PDA

Pogledaj punu verziju : Tarantule-dosta dobra galerija



arhivu
06.12.07., 01:54
http:// www.minaxtarantulas.net/

arhivu
06.12.07., 01:57
Na ovom sajtu imaju i mnogo dobri linkovi.Stvarno vredi pogledati.

zarko
06.12.07., 02:07
ali nije ubdejtvoan od 2005

arhivu
06.12.07., 02:16
Da ali ima interesantnih stvari za pocetnike,cuvanje,knjige,terarijumi...pa rekoh trebace mozda nekom. :D
A kad smo ko updejtovanja, znam ja jos neke sajtove koji nisu updejtovani par meseci :D

zarko
06.12.07., 02:18
aaa
ja pravim novi bice za neki dan promenjen totalno ...zato nema tekstovaali racunam da cu do nove godine staviti jos 2 teksta!!!

arhivu
06.12.07., 02:23
Super!!!Obavezno javi kada bude gotov.Koji je posao postaviti sajt?Sta ti sve treba i kolko kosta?Izvini idem off topic ali nesto sam razmisljao o tome.
Pozdrav

zarko
06.12.07., 02:37
pa najteze je da ga popunis ..mene kosta oko 1700 din god.
ostalo radim sa drugarima koji se razumeju ...koji rade dizajn i sl....grebem se !!!
ali opet ja najvise radim na njemu !!!moje ideje i struktura

arhivu
06.12.07., 10:25
A kome uplacujes tih 1700 din?To je neki provajder?Izvini sto te gnjavim oko ovog. :shy:

Geni
06.12.07., 12:17
Pa moraš negde da hostuješ sajt. 1500-1700 dinara su ti standardne cene za osnovni paket kod nekog od ovdašnjih resellera (i teraristika se tako hostuje). Uplatiš hosting jednom godišnje kod neke krštene hosting firme i miran si.

Nemoj da brkaš host sa domenom. I dalje ti treba ime.

arhivu
06.12.07., 14:40
Hvala Geni.Da li se i domen placa?
Bas sam neobavesten :shy:

zarko
06.12.07., 15:58
mislim da ne...
nema pojma mene kosta hosting ...i dizajn kosta i odrzavanje ako hoces oko 250E kosta ..mada to mnogi rade sami ...

Geni
07.12.07., 09:07
Pa pošto ću inače da rascepkam ovu temu da lepo bar odgovorim.

Da bi ti saj bio vidljiv na internetu trebaju ti 2 stvari. Ime koje uzimaš od nekog registranta. www.xxxxx.co.yu je besplatno ako imaš firmu, dok su .com .org. .net itd. komercijalni i kupuju se. To sve možeš da završiš preko nekog resellera ili direktno. Lakše ti je ti to sve reseller završi da se ne bi bakćao sa DNS om i ostalim glupostima. Naravno moraš prvo da vidiš da li je ime koje želiš da registruješ slobodno. To nije skupo.

Posle toga uzmeš neki paket na serveru (plaća se na godinu dana) i dobiješ pristup svom control panelu preko kog podešavaš sve što ti treba za sajt koji praviš.

Na kraju napraviš sajt (ili unajmiš nekoga da to uradi umesto tebe) i postaviš ga na server.

Sve ovo može da se nađe i besplatno (najčešće sa raznim reklamama i pop-up prozorima) ali mislim da se to ne isplati. Bolje je lepo platiti neki dobar hosting i biti miran što se tiče funkcionalnosti sajta.

Miroslav
16.08.08., 01:45
Još jedan sajt sa nekih 400 - 500 slika o tarantulama u galeriji.

www.tarantulacanada.ca