PDA

Pogledaj punu verziju : Survivor



LukaTDB
22.05.08., 18:03
eo mene su danas zvali da sam usao u uzi krig i idem prekosutra na kasting u BG, ako bidem primljen druskacu se sa zmijama, gusterima, paucima :) jel hoce neko nesto da poruci? :D salu na stranu, u pitanju je ostrvo u panami, jel ima neko neki savet koje zivuljke da se pazim? :D

marko
22.05.08., 18:25
Hehehe svaka čast, i moj cimer se prijavio ali ga nisu zvali :/
Uglavnom danas mi je pričao kako je noćas sanjao da su ga zvali, kakav trip :lol:
Za Panamu nemam pojma.

Bifrost
22.05.08., 18:30
Ka ce to biti da se gleda?

silwert
23.05.08., 02:14
i ja se prijavio ali nista od poziva a tako sam zeleo da zbrisem negde na letovanje ::D sad cu morati ici u grcku :(

Kuni
23.05.08., 10:23
Bravo Luka, paz da ne zeznes u BG pa ces ti nama pricati sta ima u Panami (mozda i nesto doneti ;)).

http://www.serve.com/CZBrats/Facts/snakes.htm

a izgleda da ni zabe bas ne bi trebao cackati

http://waynesword.palomar.edu/dartfrog.htm

grisha
23.05.08., 10:36
ja sam razmisljao da se prijavim, ali nemam kome da ostavim zivuljke.

LukaTDB
23.05.08., 12:40
koliko sam skontao 15.07. su ucesnici vec u panami a od septembra se prikazuje na tv-u, nadam se da ce me primiti, trebaju njima pacijenti kao ja :D u uzi izbor je uslo nas 500 a bira se 22 ljudi, dva plemena po 11 (ili nas salju na fudbal?) rekli su da je obavezno poneti kupace gace na kasting :D juce sam bas mojoj lepsoj polovini rekao da je jedini problem sto necu imati aparaaaaaaaaaaat, takva priroda bez aparata :( ali ako dobijem 100.000e idem turisticki sa nekom svinjskom opremom za fotkanje :lol: :lol: ::D a kakve sam srece pre polaska cemo zaratiti sa nekim ljudozderima sa paname :D

El Djapo
27.05.08., 15:04
Pa posto idete na ostrvo ne trebas nicega da se plasis, jedino ako to ostrvo nije Qemada grande gde zivi naj otrovniji predstavnik Bothrops vrste - Bothrops insularis... Koliko ja znam na drugim ostrvima u juznoj Americi nema otrovnih zivotinja (u moru da)... U svakom slucaju SRECNO, i ako te izaberu zelim ti da pobedis (glasacu za tebe)...

LukaTDB
27.05.08., 15:16
ne mogu sada da se setim naziva ali nije to sti si pomenuo... hmmm, ocekivao sam otrovne vrste na kopnu a ne u mozu :( smrdecu dva meseca :D :D :D a glasanja nema za publiku, ucesnici jedni druge izbacuju. Bio sam na drugom krugu i sad se nadam da ce me zvati na poslednji gde ce biti prihofizicki testovi... nadam se da ce me primiti!

El Djapo
27.05.08., 16:38
Drzimo ti palceve !!! Ali nemoj da nas zaboravis i da se uobrazis kada budes uzeo pare i budes postao poznata licnost :smoker:

LukaTDB
27.05.08., 18:32
ah, kontam da pocnem da pevam u grandu ako pobedim hahaha :D ::D

markozmaj
27.05.08., 18:36
Da snimis duet sa sekom :D

LukaTDB
27.05.08., 20:31
pa nem pojma, slavica cukteras mi nekako vise lezi :D ::D ::D ::D ::D ::D :lol: :lol: :lol:

Bifrost
27.05.08., 22:00
Hahahaha, a Sladjana Milosevic :lol: Miki Miki veliki, miki miki lud lud lud :lol:

LukaTDB
28.05.08., 00:43
a sladjana je vec bliza onome sto ja slusam, ipak je to r'n'r a ja hocu da snimim jedan narodnjak :D

Proka
28.05.08., 06:28
ma jedan kvalitetan duet sa SEJOM KALACOM i zavrshio si posao 8)

Bifrost
28.05.08., 11:40
Sa govedom ::D

Mihajlooo
25.06.08., 17:00
Ja sam mog tatu prijavio i bili su zvali a nazalost bas tada kada je kasting i takmicenje nije tu pa je odbio da ide :(.
Ali neka bice nesto valjda dogodine :D

Proka
25.06.08., 20:43
da bre luka shta bi sa ovim ???!?