PDA

Pogledaj punu verziju : Okupljanje NS



kimo
01.11.07., 19:31
Nekoliko dana ranije smo se okupili kod mene, pa smo, veoma lako, došli do zaključka da bi trebalo okupljanja održavati u NS, jer nas tu ima mnogo više zainteresovanih i može nas se skupiti mnogo više...tako da samo preostaje da se predloži datum i dogovori vreme i mesto. Prijavite se još danas :)

Ig0r
01.11.07., 19:49
Da da ta spontanuša kod tebe je bila baš do jaja... Što se mene tiče može bilo kad preko nedelje sem utorka, ali najbolje je da se organizuju momci i đevojke što su tu nege blizu(npr. Bif) a mi koji živimo u gradu možemo to lakše da ispratimo...

marko
01.11.07., 19:50
Evo prijavljujem se prvi !
Treba da dam predlog?
Što se tiče datuma, recimo sledeće nedelje bilo kada, mislim da se pre toga nećemo
dogovoriti zato što je sutra već petak a kontam da će nam trebati par dana
dogovaranja da bi ustanovili najbolji datum za maksimalan broj ljudi na okupu.
Što se tiče vremena, u principu mi odgovara bilo koji dan ali posle podne, znači negde posle 2.
A za mesto, pa valda se zna, pivnica Gusan? :)

EDIT: nisam se prijavio prvi, Igor me je pretekao >:( :D

ToPa 12.02.
01.11.07., 20:14
ok...verovatno bi iz ns-a svi dosli...a sta kazu beogradjani... :lol: ili ... ???

kimo
01.11.07., 20:20
Pa može, ali ne znam što navodite radne dane, verovatno je najbolje vikendom zbog dođoša...recimo iduća subota? Može? 10.11.2007.

Javljajte se ko još dolai sem nas domaćih?

Bogica1985
01.11.07., 21:04
@kimo ,ja ti dolazim sutra ,a za sledeci vikend ne verujem

Bluie
01.11.07., 23:36
JA bih dos'o,ali ne znam da li imam drustvo...nenade? :confused2: Inace,mogu samo vikendom i to po mogucnosti nedeljom,ali cekam da vidim stacete se dogovoriti,pa cu moci sa sigurnoscu da potvrdim....ili ne ;)

Bifrost
03.11.07., 03:06
hehe aj da vidim kako radi mini opera sa mob :) ja dolazim kad god se dogovorite, vreme i... mesto vec znamo ''Gusan'' :D

nenad
03.11.07., 11:06
Uh, videcu, nista ne obecavam. Ideja nije losa, okupljanja u BGu su prolazila traljavo do sada. Videcemo kako ce biti kod vas. U sv. slucaju, ako ne
dodjem sledeci vikend, onda neki drugi.

kimo
03.11.07., 11:23
Uh, videcu, nista ne obecavam. Ideja nije losa, okupljanja u BGu su prolazila traljavo do sada. Videcemo kako ce biti kod vas. U sv. slucaju, ako ne
dodjem sledeci vikend, onda neki drugi.


Neka,neka...uvek je Begrađanima bilo teško da dolaze u Novi Sad, ne znam zašto, ali to je neka tradicija...

nenad
03.11.07., 11:40
Ne kaki Kimo, od kako se znamo vise sam puta dolazio u NS nego ti u BG, zar ne? I to duplo vise puta. I ja volim da dolazim u Novi Sad.

kimo
03.11.07., 12:05
:lol: Ma zezam se, ali to što sam napisao je tačno, ali ne u tvom slučaju nego globalno...

nenad
03.11.07., 12:26
Pa ljudi iz Beograda nece da dodju na okupljanja u BGu, a cisto sumnjam da ce se iscimati do NSa.

