PDA

Pogledaj punu verziju : CroForumi



J.A.M.
15.02.08., 22:04
Ne znam dali smijem nesto reci o svojoj stranici, ali probat cu. ::)


Forum koji obuhvaća gotovo sve kategorije današnjeg života. Počevši od "Cafe Bar-a" gdje članovi razgovaraju o neobaveznim temama, pa preko nama dragim "Kučnim Ljubimcima" (akvaristika, teraristika, psi, mačke, glodavci...), i telefona, računala, auto-moto svijeta i nautike, sporta pa sve do tema u našem životu kao što su zdravlje, posao i karijera, ljubav i erotika, te na kraju moda i ljepota.
Uglavnom, ovaj forum vrijedi posjetit i vjerujemo da će svatko naći temu koja ga zanima i u koju se može uključiti i razgovarati sa ostalim članovima foruma.


www.croforumi.com

Bifrost
15.02.08., 22:54
covece ne secam se kad sam se zadnji put ovako nasmejao tu je neko kuce koje lize monitor :lol:. Upocetku nije smesno ali gledajte duze :lol: . Vidim da pocinje u joomli ali ne shvatam foru sa kucetom? :lol:

J.A.M.
16.02.08., 10:47
a skuzio si tu foru. :D :D

malo sam to napravio da posjetioce nasmijem i malo razveselim.

Sta nije dobro??? ::D ::D

Bifrost
16.02.08., 14:47
Aaaaaaaaa, ja sam mislio stvarno neki forum pa trenutno nije bio u finkciji pa si linkovao ovo. Super je mene je bas raspolozilo :D Samo sto mi je unutrasnja strana monitora cista moram da nabavim jednog takvog za spoljasnji deo monitora ::D