PDA

Pogledaj punu verziju : mentalni razvoj mlade zmije



grisha
29.10.07., 14:23
juce ili prekjuce sam gledao na tv most nekog lika koji gaji veverice, patuljaste zeceve i mnogo nekih glodara, medjutim na kraju reportaze je voditeljka pokazala pitona (za kojeg je rekla da je ljigav i ako ga nije predhodno dodirnula) koji je bio u ter zajedno sa kornjacom. na njeno pitanje zasto su zajedno lik je rekao da "zbog pravilnog mentalnog razvoja mlade zmije ona treba da ima kucnog ljubimca pored sebe".kada sam to cuo instinktivno sam umro od smeha,pa me zanima sad vase misljenje, da li lik lupa gluposti ili to ima nekog smisla. ???

nenad
29.10.07., 14:44
Ima raznih bolida. Ovaj je spreman za medalju.

kiza
29.10.07., 16:20
He, he... ljudskoj gluposti nema kraja. Prvo zmije ne mogu da budu ljigave, jer su potpuno suve, al ajde veliki broj ljudi misli tako.
A za mentalni razvoj, mislim sta reci :lol:

Ig0r
03.11.07., 12:30
Mislim da znam o kom liku se poveo razgovor ovde... Ako je ta reportaža snimljena na "Novosadskoj jeseni" onda je to sigurno to... Pričao ja sa likom. Momak nedelju dana odgovara na ista pitanja pa je malo naprso. Kapiram da se lik šalio... Samo mislim da je to trebao da radi sa onim malim romima što su mu se skupljali oko štanda a ne za televiziju... Al eto ti ga sad...

Kali
03.11.07., 13:18
Sledece ce biti da treba da ubacish zamorche zmiji kao "terarijumskog ljubimca" da bi joj se probudili materinski instinkti... sigurno cje pocheti da ga doji ::) :lol:

Erm... bacati male rome zmijama?! :S

nenad
03.11.07., 15:41
Mislim da je Grof mislio da je covek trebao da se tako nashali sa malim Romima koji su mu dosadjivali, a ne da pametuje za televiziju.
U svakom slucaju nemam opravdanja za ljude koji sire dezinformacije, koliko god da su smoreni.

Ig0r
03.11.07., 16:08
E moj/a Kali... Ti si ga baš prekontao/la...
Ne bih nikad tako nešto napisao na forumu!

Kali
04.11.07., 12:49
Uf, pogreshno sam izvukla to iz kontexta... my bad... izvinjavam se ;)



U svakom slucaju nemam opravdanja za ljude koji sire dezinformacije, koliko god da su smoreni.


Slazem se sa Nenadom. Chime god da se bavish imash duzhnost da edukujesh ljude o tome (pogotovo ako se radi o nechemu o chemu je opshta informisanost na niskom nivou)... a to svakako necesh postici dezinformacijama...

grisha
06.11.07., 00:53
cinimi se da su snimali kod njega na dgajbi ili u nekoj drugoj prostoriji, nisam video nikakav stand ::)

Ig0r
06.11.07., 03:16
Onda verovatno nije isti lik. Ovaj "moj" se žalio jer dolazi retardirana masa koja nema šta da radi i postavlja pitanja bez mozga i gura prste kod životinja(to je čuvena anegdota sa malim cigančetom i feretkom) pa je već dečko počeo da se zabavlja na neki svoj način... Ja ga lično ne krivim...

spiderboy
06.12.07., 18:50
evo trenutno i ja baš umirem od smeha,aaaahaahhaahahaha

Proka
08.12.07., 00:06
au bre koje su to izjave ....

"zbog pravilnog mentalnog razvoja mlade zmije ona treba da ima kucnog ljubimca pored sebe".