PDA

Pogledaj punu verziju : Parenje Poecilotheria regalis-a...



kimo
12.02.08., 21:25
Danas je bio prvi pokušaj parenja mog para. Nije bilo ništa od parenja, jer mislim da će se ženka presvlačiti uskoro, ali je bilo lupkanja i to identičnog kao na onom klipu, jako se čuje i u tom je ritmu...ostale informacije će biti kako vreme bude prolazilo i kako se nešto bude dešavalo, mada je bilo nešto drmusanja i lupkanja ženke, mislim da će za 2 meseca maksimalno biti uspešnije.

ToPa 12.02.
12.02.08., 21:29
ajde kimo ne daj se... :lol:
sad je svima krenulo sto se tice parenja ;)
bice puno malih :th_clap:

spiderboy
12.02.08., 22:15
držim ti palčeve za sledeći put

kimo
12.02.08., 22:56
Videćemo,samo sam hteo da potvrdim da se lepo čuje lupanje i da je fascinantno...

zarko
13.02.08., 03:04
poeciloterije su malo agresivnije... :) od cmabridgeia

kimo
13.02.08., 10:22
Znam da jesu, ali onda nije izlazila iz bunkera, iako je ovaj zab'o direkt unutra...sigurno bi ona izašla da je htela...inače ako se presvuče ukoro, a skoro sam 100% siguran da hoće, onda ću ih staviti zajedno pa ako bude slična situacija, ću ih ostaviti zajedno duže vreme...

Stricek matija
13.02.08., 10:35
ja sam probao parit prošle godine.. ženka je maznula mužjaka...

sad sam nabavio novog..iako još nije spolno zrel.. al bude jednog dana.. nadam se do ljeta :)

i ako bude kaj od toga..onda će matija imat komunalne terarije ..wheeeeeeeeeee.... :lol: :lol: :lol:

zarko
13.02.08., 13:40
hahaahha
matija nisi jedini koji radi na tom planu... wheeeeeeeeee
nema epseg od tog !!!

Stricek matija
13.02.08., 20:06
:lol: :lol: :lol: :lol:

je..čitao sam dosta o tome... i već sam doma napravio mjesto za 2 do 3 komunalna terarija... samo čekam da dođem do regalisa vlastitog uzgoja pa da onda to provedem...

marko
14.02.08., 20:09
Evo pogledajte jedan kratak deo celog događaja, snimak ne odiše kvalitetom jer smo snimali u mraku,
nightshoot nije baš sjajan. Uglavnom čuje se sve :D
http://www.youtube.com/watch?v=-ZiQ-k81sYk