PDA

Pogledaj punu verziju : Teraristika Zagreb



Stricek matija
03.06.08., 11:14
Poštovani,

dozvolite mi da Vam ukratko predstavim događaj „Teraristika Zagreb“ koja je zamišljena kao dvodnevna izložba s predavanjima na temu njege, držanja i zaštite gmazova.


I dan - Četvrtak 05.06. 2008.

Ured za Poljoprivredu i šumarstvo, Avenije Dubrovnik 12, III kat, 14:00-16:00h



Okrugli stok na temu "Poskok"



Jedan od vodećih svijetskih stručnjaka u području zmija Dr. Rainer Fesser iz Austrije održat će predavanje na temu „Poskok u Hrvatskoj – njegova uloga i značaj“.

Od ostalih sudionika izdvajamo: Dr. Maja Lang Balija iz Imunološkog zavoda, Christian Janatsch, predsjednik Udruge za zaštitu prirode (Tierhilfswerk - Austrija) i Neven Vrbanić .

Osim predavanja obaviti će se i kratka ceremonija dodjele nagrade za zaštitu prirode od strane Austrijske organizacije za zaštitu životinja Tierhilfswerk.

Gospodin Christian Janatsch, predsjednik Udruge uručiti će nagradu Dr. Maji Lang Baliji, Dr. Rainer Fesseru i Nevenu Vrbaniću za doprinos u zaštiti poskoka u Hrvatskoj. Udruga Tierhilfswerk ovu nagradu dodjeljuje jednom godišnje u EU.


II dan. Subota 07.06.2008.

Tribina grada Zagreba, Kaptol 27, 09:00-20:00h



Cijelodnevna izložba zmija, guštera, kornjača i paučnjaka s odabranim predavanjima.



Na izložbi će biti izloženo tridesetak vrsta zmija, guštera, kornjača i paučnjaka. Ljudi sa dugogodišnjih iskustvom u držanju ovih životinja biti će spremni odgovorit na bilo koja pitanja vezana za ove životinje i prenijeti svoja znanja u vezi njege i držanja ovih „specifičnih“ kućnih ljubimaca. Izložba će biti upotpunjena odabranim predavanja na temu gmazova i teraristike namjenjena ne samo ljudima koji se time bave, već i svim onim zainteresiranim koji se po prvi puta susreću s ovakvom vrstom životinja.



http://xs128.xs.to/xs128/08232/index.php271.jpg (http://xs.to)

grisha
03.06.08., 16:15
a joj pa gde bas cetvrtak !!! nema sanse da dodjem a bas me zanima. imam jedan predlog da snimite predavanje pa da postavite na youtube ;) takva predavanja i izlozbe mene zanimaju. male sus sanse da dodjem i u subotu, ali uvek postoji to ali..... :D

Stricek matija
04.06.08., 08:52
probat ćemo organizirat snimanje za četvrtak...
al subota bi trebala bit fenomenalna..pa probaj doć.. znam da je dug put... al jednom se živi :lol: :lol: :lol:

grisha
04.06.08., 09:18
ma nije put problem nego obaveze, da sam znao da ce ovakva manifestacija biti sad u subotu pomerio bih obaveze. videcemo, nista ne garantujem. ;)

kimo
04.06.08., 09:52
Siguran da će biti super, pa ko može neka se uputi u ZG. Ekipa je super, vidim da će predavanja da drži Vrba, koji je verovatno jedan od iskusnijih odgajivača zmija na Balkanu i šire...

Svaka vam čast na organizaciji! Ovakvih dešavanja nema puno uopšte, a trebalo bi.

Stricek matija
06.06.08., 09:45
to je sutra... jel dolazi neko?