Ig0r
03.11.07., 12:31
To su ti takozvana sajber druženja...

marko
03.11.07., 13:31
ok...verovatno bi iz ns-a svi dosli...a sta kazu beogradjani... :lol: ili ... ???
Nemojte tako, ne treba da se odvajamo, sad kao mi iz NS-a i oni iz BG-a...
Ne treba da navodimo posebno gradove jer će se osećati zapostavljeni oni koji nisu navedeni.
Ko može neka dođe, ko ne može nećemo mu zameriti, ima još vremena za druženje, jel tako?

Off - Grofe, ja sam slepac, tek sad vidim da si u potpis stavio Behelit.
Znači i ti hoćeš da zavladaš svetom u zamenu za krv i meso :)

ToPa 12.02.
03.11.07., 16:51
@marko ma to sam tako napisao...naravno pozvani su svi...a bg sam naveo jel je vecina iz bg-a

nadam se da se ostali ne bune...

marko
05.11.07., 14:48
S obzirom da nema više komentara na ovu temu, jel to sad definitivno dogovoreno da bude subota 10.11.2007. ???
Ako je to dogovoreno, treba nam samo još vreme. Kao što je već neko rekao, pošto se mi koji smo u NS-u lako prilagođavamo neka predloge o vremenu kaže neko sa strane.

Ig0r
05.11.07., 15:44
Mislim da je najbolje da napravimo glasanje. Ako mogu moderatori da "ubace" u temu pa da utvrdimo dan. Mislim da vikend nije zgodan pogotovo ako je noć. Znate kakva je scena u Gusanu vikendom kad zahladni. Nepušači ima da prsnu, a i oni što ne vole da stoje satima.
Meni lično ovaj vikend ne odgovara al' to sam samo ja...
Glasam na četvrtak i to preko dana, neko kasno poslepodne npr.

huana
05.11.07., 16:27
a di je gusan bre??? jest da sam u nsu 5 godina al u gusan zalazila nisam....:)

Filip
05.11.07., 16:33
Ajde, molim te, ja nisam iz NS pa znam dje je gusan :)
Ljeti je ok tamo, ali zimi, no, no :thumbs2: :smoker:

Geni
05.11.07., 16:38
Stajanje? Kakvo bre stajanje? Ima nas i starijih ovde. Ja idem samo gde ima udobnih foteljica i gde je lepo toplo (i nezadimljeno).

marko
05.11.07., 17:00
Hmmm, ubiše nam Gusan u par postova :D
Nema veze, nije bitno mesto, bitno je druženje. Mislim da bi onda bilo najbolje da se nađemo u sred Spensa, tamo kod pokretnih stepenica, na onim klupicama...? S obzirom da neće biti toplo a i okupljanje je u pitanju, tako da nema šanse da svi dođemo u isti sekund, znači neko će nekoga čekati, najbolje je da se nađemo u nekom zatvorenom prostoru, a gde drugo nego na Spensu? Šta kažu ostali?
E sad, za posle Spensa ćemo već skontati nešto. Ima tu na spensu točeni Nik :)
Blizu je Atrijum, Mašinac, šta god...

Ig0r
05.11.07., 17:40
@huana, kako ne možeš da ne znaš gde je mesto sa najdužim i najširim šankom u gradu? ccc
Brutalan je Gusan ali preko dana, podrum, drveni stolovi, solidan pasulj i točeni Lav...
Ako se dogovorimo za preko dana ja glasam za njega. Noćna varijanta tu otpada jer Geni neće da dođe ;)
@marko, nije fora da se dogovorimo nešto pa da neko brutalno kasni, 15mina pola čuke je u redu, ali da neko kasni čuku čuku i po to već nije.
Biće veći problem utvrditi satnicu nego dan čini mi se...

marko
05.11.07., 18:12
Neće biti noćna varijanta, koliko sam ja skontao bolje je preko dana (tako ste se makar dogovarali za okupljanje u BG-u, zato što je lakše putnicima za povratak kući). Nema druge nego da se otvori nova tema pa da glasamo...valda...mislim za dan i vreme, lako ćemo za mesto.

