PDA

Pogledaj punu verziju : nenad iz kovina- ukrao mi zmiju



zarko
07.06.08., 22:14
ko sto sma vec i napisao lik koji se zove Nenad Kis iz Kovina je pre jedno mesec dana bio do mene da uzme pitona od 120cm. Dogovorili smo se preko telefona i sve precizirali. kada je doso u nis pricali smo jedno 4-5 sati i lik je zvucao iskreno.
reko mi je da novac nije poneo ali da mi daje podatke iz licne karte i da ce mi prvog radnog dana (postoje bila subota) uplatiti 40E za zmiju. ja sam mu je dao na povrenje ali izgleda da sam procenio lose.
proslo je vise od mesec dana ali sam resio da sve vas obavestim.

rekao mi je da saradjuje sa Pedjom, toliko znam. i iz price sa clanom sa ovog foruma mi je receno da je takodje i njemu uvalio nesto ali to mora da potvrdi clan koji mi je ovo ispircao preko telefona.

skrecem paznju svim na forumu da je lik prevarant i savetujem da ne saradjujete sa njim.
ako je neko u situaciji da pomogne voljan sam da podelim novac.

hvala

Ig0r
08.06.08., 01:07
Šta reći? Ovakvi ljudi zaslužuju samo pošteno gaženje!!! (Ovo nije poziv na nasilje, samo malo)

zarko
08.06.08., 04:48
sta mislis kako mi je.
ovo nije prvi put i vise se i ne nerviram toliko :)
ali bitno je da se zna kako bi ih ljudi izbegavali.

nadma se da je tema na mestu....

dane
08.06.08., 09:56
Najmanje što može da se uradi je ovako da ga "lepo" predstaviš imenom i prezimenom! To je dovoljno za druge da ih upozori da sa takvim ljudima NE SARAĐUJU! Đubradi ima svuda oko nas :evil: Pa zar se za 40E prodaje obraz???

nenad
08.06.08., 11:23
Tako ti i treba kad pitona od 120cm prodajes za samo 40e, zar se tako podcenjuje zmija?! ::D Dane je u pravu, daj ime i prezime da se jos neko
ne opeche.

Filip
08.06.08., 12:17
Meni su prodavali obraz i za manje pare...nego, daj ti uzmi tu adresu iz licne, pa petorica u kola i ajmo u kovin da posetimo Nenada :evil:

Bifrost
08.06.08., 12:34
Tako ti i treba kad pitona od 120cm prodajes za samo 40e, zar se tako podcenjuje zmija?! ::D


Da i ja gledam cenu nisam znao da su tako jeftini....

Ne znam sta da kazem, a nije ostavio broj telefona?


Edit: Zarko ti si zavrsio psihologiju? :). Ne mogu da verujem da je tebe uspeo da zavara. Mora da je dobar lazov....

zarko
08.06.08., 15:40
pa reko je da saradjuje sa Pedjom, znao je neke osnovne stvari...
vodio ga da jedemo pa na pice...to mi je najvise krivo.
kad ga dobijem telefonom on mi prica da ce uplatiti...kako nije stigo it

IV@N
08.06.08., 16:08
Kao sto dane kaze stavi mu ime i prezime pa nek se onda bruka :evil: :evil:
stoka raspala,###### zarko postoje takvi slucajevi i u mladjim generacijama kao meni das nekom ortaku CD,a on kao nije kod mene znas kako to vec ide.

IV@N
08.06.08., 16:09
govorim na sitnijim primerima,al to deriste kasnije izraste u gamad poput tog nenada

Bifrost
08.06.08., 16:36
govorim na sitnijim primerima,al to deriste kasnije izraste u gamad poput tog nenada


Hahahahaha, ova ti je dobra :D

IV@N
08.06.08., 16:50
:D :D

zarko
08.06.08., 17:59
Nenad kis iz Kovina

Geni
10.06.08., 11:31
Tema je potpuno na mestu jer je ovde u pitanju klasična prevara. I to planirana unapred. Nem ašanse da neko krene iz Kovina za Niš da kupi zmiju po dogovoru a da pri tom ne ponese pare. Jedno je da se prethodno dogovorio sa tobom da ti plati kasnije ali da zapuca do tebe bez para znači da mu je to i bio plan.

