PDA

Pogledaj punu verziju : gekon..prehlada ili šta već



jana
18.12.07., 11:03
Ehej, čuvari leoparda ili uopšte gekona..
Desilo se sinoć da mi se leopardica iskakila zvučno.. nije baš tečno govance, ali nije ni uobičajeno čvrsto.. Boja je ok. Ponašanje njeno je ok. Jede ok. Uglavnom sada dubije. Juče se presvukla ok. Dakle, sve je ostalo sa njom ok.
Da li se desilo nečijem ljubimcu da se nekad tako malo žešće olakšalo? A da nije bilo za uzeti za ozbiljno?
Ima podno grejanje, dakle, pod njom je toplo, jedino što je u sobi inače malo ladnjikavo i biće dok se ne reši gospoda iz toplane da izađe na teren i interveniše. Jel moguće da je prehlada?

nenad
18.12.07., 11:42
Ma, nije nista ozbiljno, sigurno. Desi se to ponekad. Ne verujem da je prehlada, posebno ako imas podno grejanje...
A sta fali rechi izmet? Morate li svi da se koristite pezorativima kao sto je govance? Sram te bilo tih godina! ::D

jana
18.12.07., 11:49
kojih godina?? ::D ne shvatam..
izmet je odvratan izraz i asocira na nešto gadno.
govance je blaži termin i odnosi se na nešto malecko, negadno. ;)
pa da.

nenad
18.12.07., 12:01
Pa, da, a zamisli da se na forum ukaci par ljudi od pedesetak godina - ozbiljnih terarista. Pa vide da mi umesto reci izmet govorimo govance. Koji ce
im zakljucak biti? Da ovo nije ozbiljan forum. Bar bih ja to pomislio. A nadji ozbiljan strani teraristicki forum na kom ljudi ovako pricaju. Mozda na
Kingsnake forumu? Nema sanse.

jana
18.12.07., 12:07
hm, pa treba da se obrati pažnja na suštinu problema a ne način izražavanja koji u mom slučaju uopšte nije bezobrazan.
al ako šteti ugledu foruma, nek me isprave admini, tj. nek umesto govanceta umetnu izmet.
a dalje želim da čujem jel neko imao sličnih iskustava sa svojim gekonima..

zarko
18.12.07., 13:13
kazes onda kopra ....
samo prati gustera sad nista ne mozes da zakljucis.