huana
05.11.07., 20:03
ma preko dana bre... i ja kontam da je bolje....spens ok....a oce li doci i neka cica ili samo muski??? :)

e jel moze neko iz beograda da mi donese smrznute mishice (beba misheve)....??? :)

kimo
05.11.07., 20:39
Recimo ako smo se odlučili za subotu? Neka bude oko 15h na spensu, jel svi znaju gde je spens i da se nađemo kod pokretnih u onom udubljenju(bazenčiću),ok? Ko ne zna neka nekoga nazove ili neka se nađe sa nekim i dođe tamo i to je to.

kimo
07.11.07., 20:57
Da samo potvrdim da će nas nekoliko iz NS da se okupi na spensu u 15h u subotu, pa ko želi neka se javi nekome iz NS ako ne zna gde, šta i kako ili neka se ovde prijavi. Vidim da niko ništa ne odgovara...mi se svejedno nalazimo, a ko god želi neka dođe, aj sada samo da potvrdimo ko je siguran da dolazi neka se ovde prijavi.

nenad
07.11.07., 21:05
Jel dolazi neko iz Beograda?

marko
07.11.07., 21:44
aj sada samo da potvrdimo ko je siguran da dolazi neka se ovde prijavi.
Postoji velika šansa da neću moći da dođem, bedak :'(
Dolazak ili nedolazak ću definitivno potvrditi u petak.
Trebao bi da radim u subotu drugu smenu...znači od 2 do 9... ### :(

Geni
07.11.07., 22:03
Ja ću doći skoro sigurno.

Filip
08.11.07., 08:19
A zasto to ne bi bila nedelja? Sto ste zapeli za subotu....

nenad
08.11.07., 11:56
Eto tako, da ti ne bi dosao ::D ::D ::D
Eh, ja sam mislio da necu moci, ali su me naterali. Ne moze se protivureciti velikom Geniju. :D

ToPa 12.02.
08.11.07., 19:35
ja dolazim sigurno...znaci u subotu u 15h na spensu...a sta smo se dogovorili gde cemo posle...???

Filip
09.11.07., 09:05
A koliko vas sto moze da dodje u subotu moze da dodje i u nedelju? Nemojte posle da se cudite sto vam ne dolazi puno ljudi na ova okulpjanja kad nemate volje da pokusate da nadjete termin kada bi vecini odgovaralo...

marko
09.11.07., 18:13
Evo definitivno da potvrdim da ne mogu doći u subotu jer radim drugu smenu :(

@Filip - u nedelju takođe ne mogu jer nisam u NS-u.
Biće ovih okupljanja još, i trebali bi malo češće, recimo jednom mesečno?

kimo
09.11.07., 18:35
Videćemo gde ćemo posle, sutra se nalazimo na spensu u 15h kod pokretnih u onom udubljenju.

nenad
09.11.07., 19:11
Filipe, mi smo u Beogradu vise puta pokusavali da nadjemo vreme koje svima odgovara, ali nije imalo smisla. Pogledaj stare teme o okupljanju i videces
o cemu pricam. Zato se sad drugacije dogovaramo, odnosno zakazemo vreme i mesto, pa ko dodje-dodje, veruj mi da je tako bolje, nego juriti
svakog ponaosob.

marko
09.11.07., 20:17
@Nenad - naravno, baš tako treba, zakazati vreme i mesto pa ko može neka dođe.
Nema teorije da nađemo vreme i mesto koje svima odgovara, nema šanse...
Iz tog razloga bi trebali ovo malo češće, tako ćemo svi doći na red.

nenad
09.11.07., 21:04
E, u tome je stvar. Praksa je pokazala da ne mozemo da nadjemo adekvatno vreme za vise od 6-7 ljudi. Zato mozemo da pravimo cesca okupljanja,
recimo jednom mesecno, pa ce svako imati priliku da dodje na red ;)

