PDA

Pogledaj punu verziju : Retke tarantule Split iz: Brachypelma bohmei



D@nijel
17.01.08., 20:26
E posto nisam znao gde da postavim pitanje postavicu ga ovde.Koje vrste tarantula se slabo nalaze kod nas i neka mi neko pusti poruku na pp sa nazivima i cenama kod nas kad ih ima i velicinom.

Bifrost
17.01.08., 20:51
Kad ne znas gde da postavis, otvoris novi topic :D. Ovako samo cika Goranu pravis posao :lol:

Pade mi jedna na pamet, proka ce se sloziti samnom, Avicularia juruensis ovde je niko nema, a meni je bas zestoko zapala za oko :D wow rima :lol:

http://giantspiders.com/A_juruensis.html

Edit: dodao zarez ispred a

D@nijel
17.01.08., 20:57
xa xa,ok reci mi samo jel znas mozda njene cene.

zarko
17.01.08., 21:11
pa 95% tarantula nema kod nas!!!
s obzirom da ima 800+ vrsta
inace rod brachypelma je najzastupljeniji
uglavnom sve sto ima u evropi moze i ovde da se nabavi!!!

Proka
17.01.08., 21:45
Kad ne znas gde da postavis, otvoris novi topic :D. Ovako samo cika Goranu pravis posao :lol:

Pade mi jedna na pamet, proka ce se sloziti samnom, Avicularia juruensis ovde je niko nema, a meni je bas zestoko zapala za oko :D wow rima :lol:

http://giantspiders.com/A_juruensis.html

Edit: dodao zarez ispred a



:icon_thumright:

D@nijel
17.01.08., 23:38
Nisam mislio na bukvalno sve vrste,vec na one koje su najvise zanimljive a tesko se nalaze kod nas.A imam ortaka u Austriji pa bih video sta tamo ima i koja je razlika u ceni.Pa ako moze nesto da se nabavi.

Proka
18.01.08., 00:02
evo za mene proveri koja je cena P.metallica ;)

D@nijel
18.01.08., 01:19
Vazi cim vidim cenu javljam. :)

kimo
18.01.08., 01:26
Ljudi ovde slabo kontaju neke stvari...ovde može svašta da se nabavi, ali je pitanje da li ti imaš novaca da platiš, naravno da ti niko neće naći povoljno kao taj drug u Austriji(mada su tamo skupi paukovi, jer ih nema puno...), a i niko neće za eksere da se cima za par paukova koji tebi trebaju, tako da je najbolje da se gledaju ponude koje ljudi imaju već, jer se tu može naići na već odgojene jedinke po nižim cenama...

Srks
18.01.08., 01:28
Proko P.metallica ti je nekih 70-75 eur min.

Proka
18.01.08., 01:29
evo za Bifrost-a
samo nabavi ovakvog durgara i resheno :)

http://www.youtube.com/watch?v=SE_oXOCMOrg&feature=user

Proka
18.01.08., 01:30
ma znam srks ... nego kada covek pita opet da uporedi cene ajde da vidim i trzishte kod njih ;) ;)

Bifrost
18.01.08., 01:34
Hehehe, pa ja sam ti dao taj link na chate :D

Proka
18.01.08., 01:40
brate tada sam bio na poslu ::)... tako da si mi kojim slucajem dao i 100e ja bi zaboravio :icon_blackeye: :erm:

D@nijel
18.01.08., 02:54
Kimo hteo sa da kazem da ako tamo imaju neke vrste koje ovde slabo dolaze a lljudi ih zele a kod nas su velike cene tih vrsta,onda zasto da ne pogledam tamo gde je verovatno vece trziste nego kod nas i ako postoji neka mogucnost da je jeftinije nego ovde po srbiji,nista vise.E sad ako je tako kako ti kazes onda ok nema frke,ipak se ti razumes mnogo vise od mene.Ja cu pogledati za proku i bifa koliko su te vrste za koje su oni pitali a tema neka se zakljuca.

Proka
18.01.08., 14:05
istripovao si se @D@nijel-e ... nije kimo mislo nishta loshe (valjda ::D)
a shto bi zakljucavali temu .... ???

Srks
18.01.08., 14:14
Takodje mislim da kimo nije mislio nista lose. Inace ti slobodno pogledaj. ::D

kimo
18.01.08., 18:24
Ne mislim ja ništa loše nego piše samo činjenice...ovde su ljudi čudni jako,pa zato i ja tako kažem...inače se dešava to stalno,ali nije ni bitno to nema veze sa ovom temom.

Treba proveriti ukoliko možeš da nabaviš nešto čega ovde nema, ako uspeš javi i meni :)

D@nijel
18.01.08., 18:41
Ma nisam ni mislio da je mislio lose,nego sam rekao ako je zeznuto toliko onda ok,ali sam mislio sto da ne ako moze. ;)

Proka
18.01.08., 18:47
Nemojte sada polemisati !!! Nego D@nijel-e proveravaj cene ;)

D@nijel
18.01.08., 22:54
za Proku-Poecilotheria metallica 1,5-2cm je 125 eura tako da je to bolest i ne isplati se. A Bif nema avicularie u prodaji.Tako da izgleda da je ovo losa ideja bila. :)

Bifrost
18.01.08., 22:56
Hehehehe, bar si se potrudio :D

D@nijel
18.01.08., 22:59
hteo sam da pogledam da li nesto moze,koristilo bi svima.sta da se radi. :)