PDA

Pogledaj punu verziju : home page



markozmaj
25.04.08., 23:58
Posto vidim da nije odradjen home page a pise da je u izradi skoro godinu dana (koliko pratim ovaj sajt) dao bih jedan predlog ako moze.

Posetite ovaj link http://www.mkportal.it/ i mozda vam se svidi. Integrise se sa SMF-om i stvarnoje dobra stvar>

Pozz i nemojte se naljutiti sto sam dao predlog ! ::D

miljance
29.04.08., 21:05
Naravno da se ne ljutimo. To je i nasa ideja, samo treba da sednemo i da poradimo nesto o cemu vec pricamo godinu dana :) .

Geni
29.04.08., 21:15
Ma samo nam treba template. Dizajn je problem. Ostalo je sve već urađen a nije ni problem da se ponovo uradi.

Geni
29.04.08., 21:40
Inače, kada sam gledao ove prostije varijante za home page najbolja varijanta je ispao http://www.tinyportal.net/index.php

markozmaj
30.04.08., 00:39
Nisam naleteo na taj tinyportal!
Nadam se da ce te to srediti :D

Geni
03.05.08., 02:33
Ima jedna jako zanimljiva stvar sa ovim mkportalom, Kaže: Uses forum skins for portal. To bi značilo da može da iskoristi postojeći template za home page. Ovo ću da probam u narednih par dana. Zvuči interesantno.

markozmaj
03.05.08., 19:12
Da zato sam i predlozio :D

Geni
13.05.08., 10:20
Ok, ovako. Juče je održan sastanak upravnog odbora (Miljan i ja u piceriji sa laptopom ::D) i odlučeno je sledeće:

Sajt će definitivno da ide u Joomli. Ovaj mkportal je ok ali ni blizu joomli što se tiče mogućnosti. Najveći mu je problem statični sadržaj koji se jako komplikovano postavlja i prati.

Istina je da može da koristi template sa sajta (imali smo instalirana oba i mk i tiny) ali ne u potpunosti. Na primer ako SMF template ima zaobljene ivice, što se postiže malim gif-ovima za sva 4 ćoška, MK portal to neće koristiti. Kako god da se okrene, morao bi da se pravi (ili bar dorađuje) template za sajt posebno. A morali bi i da zamenimo sve one odvratne ikonice ::D.

Tinyportal je dosta prostiji i predstavlja nadogradnju SMF-a. Dosta je integrisaniji i mislim da će, ukoliko bude problema sa povezivanjem baze Joomle i SMF-a, tinyportal biti stavljen kao mala nadogradnja foruma. Nezavisno od sajta.

markozmaj
13.05.08., 19:13
OK drago mi je da sam vas bar malo pogurao da to sto pre odradite!!
Ipak je greota da ovako dobar sajt nema neki homepage ::D