Geni
11.11.07., 02:46
Izveštaj sa ovog okupljanja očekujte od Kima ili Nenada za nekoliko dana. Kada se otrezne 8)

marko
11.11.07., 02:55
Izveštaj sa ovog okupljanja očekujte od Kima ili Nenada za nekoliko dana. Kada se otrezne 8)
:th_ROTFLMAO:
A baš sam hteo da pitam kako je prošlo :drunken_smilie:
Ne mora niko da piše izveštaj, Geni je sve rekao :lol:
Šalim se, kako je prošlo? Ko se sve pojavio?

kimo
11.11.07., 04:10
Evo kratkog spiska sa večerašnjeg okupljanja:

-Goran
-Nenad
-Jelena
-Kimo
-Huana
-Mirko(Bifrost)
-Topa
-Vlada iz Tuzle je čovek stigao na okupljanje...
-Kali(Katarina)
...

Izvinjavam se ako sam nekoga zaboravio...verovatno nije sa foruma :)

Bilo je super...Topa i ja smo u ime Nenada bili u kafani kasnije...

Pozdrav iz NS i sledeće okupljanje će definitivno biti u NS jer nas je bilo duplo više nego u BG inače :D

nenad
11.11.07., 11:57
... I, u to ime ja vam se zahvaljujem. ;)
A covek iz Tuzle koji nam se prikljucio nije Vlada, nego Dule. U svakom slucaju bilo je bolje nego inace, ali nije bas licilo na okupljanje teraristicara,
mnogo se piva popilo. :shy:

nenad
11.11.07., 12:01
A, da dodamo jos dva clana koji su samo duhom bili tu - Blui i Miljance. Oni su HTELI da dodju, a to je kao da su dosli. ;)

kimo
11.11.07., 13:58
:lol: Ne znam koji mi je đavo bio sinoć da napišem Vlada...mada mi se oprašta posle 8-9 piva zar ne :)

nenad
11.11.07., 14:15
Znam ja koji ti je djavo bio sinoc. Provalio sam da si nocas na forumu pljuvao blondi, to ti Geni ne bi nikad oprostio, da nisi bio pijan. ::D
Ja sam se iskulirao na putu kuci, tako da sam u BG stigao skroz trezan, sto bi onda moglo da znaci da se nisam ni napio u NS, ne znam.

Bogica1985
11.11.07., 14:44
Opet se izvlačiš Nenade, nadam se da su te ovog puta slikali u tvom pijanstvu!

nenad
11.11.07., 15:16
Ih, sad, popio sam par piva i nista vise. Samo sam bio razdragan ::D . Nisam pravio nikakve gluposti. Ali, znas da smo te se setili juce.
Videli smo zgazenu kunu na putu, pa je to bio siguran znak da si skoro isao do NS ili negde u tom pravcu. Nije da ti zameram, svi mi imamo
svoje hobije. :lol:

Bogica1985
11.11.07., 15:54
Mogli ste po nečemu lepom da me se setite, ako ima išta lepo! ::D
I po ne znam koji put kažem ,nisam zgazio onog vrabca! :D

nenad
11.11.07., 16:04
Nisi ga zgazio, znam... Udario si ga kolima.
Kimo te se lepo setio. Pricao je kako se lepo napio s tobom onomad u Pancevu.

ToPa 12.02.
11.11.07., 16:32
a nenade ti nisi pravio nikakva sranja (fizicki) ali si zato posle 5-6 piva poceo da pricas pecaroske price... ;)
a kimo i ja smo posle produzili i nastavili druzenje,i posle zavrsili u kafani... :lol:

nenad
11.11.07., 16:39
A kad ja to ne pricam pecaroske price?! ::D To sto je u nase vreme bilo normalno, u vase vreme je SF ::D Ali, niste vi krivi, krivo je drustvo. ;)

Geni
11.11.07., 17:31
Khm, khm,

http://img80.imageshack.us/img80/2812/nenad1jt5.jpg

http://img236.imageshack.us/img236/5755/nenad2vs8.jpg

dule87
11.11.07., 17:38
...da i ja dodam da nam je bilo mnogo lijepo u NS i pozdrav svima od Vlade i Tz hehe :D

