PDA

Pogledaj punu verziju : bekstvo geniculate



seal
09.07.08., 04:16
Dakle, kada sam prvi put uzeo geniculatu (malecnu) sutra dan sam video da je uginula jer sam mislio da sam je povredio kad sam je prebacivao iz kutijice od filma u terarijum ....... i naravno odmah uzmem drugu ---- eto proslo je 15 dana i pre par minuta imam sta da vidim , mala debela geniculata se seta po laminatu ::D ::D ::D Eto sad imam dve geniculate

Geni
09.07.08., 08:35
Čekaj malo, zašto si mislio da je prva uginula?

Proka
09.07.08., 09:38
da to i mene interesuje ??? ??? verovatno se presvukla ...

rassa
09.07.08., 11:03
sta si s njom uradio kada si mislio da je uginula
(meni se desilo slicno - moje se okrenula na ledja i nije se pomerala sat vremena ja se ske.o , mislio da je uginula i odma zvao kima ali mi lepo reko da je tako pred presvlacenje - sto inace nisam znao)

seal
09.07.08., 12:45
da, zato sto se presvukla - presvukla i pobegla iz terarijuma kroz ostecenu plasticnu mrezicu - i ja sutra dan odem do Zarka i uzmem drugu... Sve mi je jasno ali kako je mogla da prezivi 15 dana po kuci (sta je jela) - sreca nisam je ni zgazio ni usisao

rassa
09.07.08., 13:31
moze da izdrzi toliko pa i vise bez hrane

miksajlons
09.07.08., 15:08
Pa verovatno je nešto jela, pošto je kako kažeš kada si je našao bila "mala debela". Verovatno je našla neku muvu, ili pauka u ćošku sobe. Ali ne razumem kako si mogao da misliš da je uginula kako si prvo napisao, ako je nestala iz terarijuma?

Bifrost
09.07.08., 16:49
Kosulja od presvlacenja je ostala u terarijumu a pauk je pobegao... Od kosuljice je mislio da je uginula...

zarko
09.07.08., 17:09
brate jasno je . ja sma te izlagao, prodao genikulatu koaj se vraca kog gazde . ali se izgubila uz put jer ste je vozili kombije m!!!


ekstra