PDA

Pogledaj punu verziju : Pauk kod agame



nenad
13.11.07., 02:33
Pojavio mi se neki pauk u terarijumu kod bradate agame, ne znam koji, ali sam video niti mreze razvucene po terarijumu. Pauka jos nisam video. Uglavnom, veceras sam
budio agamu iz brumacije i dao joj da jede. Jedan odrasli fobas je zbrisao agami, i zaboravio sam na njega. E, sad, malopre sam se spremao da legnem, pa kao ajde da izbacim
fobasa da ne bi grickao bangavu agamu koja kunta po ceo dan. I podignem panj, kad tamo visi fobas u mrezi mrtav! Pretpostavljam da je neki mali pauk u pitanju, mozda
krstash ili slicno, ali nisam imao pojma da moze tako lako da ubije fobasa i podigne ga da visi. Zao mi je sto nisam video taj obracun.

Geni
13.11.07., 08:35
Pa ili taj pauk nije uopšte mali ili je fobas bio već mrtav kada ga je pauk našao i umotao u mrežu. Nađi pauka pa nam reci. A to što ti se uselio u terarijum je normalno. Topli i vlažno. Idealni uslovi za njega.

kimo
13.11.07., 10:21
Kod agame ne treba da bude vlažno,ali je toplo, a i sobna vlaga je dovoljna za svakog pauka :)

nenad
13.11.07., 11:30
Da, nije vlazno. A pauk je definitivno ubio fobasa, jer je bio samo sat-dva u terarijumu, i sigurno nije umro sam od sebe. Naci cu zlotvora.

Geni
13.11.07., 12:25
Uuuu... kada ga nađeš, obavezno ga slikaj. Da vidimo mi tog monstruma. Deluje mi jako zanimljiv ;). Da li je bio odrasli fobas?

nenad
13.11.07., 12:26
Da, veliki fobas, maximalna duzina.

ludak
18.12.07., 12:41
nadji zlotvora :evil:

markozmaj
18.12.07., 16:47
kod mene se pojavio pauk kod stepeništa ispod ćoška linoleuma, kao mala tarantula je. poslaću sliku ujutro kad ga uslikam.
tu je već mesec dana.

nenad
18.12.07., 20:20
Meni je pauk kod koshijevih gekona ispleo mrezu i polozio jaja. Medjutim, nisu se izlegli mladunci :(