Kali
11.11.07., 17:55
Hahahaa... hajde sad i ostalih 26374616 Nenadovih fotki... :lol:
Moram da zalozim koju dobru rech za kolegu... pristojno se vladao (osim shto je pruzao otpor pri odlasku), verujte... ne znate ga vi sa studentskih zurki :lol: ::D

U svakom sluchaju meni je bilo bash fino... nishta nisam pila, ali mi se neshto chudno desilo sa pritiskom, pa sam se svakako osecala pripito (vrlo ekonomichna strategija morate priznati :D).
Drago mi je shto sam upoznala sve koji bejahu prisutni, pa da nas sledeci put bude josh vishe :)

Geni
11.11.07., 18:07
Samo ovako javno da kažem neka zapažanja. Sledeći put ako Kimo organizuje okupljanje u Novom Sadu neka prvo pokupi sve informacije o dobrim mestima za klopu (Topa se pojavio kao poznavalac materije), pa tek onda da pravi okupljanje. Kako je on onako debeo, nije mi jasno (u stvari jeste, video sam koliko je piva popio :shock:). Umalo umresmo od gladi :icon_blackeye:.

nenad
11.11.07., 18:23
Zaboravio si da kazes da si pobedio u takmicenju u zdranju sendvica. Ondnosno da si ti svoj sendvic progutao. A, sto se tice gledanja kroz cashu,
morao sam da smislim nesto tako, jer me je manijak slikao oko 200 puta, shto kod Kima kuci, shto u kafani.

Geni
11.11.07., 18:31
To nije bilo takmičenje. Da bi nešto bilo takmičenje mora da postoji konkurencija a ja je nisam imao ::D. A i sendvič je bio skoro neprimetan. Jedva da mi utoli glad.

nenad
11.11.07., 18:40
Da, sendvic koji imao tek nekih 50cm i 1kg. ;) E, debeli, debeli, bolje je da pijes, nego da se prezderavas :lol:

kimo
11.11.07., 19:50
Hahahaha, mislim da će nas sledeći put biti mnoo više ili se bar nadam, jer se nisu pojavili još neki Novosađani i oni koji tu stanuju...neki i nisu na forumu uopšte još uvek...sve u svemu bilo je super, samo da se još malo odužilo sa celokupnom ekipom...

ToPa 12.02.
11.11.07., 19:58
nenade sta ce ljudi pomisliti o tebi kad te vide sa toliko piva...samo se pogledaj na tim slikama ::D
a sto se hrane tice ja cu sledeci put da vodim da se ti geni najedes posteno...samo tebe...jel vazi?a posle cemo se pridruziti onakvima kao sto je nenad hehhe i kimo naravno :D
dakle sledece okupljanje je definitifno u novom sadu...

nenad
11.11.07., 20:06
Pomislice da je u pitanju fotomontaza, kao sto i jeste. Sledeci put se nadjite samo ti i Homer, pa ga vodi na zdranje, a mi vas cekamo u kafani.
Inace, Kimo je kriv, on me cimao da pijem, zar se ne secate da me je stalno podsticao da uzmemo novo pivo. A, mene je tesko naterati. 8)

ToPa 12.02.
11.11.07., 20:10
nemoj sad da se izvlacis kao kima te nagovarao...
pst ja i kimo smo posle produzili u kafanu...hihi

Bluie
11.11.07., 20:47
Dajte bre ljudi neku grupnu fotku,po mogucnosti da belezi i atmosferu i pijane ljude....tj. Nenada! ::D
P.S. Doiste....bejasmo duhom u NS,ali sledeci put ce biti konkretnije!

nenad
11.11.07., 21:06
Bice najbolje da na nasim okupljanjima od sada pijem samo vodu. Bas ste smarachi :shy:
Naravno, vatrenu vodu ::D

Bogica1985
11.11.07., 21:10
E, dokazi,dokazi!
Trenutno imamo toliko dokaza , da ako ih neko iz tvoje auto škole bude video, zabraniće ti polaganje do daljnjeg! ::D

nenad
11.11.07., 23:26
Jesi zamenio slomljeni far, kad smo vec kod kola? Mislim zbog one kune sto si chuknuo...

