima :)

Bluie
01.10.07., 20:45
Video ja nekog lika...jel to on? Valjda na Grandu ili Bravo show....bila gomila zmija sa nekim prsatim freekovima ili ti pevaljkama! :S Vrhunac neukusa...

nenad
01.10.07., 21:21
Ogadice mi zmije ako nastave tako.

Bogica1985
01.10.07., 21:43
Jao, pa to je ona nova emisija "ćao Darvine" , bacio sam pogled samo ,takmičile su se plavuše protiv crnki ,i bila je jedna nazovi igrom gde su takmičarke morale da legnu u kadu punih zmija!

kimo
01.10.07., 22:17
Ma to je strašno...lik je zvao mene da mu iznajmim škorpije za snimanje i to nije bitno ako su otrovne, jer takmičari potpisuju da su svesni rizika i da rade sve na svoju odgovornost...strašno, takvi ljudi uvek nađu dobru zabavu za sebi slične...

Filip
01.10.07., 22:21
Znate da su ti ludaci iz "cao darvine" zvali Kima da im donese skorpije za snimanje emisije! On ih je otkacio i dao ih meni i kada sma im rekao da imam samo "opasnije" skorpije ovaj lik mi kaze "ma nema veze, bas me briga, ovi su potpisali da nismo odgovorni ako stradaju"! Eto kakvi su to ljudi i sad on mene ubedjuje da im ja slobodno dam skorpije i da mi nista nece biti ako neko bude povredjen ili gore i da ce oni, naravno, sve to bogato platiti...
Dakle, bas ih briga za ljude, samo da oni zavrse emisiju, ne znaju ni sta bi dali ljudima da rukuju...e takve bih ja poslao u zatvor...a kakav bi tek skandal bio da nekoga povredi skorpija...
Pozzz
F.

Filip
01.10.07., 22:22
Eto, Kimo i ja postali telepaticni pa pisemo u isto vreme ;)

ToPa 12.02.
01.10.07., 23:52
ma da to je strasno,njih bas briga sta ce se desiti tim ljudima,i to onako ladno "nema veze sto su otrovne"
eh da ti ljudi sto snimaju,da oni trebaju da stave ruke u ter medju skorpije,trazili bi najneopasnije skorpije,a ovako i ih bas briga sta ce se desiti,samo zato sto oni nisu u pitanju nego drugi

huana
02.10.07., 00:03
takve i slicne emisije ne treba ni komentarisati...a jos je i na pinku:))....problem je sto te emisije imaju publiku...nazalost kod nas ljudi vise gledaju pink nego recimo national geographic ili animal planet:)

zarko
02.10.07., 03:41
ja cu da dam moje poechiloterije. visestruki ujedi poeciloterije i to razlicite vrste. pa zar to nije predivno....
organizovacu i kladionicu da li ce da rikene i za koje vreme.
iz keca u X

Geni
02.10.07., 08:47
Čekaj malo... a ko potpisuje u ime škorpija??? Ta škorpija koja ujede nekoga istog momenta pada sa ruke i najverovatnije strada.

Filip
02.10.07., 09:39
Koga briga za skorpije, to je potrosna roba, a valjda misle da ce to par evrica da rese...

svarog
02.10.07., 10:26
Господо саписници, није ми јасно откуд код вас толика емпатија према људима који себи дозволе да се појаве у таквом шоуууу! и још потпишу тако неку изјаву, да би били виђени на ПИНК-у. Да ја имам шкорпије ја би их дао ђабе и прихватио ризик за шкорпије, само да би кретени видли да се са свим стварима у животу не може играти и да све те ствари нису забавне. Једино ако нисмо толико оголили своју бескрупулозност, те да нас туђа патнја и страдање веселили. :icon_scratch:
Извини те мало сам набубрео од емоција по овом питању, страшно се узбудим када је овако нешто у питању, тј. када је у питању огољена љуцка глупост која још и трба да нас забави и изврши утицај на формирање младог нараштаја!
Огавно!!!!!!!!!!!
Ма и лепо се зове квиз ЗБОГОМ ДАРВИНЕ.
Одавно смо скренули са линије прогресивне еволуције, барем ментално!!!!

Geni
02.10.07., 11:24
Moja empatija je prema škorpijama koje bi sigurno nastradale prilikom takve egzibicije. Baš me briga za ljude, oni su dovoljno zreli da mogu sami da odluče da prihvate takav rizik. Škorpija takvu odluku ne može da napravi.

Filip
02.10.07., 11:54
Mene je naravno briga i za ljude i za zivotinje, a naravno i odbojnost prema tim ljudima iz emisije koji misle da mogu sve novcem da kupe i da ce sad nekoga namamiti ako ponude parice. Za ucesnike me je briga zato sto su to neki ljudi koji se, koliko god neobrazovani ili primitivni, oslanjaju na ljude iz emisije da im ipak nece zaista ugrozavati zivot, pa i ako su zaista spremni da rizikuju zivot ja ne zelim da budem taj koji ce ugroziti njihovo zdravlje. Kada bi me bilo bas briga iz bilo kojeg razloga ne bih bio bolji od tih ljudi koji vode emisiju. Njih bas briga zato sto vole pare a mene bas briga zato sto volim skorpije, oba stava nisu ispravna...
Ipak mislim da bi tu vise ljudi bili ugrozeni nego skorpija, ali naravno ne dolazi u obzir da zivotinje budu povredjene...uostalom, svi oni koji prodaju zivotinje a kao vole zivotinje, moraju da se nose sa cinjenicom da zivotinju moze da kupi neko ko je nesposoban da je cuva i kod koga ce umreti, pa ako voli zaista zivotinje kako moze da se nosi sa tim. Naravno, mogao je ovaj samo da trazi da kupi zivotinje i da ne kaze za sta ce mu... Zato ja ne volim da prodajem zivotinje, jer bih morao da pravim selekciju kome da ih dam a kome ne i nisam siguran da bih mogao uvek dobro da procenim...
Pozzzz
Filip