PDA

Pogledaj punu verziju : Obavezno pogledajte!!! I komentarisite!!



svarog
19.10.07., 08:45
U toku je priprema pilot emisija o zivotinjama koje bi trebalo da budu gotove do kraja meseca.
molim vas pogledajte jedan od priloga uradjen za ovaj pilot i komentarisite.
Ja sam pokvario losom kompresiom, i malo je veci 53MB. :shock:
Akter priloga je Zarko i njegov Jemenac!
Emisija se radi HDV opremem tako da je slika perfektna, sto nije slucaj na ovom snimku :shy:

http://www.youtube.com/watch?v=U9DMiXvJvAA

zarko
19.10.07., 11:50
derpe a morao si da stavis .... :D

dule87
19.10.07., 12:22
mnogo dobro izdleda... o kojo vrsti zivotinja osim kameleona ce da bude rijec u ovoj emisij?

kimo
19.10.07., 14:51
Super je odrađeno, jedino što je lošija slika ovde...svaka čast!

Srks
19.10.07., 14:55
Super je ekstra samo da ih bude jos (emisija) pa ce biti ekstar.

dr.lucky
19.10.07., 16:21
Vrlo brzo mi je Zarkov glas dosadio i kliknuo sam na link pored gde mozete da vidite bravure Zarka Blagojevica na dugmetari!

marko
19.10.07., 16:42
@Laki - meni su ponudili Žarka Čabarkapu ::D

Šalu na stranu, prilog je odlično odrađen, moram da pohvalim!
Samo tako nastavite!
A jel ta emisija treba da se emituje na nekoj lokalnoj televiziji tamo dole ili...?

nenad
19.10.07., 16:53
Ko je ovaj cupavi? :D
Super ljudi, samo napred!

ToPa 12.02.
19.10.07., 18:39
ha dobra vam je emisija...dobro ste je odradili...svaka cast ;)

zarko
19.10.07., 20:54
laki.... nema te nema ali me uvek zakopas s g@#$%@!!!!
ajde dodji kad imas vreme da popijemo kave

Filip
19.10.07., 22:45
Super je snimak (ne mislim na rezoluciju i kvalitet snimka naravno :) ), ali ajde nam odgovori na pitanja. Ko je to snimao i da li je napravljeno za neku emisiju? Ciji je glas naratora? Steta sto je losija rezolucija.
Ako zelite i par primedbi mislim da bi trebalo samo malcice poraditi na terminologiji i latinskim nazivima...
Pozzzz
F.

zarko
20.10.07., 18:11
:)
ti ne znas koliko se ja plasim kamere..ali nisi svestan filipe... ali bice bolje... par puta mucam i gutam slova ali bice to bolje...
inace za info ...koliko ja znam ..
snima svarog i njegov ortak cija je oprema,koja je uzgred profi.
pilot emisije ...ponudi ce lokalnim tv stanicama ...kojim pitajte svaroga
da li ce proci projekat...ako se to zove projekat , i to ne znam.
a tekstovi bice bolje i ova stvar se nece emitovati ,
toliko znam

svarog
20.10.07., 22:10
Hvala na lepim recima!
Kao sto Zarko rece, emisija je jos uvek pilot i ovo je samo jedan od priloga u jednoj emisiji.
Koncepcija emisije bi bila da se sastoji od cetri priloga i da traje oko 20- 25min.
Ponudicemo prvo vecim mediskim kucama pilote, pa ako prodje super. Treba da se radi sa svim zivotinjama koje nam padnu pod kameru, nema stalnih priloga ( u smislu stalnih rublika poput kinologija , teraristika...) vec se cepa sta se stigne, za neki dan idemo da snimamo tipa koji vec nekoliko godina razmnozava i pusta u prirodu lastine repove ( leptire), tipa koji ima par vukova uzetih iz Zoovrta Beogradskog itd.
Glas je mog druga koji i nije bas u dobrim odnosima sa dikcijom, ali smo to juce premontirali jer smo nasli zenskog profi naratora ( radiskog).
Ove priloge cemo mozda emitovati a mozda i necemo ako emisija zazivi.
Ja sam snimatelj i kreator tekstova i koncepcije priloga , moj prijatelj koji je vlasnik opreme ( kako kaze Zare profi opreme), radi finu montazu i graficki izgled emisije i... ma svi radimo sve.
A ako zazivi eto nas kod vas, sa svakim od vas, pa da vidim ko ce da se smeje Zarku, on bar ima m... da se upusta u svasta ;)
Hvala na sugestijama postali smo ih svesni ( terminologija i latinski nazivi), dajte jos kritike!!!
Ono sto mene raduje jeste da smo napravili prilog koji traje 5 min. i drzi paznju sto je jako vazno!
Ako jos nesto hocete da pitate slobodno, a ukoliko prodje ocekujem vasu pomoc oko pronalazenja lepih i retkih primeraka bilo kojih zivotinja i strucnih tekstova vezano za iste.
Imamo u planu da obradjujemo i zivotinje poput vijatnamskih svinja, retkih ptica (ukrasnih fazana, feniks, paun...), patuljastih koza, konja i sta sve moze da se nadje zanimljivo!!!!
A sto se tice teraristike bice svakako dosta zastupljena jer nam je cilj da edukujemo ljude.

nenad
20.10.07., 22:31
Ja nemam negativne kritike, sve je ok. Srecno sa emisijom.

Proka
20.10.07., 23:39
lepo uradjeno ... samo meni se ne dopada glas naratora .... dosta ubrzan i "nesiguran"

zarko
21.10.07., 12:20
da li je bolje da bude zenksi ili muski glas naratora?

kimo
21.10.07., 12:32
Ne znam koji je bolji, ali to bi bilo super ako uspe...samo napred, što se tiče životinja, bar toga ima svuda :)

Proka
21.10.07., 13:55
Ja smatram da nije bitno dali je mushki ili zenski.Samo da ima odredjenu jacinu glasa od kojeg te zaboli glava ....

Filip
21.10.07., 15:21
Meni se glas naratora dopada...nemam zaista zamerke, mada moze i zenski...ali ovaj mi se cini odlican, a blagi naglasak ne smeta...
Pozzz
F.

Proka
21.10.07., 15:38
Ja smatram da nije bitno dali je mushki ili zenski.Samo da ima odredjenu jacinu glasa od kojeg te zaboli glava ....
[/quot[quote=Proka ]
Ja smatram da nije bitno dali je mushki ili zenski.Samo da ima odredjenu jacinu glasa od kojeg te zaboli glava ....
e] moja greshka "Od kojeg te ne zaboli glava " :lol:

jana
21.10.07., 16:13
eh, sad.. najbolje bi bilo da čujemo glas gorana dimitrijevića..

nema potrebe za ženskim glasom, ok je ovako..

pozdravljam dalji rad na ovome.

zarko
22.10.07., 01:23
ok hvala na odgovorima...
svarog mozda ti ovo resava neke nedoumice?

IsTrAzIvAc
05.01.08., 20:55
ovaj decko super obljasnjava :D ;), a narator sto se mene tice je toliko dobar da moze da vodi grand show(nisam siguran da li je ovo pohvala ;))

Tajanstveni
05.11.08., 16:45
Ova emisija bice extra , samo kad pocinje da se emituje i na kojoj tv stanici ???

marko
05.11.08., 17:37
Uh, Stefane tema je stara godinu dana, žešće dizanje teme iz mrtvih, čuvaj se snajperiste Genija bwahahaha :)Z
Šalim se, neće ti Geni ništa (hoće hoće ali te neće boleti, nećeš ni osetiti, precizan je on :lol:)