Bogica1985
11.11.07., 23:32
Ha,ha!
Farovi su na mestu!

nenad
11.11.07., 23:41
Onda si se izveshtio, momce! ::D Svaka cast, nego pricaj ti nama kako ste se ti i Kimo napili u Pancevu. Da ne bude posle ja najgori od sve
dece. Ko da sam sa babama izasao. Ju-ju, on pije pivo, i sedi na ladnom betonu. :lol:

Geni
12.11.07., 00:11
Dajte bre ljudi neku grupnu fotku,po mogucnosti da belezi i atmosferu i pijane ljude....tj. Nenada! ::D
P.S. Doiste....bejasmo duhom u NS,ali sledeci put ce biti konkretnije!


Pa evo i fotografija:

Sve je počelo divno. Ispred spensa su nas dočekale demonstracije :shock:

http://img155.imageshack.us/img155/5/ns1sn5.jpg

Pošto smo to uspešno preživeli, smestili smo se u neki kafić unutar spensa. Nenad, Kali, Dule87 (Vlada) i Topa strpljivo čekaju da organizator kaže koju reč:

http://img255.imageshack.us/img255/619/ns2ps4.jpg

On naravno telefonira i potpuno zapostavlja pozvane goste.

http://img223.imageshack.us/img223/7273/ns3ml8.jpg

Bifrost i njegov drugar nam se pridružuju.

http://img235.imageshack.us/img235/9451/ns4ze4.jpg

Pridružuje nam se i Jelena, dok Nenad negoduje zbog nedostatka piva:

http://img211.imageshack.us/img211/4839/ns5rx9.jpg

Vidljiva je promena raspoloženja čim je taj nedostatak ispravljen ::D:

http://img125.imageshack.us/img125/3089/ns6zw8.jpg

Sve u svemu bilo je dobro zezanje. Za nas trezne je malo predugo trajalo jer su stolice bile relativno neudobne. Ovima koji su konzumirali pivo to nije smetalo ;).



a sto se hrane tice ja cu sledeci put da vodim da se ti geni najedes posteno...samo tebe...jel vazi?a posle cemo se pridruziti onakvima kao sto je nenad hehhe i kimo naravno :D


Bez ovoga ne dolazim. Kimo je beskoristan što se toga tiče :D.

nenad
12.11.07., 00:38
Zaboravio si da slikas mrguda u cosku. Eto, da kazem ljudima da je bolje cimati ljude da idu kuci, i mastati o ladnim chvarcima u toplom krevetu,
nego popiti koje pivo i veseliti se s ljudima. Pravi si Indijanac. I to onaj meksikanski, sa bradom.

Bogica1985
12.11.07., 00:41
Ljudi ajde nemojte više da pravite zazubice, neko je bio sprečen da dođe ,a toliko je želeo!

nenad
12.11.07., 00:48
Sta si udario jelena na putu, pa si ostao sa ostecenim kolima? Dobro, to je opravdan razlog.

Geni
12.11.07., 00:52
Pa iz svega ovoga se izvlače pouke. Ti Bogice da si trebao da dođeš a ja da sledeći put tražimo lokal sa udobnijim stolicama, da prvo kontaktiram Topu da me odvede do neke dobre klope i da ograničimo broj piva na 10 po čoveku ukoliko taj neko ide samnom kolima ::D

nenad
12.11.07., 00:54
Ja se slazem. Deset je sasvim dovoljno. ;)

dule87
12.11.07., 01:15
eee kojih 10 malih ili velikih piva :)

Geni
12.11.07., 01:19
Pošto niko od prisutnih nije pio mala, njih ne računam. Nenad je jednom pokušao da naruči malo ali mu je konobar doneo veliko. Valjda je shvatio da bi, u slučaju da Nenad krene da pije mala piva, morao suviše da se šeta donoseći mu ih ::D.

