PDA

Pogledaj punu verziju : Okupljanje?



Bifrost
26.03.07., 02:49
Ajde da i ja predlozim okuplanje. Daleko je datum 1. maj Subotica, Palicki zoo vrt. Bice izlozba teraristike tako da vecina i onako dolazi, pa ugovorite termin kada svi da se nadjemo. Nisam siguran Oto ce da potvrdi ali mislim da je to i 1., 2. i 3 maja. Tako da mozemo vecini da udovoljimo sto se tice dana koji im ne odgovaraju. Zarko, dolazis?

zarko
26.03.07., 04:23
nema sanse imama ispit 29 pismeni i onda ide usmeni..tkao da ne mogu.
vi mi prepricajte sta je bilo :)

i donesite mi neke stvarcice :)
inace treba stvanro da se vidimo....#####u ....

marko
26.03.07., 12:28
1.maj pa to je praznik rada, znači ne bi trebali ništa da radimo ::D
Samo, mislim da baš prvi maj neće svima odgovarati, čini mi se da će većina biti negde u prirodi na roštiljanju ili gde već.
Moglo bi komotno drugi maj, jer tada se odmaramo od prvog maja :)

U stvari moglo bi ovako, za prvi maj svi odemo da kampujemo na Palićko jezero, prespavamo tamo negde u divljini i sutra dan zapalimo na izložbu terarsitike. :idea:

kimo
26.03.07., 13:18
Mislim da se Žarko zeznuo, ako sam ja skontao, on ima 29.03. ispit a ovo je 02.05. zar ne Žarko?

Inače ja ću doći sigurno tamo, samo bi bilo dobro da idemo 03. maja jer ću ja sigurno negde da bančim za prvi maj...

marko
26.03.07., 14:46
@kimo - verovatno se žarko zeznuo...
Nemam pojma kako će fax raditi tih dana? Jel imaš ti neku pauzu oko prvog maja?
Treći bi možda i više odgovarao jer i ako bude faxa to će biti četvrtak pa se može izostati...

Bifrost
30.03.07., 01:11
Dobar deo ljudi se vec medjusobno poznaje a kad pocnemo sa okupljanjima i kada postanemo prava sekta onda idemo da menjamo zakone :D .


:lol:
"Who controls the British crown?
Who keeps the metric system down?
We do! We do!
Who leaves Atlantis off the maps?
Who keeps the martians under wraps?
We do! We do!
Who holds back the electric car?
Who makes Steve Guttenberg a star?
We do! We do!
Who robs the cave fish of their sight?
Who rigs every Oscars night?
We do! We doooooooooooo!"

sladjanaimirko
02.04.07., 13:27
kimo nije losa ideja da kampiramo pa na izlozbu ja sam za,samo jos da potvrdim sa suprugom mada verujem da je i ona za.

nenad
02.04.07., 16:22
Hej, Bifroste, i ti si u Stonecuttersima?