PDA

Pogledaj punu verziju : Tenebrije ili Super Crvi ??? :D



x3m.Marco
17.11.07., 15:27
Ne znam da li ste primetili ali ovi crvi se uwek javljaju u horror ili triler filmovima!
Jesu ovo neke hibridne tenebrije ili super crvi!
Evo screenshot-a iz filma Mind Hunters http://www.imdb.com/title/tt0297284/
http://img408.imageshack.us/img408/5958/bscap0000bv8.jpg

Geni
17.11.07., 15:50
Zoophobas morio

x3m.Marco
17.11.07., 15:54
aha i meni se cini!
Gledam film vec 42min 36sec i jako je twisted! Preporuchujem ko voli takve!!!

Geni
17.11.07., 19:11
Ja ne. Slika je odvratna i nije mi jasna njena svrha. Ako neko hoće da vidi gimilu fobasa može to da učini i u kutiji sa mekinjama i koncentratom za piliće. Ne mora da ih prospe po licu neke lutke. :D

x3m.Marco
18.11.07., 01:04
Lepo sam pitao koja je vrsta ovog crva tj.vase misljenje koje se javlja stalno u filmovima!!! Inache pise da je ovo screenshot iz filma ako nisi procitao bas mi je zaooo!!!

Geni
18.11.07., 01:42
Rekao sam da mi nije jasno zašto bi neko u filmu prosuo gomilu fobasa na lice neke lutke (mada vidim da ima i onih kojima je to super) Poenta toga mi je potpuno nejasna. Fobasi nisu crvi koji bi se našli na nekom telu u raspadu, pa ako je neko hteo da napravi takvu paralelu nije uspeo. Sami po sebi nisu strašni ni ljigavi.

Da si pročitao malo više po forumu video bi da u delu 'Živa hrana' prva tema sadrži gomile slika gorepomenutog crva.

Bifrost
18.11.07., 02:59
meni nije jasno zasto ih zovu ''super worms'' kad nisu crvi nego larve?

Geni
18.11.07., 04:17
Pa činjenica da su svi ovi crvi koje koristimo u ishrani naših ljubimaca ustvari larve. I tenebrije su larve. A opet ih svi zovu crvi.

x3m.Marco
18.11.07., 10:12
Vratite mi SCREENSHOT :D

Geni
18.11.07., 15:18
Slika nije sklonjena.

nenad
19.11.07., 02:08
O cemu se radi? Slika se sada ponovo vidi, a jedno vreme je nije bilo, iako je Geni nije sklanjao.

Geni
19.11.07., 02:15
imageshack zeza. Nije mu prvi put. Pošto ostale slike odatle su mogle normalno da se vide, pretpostavljam da su je oni uklonili pa vratili. Imaju tendenciju to da rade kada nisu sigurni da li je slika prihvatljiva. Meni su jedan makro Brachypelme albopilosum sklonili samo zato što se zvala curly hair. Na slici su se videle samo dlake pa nisu hteli da rizikuju šta je u pitanju ::D

nenad
19.11.07., 11:18
Curly hair?! Pa, ti si jedan bolestan covek! ::D ::D

Proka
19.11.07., 13:10
e to sam i ja hteo da napishem :) nisi bolestan samo malo nastran :lol:

Geni
19.11.07., 13:39
Eto još jednog razloga zašto mrzim te 'narodne nazive' :evil:.

Eno je još uvek rupa među slikama u temi 'Moje Brachypelme'. Lepo stoji "Evo i zašto je zovu curly hair tarantula" i ispod toga nema slike :S. A bilo je ::D

marko
19.11.07., 14:09
Probaj na www.photobucket.com ako još uvek imaš tu sliku na kompu.

Btw, slika je bolesna (mislim na sliku sa fobasima).

Geni
19.11.07., 14:20
Pa slika je na granici. Bila je rasprava na moderatorskom delu foruma da li da se slika skloni ili ne. Odlučili smo da je zadržimo jer nije toliko strašna. Bilo je nekoliko već slučajeva kada nije bilo dileme i slike su trenutno sklanjane. Da je ova slika malo eksplicitnjija ne bi je ni imageshack zadržao.

Nije bitno šta se vidi na ovoj slici već na šta asocira. Ne žele svi da gledaju takve stvari i zato se takve slike uglavnom sklanjaju. Meni takve slike uglavnom ne smetaju jer sam veliki ljubitelj horor filmova (doduše ne treša :D).

A za curly hair nije problem. Staviću je ponovo na imageshack samo pod drugim imenom ;).

nenad
19.11.07., 14:53
Manijak ne odustaje!