nenad
12.11.07., 01:21
Pa 10 malih i 10 velikih, eto resenja. Drago mi je da si pomenuo momenat moje prisebnosti kad sam pokusao da narucim malo pivo. Ali, Kimo
nije dozvolio. Ipak moramo da slusamo organizatora skupa.

kimo
12.11.07., 01:25
E pa lepo...mislim da bi bilo dobro da se okupimo ponovo za 2 vekenda...naravno opet u NS :) Priznaj Nenade da je bilo i duplo više ljudi i da ti je bilo zanimljivije u gostima :P

nenad
12.11.07., 01:35
Pa bilo je duplo vise ljudi jer sam bio pripit ::D Koliko vas je stvarno bilo, ne znam. Ali treba da se podelimo u dve grupe - u zderache i u boeme.
Da ne bi bilo posle ovakvih prepirki. :lol:

Geni
12.11.07., 01:42
Slažem se za podelu ali su nazivi pogrešni. Trebalo bi da se podelimo u šljokare i gurmane. Vi prvi da idete u gusan i da poločete neki hektolitar piva, a mi da odemo na neku dobru klopu. To bi bilo idealno.

nenad
12.11.07., 01:46
Vise mi se svidjala ona prva varijanta, podela na zderonje i boeme. U principu nas tim je bolji. Mi sve vreme hocemo jos da ostanemo i samo se
smejemo i zezamo. A vi cim se nazderete hocete odmah da idete kuci. Video sam ja tvoj zamisljen pogled kroz zid, u pravcu Beograda. Sve vreme
si mastao o svom krevetu i veceri. ::D

Bluie
12.11.07., 01:49
Eeeextra zabelezini momenti, nenad se bas vidi u pravom svetlu...sta ces,drugar, otkrise te ::D
Sad ce da bude:"Hi, I'm Nenad and I'm an alcoholic"
Znaci Ns opet za 2 nedelje?

nenad
12.11.07., 01:53
Bojim se da je to vec bilo. Ovo je samo tribjut. A da pokazem svima da nisam bas takav, videcete da cu na sledecem okupljanju biti najtrezveniji,
onako kako me svi vi znate. Eto, posto ste me svi napali, stvarno ste mi ogadili pivo za sva vremena :X ::D
Hoces OPET doci Blujo?

Bluie
12.11.07., 01:55
Prijatelje,ako ja podjem nema apstinencije... :21n:
A dolazim sigurno,samo da uteknem sa sljake...za sad ne mogu,kao moram da se pokazem ::)

nenad
12.11.07., 02:04
Ma, sa ovakvim moralistima na forumu ne usudjujem se vise ni da pogledam alkohol. Ne racunaj na mene za opijanje. Geni ce opet da napravi
fotoseshn, a onda mi Kurir ne gine :shy:

marko
12.11.07., 18:50
Aaaaaaaahahahahaha, dobri ste svi sa ovim kvazi prepirkama, alkohol, NEalkohol, hrana, udaranje životinja itd... hahahahaha. Meni je stvarno žao što sam bio sprečen da dođem, ali ajde živi bili pa se opet skupilli :)
Jaaaaaao da išli ste na točeno nikšićko, sad mi je tek žao što nisam išao...
Jedina zamerka tu su stolice, ali niko nije hvalio prirodnjačni ambijent, fikusi, palme i tako to...
Sledeći put u Mačinac, tamo je udobnije, mnogo...

Geni
12.11.07., 20:55
Ali su zato te stolice KAPITALNA zamerka (ako si trezan) ::D.

Filip
13.11.07., 08:57
A je l bilo na tom skupu reci o necemu osim alkohola??? :D

Geni
13.11.07., 10:06
Niko nije ni pomenuo alkohol na okupljanju. Pričalo se o egzotičnim životinjama i probranim životnim temama :D. Alkohol (pivo) je postalo tema tek kada Nenada i Momčila nismo mogli da isteramo iz kafane :D.