Nije strašno za 40 EUR, nauk je bitan. Više to nećeš raditi i nećeš imati problema a on će biti trajno obeležen kao prevarant. Mali je ovo svet, ubrzo će svi to znati o njemu. Naročito ako nastavi da se bavi egzotičnim životinjama.

Bifrost
10.06.08., 16:16
Pa dobro piton od 120cm verovatno vedi vise... Al ono da taj neko dobije ispod cene i jos prevari za to je stvarno odvratno... Jel bar znao sta uzima (koliko raste), da li je uzeo i neku opremu za zmiju, ja se tu bas ne razumem ali mislim da njima treba one UV sijalice, vitamini...? Cudno da to nije trazio (ako nije)... Ko zna zasto je i uzeo zmiju...

milosVTS
10.06.08., 17:21
samo cu reci strasno!!!!!!!....a i kad razmislim greota da bijes budalu za 40e

Bluie
10.06.08., 19:23
Sto gre'ota...svasta se desava i za mnogo manje pare! Imas podatke iz licne karte, pa koristi mastu :evil:

zarko
10.06.08., 19:27
nije greota ja se bijem i bez pare
blue pa sta daradim da ga tuzim "za 40E :)

Bluie
10.06.08., 19:31
Eh, ne radi se o 40 eura, radi se o principu...a sto ga bar ne yoves na kucni br, ako ga imas....ili ga nadji!
Pa ako je sa roditeljima, velika je sansa da ces moci sa njima da popricas...

zarko
10.06.08., 19:39
ma ne mogu da kidma zivce zvao sma ga i razgovarao 2 -3 puta i ko sot reko : e nisma stigo upacujem sigurno.

tako da ako ga nadjem resi cu nego bih voleo da nikosa foruma ne radi sa njim i da kazu drugim ljudima

lk
10.06.08., 21:41
ukljucicu se u ovu temu!ja sam takodje iz kovina znam doticnog decka,klinca.da je za prevare je sposoban stoji, da je u dugovina stoji!
ali imam toliko autoriteta medju klincima da cu mu ja uzeti te pare i proslediti!znam i gde je zmija ,decko je platio 3-4000+skorpiju je dao.
od nenada sam ja za neki dug uzeo dva gekona,kukuruznog smuka i iguanu.iguana nije jela i kada sam pozvao zarka za savet vec je bilo kasno sutra dan je uginula.ne treba previse komentarisati,takvih je svuda oko nas!ali podrzavam forum da ih stavljamo na listu izbegavanja,pa ako i ja nekada svojim postupcima zasluzim tu listu,najveca mi je kazna da svi odbiju saradnju samnom.

Bifrost
10.06.08., 22:24
Sta je prodo zmiju, i to za vece kintu, dobar je :lol:...? Uf, meni ga i sad zao... :| Ko zna kakvim su dugovima, ali mogo je lepo da objasni Zarku pa da se dogovore, verujem da bi Zarko pristao da mu je rekao za mesec dana, dva, vise ali kad kaze kad neka to ispostuje...

x3m.Marco
22.11.08., 11:15
boze boze.... neki pajdoman....

Ig0r
22.11.08., 11:25
:^) :^) :^) Sa ovakvim komentarom vredi dizati temu iz mrtvih... Eto sad sam se baš dobro nasmejao za dobro jutro! :th_ROTFLMAO:

stefan
22.11.08., 12:04
boze boze.... neki pajdoman....


:th_ROTFLMAO:

netreba komentarisati

:th_ROTFLMAO: :th_ROTFLMAO: :th_ROTFLMAO: :th_ROTFLMAO: :th_ROTFLMAO:

nenad
22.11.08., 12:23
Ako ste bili na chatu sa x3m.Marcom, primetili ste da on samo o tome i prica ::D U svakom postu na chatu je pominjao bar jednu psihoaktivnu
supstancu, covek je zreo za odvikavanje. Strashno je slusati te ispovesti ::D ::D ::D

Proka
22.11.08., 13:16
cuti bre imam ga na msn messengeru ... znamz sve ;0


:D :D

stefan
22.11.08., 13:25
ova tema bas ide u offff offff offffffff :D