PDA

Pogledaj punu verziju : tarantule mesanci



ludak
18.12.07., 22:10
Ovih dana sam bi u fauni video mladunce mislim abupiloze i vagansa. sta mislite o tome .Ja mislim da je to debilno jer dve vrste netreba da se mesaju jer bi se te tarantule u kasnijim generacijama mogle pogresno nazvati i prodavati pod nekim drugim imenom i pokvariti prodaju originalne vrste

zarko
18.12.07., 22:30
stavpvi su razliciti...
sot se mene tice neke bih pario a neke ne bih..npr brahipeleme ne bih ukrstao jer se one prodaju puno ali neke druge bih ...

Bifrost
19.12.07., 00:11
Bila je tema vec o ovome...

Geni
19.12.07., 00:17
Bilo je već nekoliko tema o ovome ::D.

kimo
19.12.07., 00:48
Briši ovu temu, po mom mišljenju...

@ludak: uvek prvo potraži temu koju hoćeš da postaviš kako se ne bi duplirale teme ovako, jer to nema smisla, a i neće biti pregledno kasnije, tako da apelujem da se koristi "search" funkcija za pretragu!

Geni
19.12.07., 00:53
Temu zaključavam. Ne samo zbog toga što je ovih tema već bilo (Kimo je lepo uputio apel kojem se pridružujem) nego što je tem ajako škakljiva. Da je samo u pitanju lično mišljenje da li ko voli ili ne voli ukrštanje vrsti ne bi bilo nikakvih problema ali ove teme se razviju u mnogo dublje diskusije oko mešanja u prirodu, genetike, uništavanje prirode i potencijalne opasnosti po vrste. U tim starim temema pročitaj stavove ako te interesuju.